آخرین به روز رسانی سیستم عامل Nintendo Switch سرانجام پشتیبانی صوتی بلوتوث را اضافه می کند

Home » آخرین به روز رسانی سیستم عامل Nintendo Switch سرانجام پشتیبانی صوتی بلوتوث را اضافه می کند

پس از آخرین به روزرسانی سیستم عامل ، نینتندو سوییچ اکنون می تواند با یک دستگاه صوتی بلوتوث جفت شود.

از امروز ، صاحبان Switch که Switch خود را به آخرین نرم افزار به روز می کنند می توانند یک دستگاه بلوتوث بی سیم را با Switch جفت کنند. ظاهراً سوئیچ با داشتن وصله نرم افزاری مناسب توانست این مدت را انجام دهد.

برای این کار صاحبان سوئیچ باید جدیدترین وصله سیستم عامل را بارگیری کنند. از آنجا ، آنها می توانند گزینه صوتی بلوتوث را در صفحه تنظیمات سیستم پیدا کنند. هنگامی که “Pair” را انتخاب می کنید ، سوئیچ دستگاه صوتی بلوتوث موجود را جستجو می کند و در صورت یافتن به دستگاه متصل می شود.

سوئیچ را می توان همزمان با یک دستگاه صوتی همگام سازی کرد اما می تواند حداکثر 10 دستگاه را روی سیستم ذخیره کند.

آخرین به روزرسانی سیستم عامل همچنین شامل قابلیت به روزرسانی نرم افزار در داک Switch است ، اما فقط اسکله های جدید با پورت LAN همراه با مدل Switch OLED.

لازم به ذکر است که هنگام اتصال به یک دستگاه صوتی بلوتوث ، فقط دو کنترلر بی سیم می توانند همزمان به سوئیچ متصل شوند. اتصال یک کنترلر بی سیم اضافی دستگاه صوتی بلوتوث را قطع می کند. علاوه بر این ، میکروفون های بلوتوث با Switch سازگار نیستند.

محدودیت کنترل بی سیم می تواند دلیلی باشد که نینتندو هرگز این ویژگی صوتی را در دستگاه چهار ساله فعال نکرد. در نتیجه ، برخی از دارندگان سوئیچ برای اتصال هدفون بلوتوث خود به سوئیچ از آداپتورهای شخص ثالث استفاده کردند.

اکنون که به روزرسانی منتشر شده است ، می توانید آزادانه Apple AirPods یا هر دستگاه صوتی بلوتوث دیگری را که انتخاب می کنید متصل کنید.

مت تی ام کیم سردبیر اخبار IGN است. می توانید به او برسید lawoftdبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme