آدام وارلاک توضیح داد: شخصیت Will Poulter’s MCU Guardians of the Galaxy 3 کیست؟

Home » آدام وارلاک توضیح داد: شخصیت Will Poulter’s MCU Guardians of the Galaxy 3 کیست؟

استودیو مارول معمولاً در مورد شخصیت‌های جدیدی که برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول حضور دارند، همه چیز را کاملاً نزدیک به جلیقه نگه می‌دارد، اما در مورد آدام وارلاک نه. ما از زمانی که صحنه پس از اعتبارات فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 که سلطنت این مسیحای کیهانی نزدیک است و اکنون می دانیم چه کسی نقش قهرمان را در Guardians 3 بازی خواهد کرد.

اما آدام وارلاک کیست و چرا او اینقدر مهم به MCU اضافه شده است؟ در ادامه بخوانید تا هر آنچه را که باید در مورد این قهرمان قدرتمند اما ناپایدار مارول بدانید، بدانید. در اینجا موضوعاتی است که ما پوشش می دهیم:

  • آدام وارلاک کیست؟
  • منشأ آدام وارلاک
  • قدرت ها و توانایی های آدام وارلاک
  • آیا آدام وارلاک یک شرور است؟
  • آدام وارلاک در تلویزیون و بازی

دنیای سینمایی مارول: هر فیلم و نمایش تلویزیونی آینده

آدام وارلاک کیست؟

آدام وارلاک یکی از بازیگران اصلی چشم انداز کیهانی مارول است. قدرت های ذاتی و مبتنی بر انرژی او را به نیرویی تبدیل می کند که باید با او حساب کرد. اما زمانی که او از قدرت شگفت انگیز Soul Gem استفاده می کند، وارلاک به یکی از قدرتمندترین جنگجویان جهان تبدیل می شود. وارلاک متحد مکرر تیم‌هایی مانند چهار شگفت‌انگیز و نگهبانان کهکشان بوده است، که اغلب برای محافظت از جهان در برابر شرورانی که به دنبال حکومت بر آن هستند، می‌جنگند.

با این حال، وارلاک هم یکی از بزرگترین تهدیدات برای دنیای مارول و هم یکی از شجاع ترین مدافعان آن است. دلیلش این است که او سمت تاریک تری دارد که به عنوان مجوس شناخته می شود. در حالی که وارلاک تمام تلاش خود را برای سرکوب یا نابود کردن این سمت تاریک تر انجام داده است، تا زمانی که خود وارلاک زنده بماند، جهان هرگز از شر این شرور ظالم در امان نیست.

چه کسی در MCU نقش آدام وارلاک را بازی خواهد کرد؟

ویل پولتر نقش آدام وارلاک را در فیلم Guardians Vol. 3. این بازیگر بریتانیایی به‌خاطر نوبتش به عنوان یوستاس اسکراب در داستان‌های نارنیا: سفر طلوع‌دار، دونده هزارتو و دونده هزارتو: درمان مرگ، بازگشته، آینه سیاه: بندرزنچ و فیلم ترسناک Midsommar شناخته می‌شود. ، جایی که اوضاع برای شخصیت او اصلاً خوب پیش نمی رفت.

وارلاک هم یکی از بزرگترین تهدیدات برای دنیای مارول و هم یکی از شجاع ترین مدافعان آن است.


منشأ آدام وارلاک

مانند بسیاری از شخصیت های کیهانی مارول، آدام وارلاک در اصل توسط استن لی و جک کربی در صفحات Fantastic Four (به ویژه در شماره های 66-67 در سال 1967) خلق شد. با این حال، در آن زمان، او به سادگی به عنوان «او» شناخته می‌شد، و بعد از آن بود که نویسندگانی مانند روی توماس و جیم استارلین به این شخصیت دست یافتند که داستان پشتیبان وارلاک و نقش مداوم او در Marvel U. واقعاً بود. گوشت گرفته است. در این داستان‌های اولیه، با وارلاک به‌عنوان یک ناجی مسیحایی رفتار می‌شد، و توماس از موزیکال عیسی مسیح سوپراستار الهام گرفت.

به ویژه استارلین نقش مهمی در شکل دادن به شخصیت داشت. این او بود که شخصیت را به Soul Gem پیوند داد و رقابت مداوم بین وارلاک و کلیسای متعصب حقیقت جهانی را که توسط خود دیوانه آینده وارلاک، مجوس رهبری می شد، برقرار کرد. استارلین حتی زمانی که وارلاک به جلو در زمان سفر کرد و روح خود را تخلیه کرد تا از تبدیل شدنش به مجوس جلوگیری کند، استارلین شخصیت را کشت. وارلاک در نهایت بازگشت، و چندین تجسم مختلف از Magus به دنبال آن آمده است.

دوگانگی Warlock/Magus.  هنر توسط جیم استارلین.  (اعتبار تصویر: مارول)

دوگانگی Warlock/Magus. هنر توسط جیم استارلین. (اعتبار تصویر: مارول)

خط داستانی Infinity Gauntlet به‌عنوان مهم‌ترین عمل وارلاک در دنیای مارول بود، زیرا او به قهرمانان زمین کمک کرد تا تانوس قدرتمند را سرنگون کنند و دستکش بی‌نهایت را برای خود در اختیار گرفت. این راه را برای سری جدیدی به نام Infinity Watch هموار کرد، جایی که وارلاک و متحدانش (Pip the Troll، Gamora، Drax the Destroyer، Moondragon و خود Thanos) از Infinity Gems محافظت کردند تا مانع از مونتاژ مجدد Gauntlet توسط شرور دیگری شوند.

وارلاک در طول کراس اوور Annihilation: Conquest در سال 2007 دوباره به خط مقدم دنیای مارول رسید. او بازگشت تا کمک کند تا تجسم جدیدی از نگهبانان کهکشان (محافظان کهکشان که الهام‌بخش فیلم‌ها بود) و جلوگیری از آسیب بیشتر به بافت شکننده دنیای مارول کمک کند. اخیراً، وارلاک در چندین رمان گرافیکی با محوریت Thanos که توسط استارلین نوشته و طراحی شده است، حضور داشته است.

قدرت ها و توانایی های آدام وارلاک

وارلاک توسط گروهی از دانشمندان به نام Enclave که می خواستند یک انسان مصنوعی و ژنتیکی کامل خلق کنند، مهندسی ژنتیکی شد. Warlock توانایی های استاندارد ابرقهرمانی شما مانند قدرت، سرعت، دوام و پرواز و همچنین توانایی جذب و هدایت انرژی کیهانی از طریق “جادوی کوانتومی” را دارد. وارلاک همچنین توانایی عقب نشینی در یک پیله احیا کننده را دارد و بدن خود را از زخم های مرگبار التیام می بخشد.

با این حال، بسیاری از قدرت او از Soul Gem گرفته شده است. یکی از شش جواهری که دستکش بی نهایت را تشکیل می دهد، جواهر روح به وارلاک اجازه می دهد تا روح موجودات دیگر را جذب کند. این جواهر روح است که باعث شد تجسم وارلاک در آینده دیوانه شود و به مجوس تبدیل شود.

وارلاک همچنین پس از خط داستانی Infinity Gauntlet در سال 1991، به طور خلاصه از تمام شش Infinity Gems استفاده کرد و او را به یکی از قدرتمندترین موجودات موجود تبدیل کرد.

هنر توسط ران لیم.  (اعتبار تصویر: مارول)

هنر توسط ران لیم. (اعتبار تصویر: مارول)

آیا آدام وارلاک یک شرور است؟

این یک سوال پیچیده است! بیایید بگوییم که او تعداد زیادی در کمیک ها دارد، جایی که این روزها برای محافظت و بهبود کیهان کار می کند، اما همانطور که در بالا ذکر شد، نسخه دومی از خود از آینده به نام Magus دارد که … بله، یک شرور. مثل آدم بد مطلق خواهیم دید که آیا هر دو نسخه از این شخصیت را در Guardians of the Galaxy Vol دریافت خواهیم کرد یا خیر. 3.

آدام وارلاک در تلویزیون و بازی

آدام وارلاک در پروژه های مختلف انیمیشن و بازی های ویدیویی مارول چندین حضور کوتاه داشته است. یکی از اولین حضورهای چندرسانه‌ای او در Marvel Super Heroes: War of the Gems بود، که به‌صورت آزادانه خط داستانی Infinity Gauntlet را اقتباس می‌کند و وارلاک و مگوس را هم به نمایش می‌گذارد. وارلاک همچنین در مجموعه‌های انیمیشنی مانند Silver Surfer، The Super Hero Squad Show، Avengers: Earth’s Mightiest Heroes و انیمیشن مستقیم به DVD، Planet Hulk ظاهر شده است.

همانطور که نگهبانان کهکشان در پروژه‌های چندرسانه‌ای مختلف مارول به یک عنصر برجسته‌تر تبدیل شده‌اند، آدام وارلاک نیز همینطور است. او اخیراً در فصل دوم کارتون نگهبانان کهکشان (با صدای بزرگسالان توسط اریک بائوزا و در فرم کودک توسط تارا استرانگ) ظاهر شد. او همچنین یک شخصیت قابل بازی در بازی موبایل Avengers Alliance است. اما بزرگترین نقش او تا به امروز به بازی Guardians of the Galaxy 2021 برمی گردد که در پایان آن برخی از داستان های کلیدی آدام وارلاک از کمیک ها اقتباس شده است.

آدام وارلاک در حالی که در فیلم Avengers: Earth's Mightiest Heroes ظاهر می شود.

آدام وارلاک در حالی که در فیلم Avengers: Earth’s Mightiest Heroes ظاهر می شود.

منتظر وارلاک بیشتری در تلویزیون و بازی های مارول باشید زیرا این شخصیت شروع به گذاشتن اثر خود در دنیای سینمایی مارول می کند. وارلاک به نوعی اولین حضور خود در MCU را در سال 2013 در Thor: The Dark World انجام داد، زیرا کارگردان جیمز گان گفته است که پیله ای که در اتاق جایزه کلکسیون دیده می شود واقعاً بدن وارلاک را در خود جای داده است. وارلاک در ابتدا قرار بود در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2، اما گان ترجیح داد او را کنار بگذارد تا اینکه شخصیت های زیادی را در یک فیلم جمع کند. به همین دلیل است که فیلم فقط ظاهر نهایی او را مسخره می کند.

در عوض، وارلاک اولین بازی خود را در فیلم Guardians of the Galaxy Vol 2023 خواهد داشت. 3، که در آن ویل پولتر، ستاره Midsommar و Dopesick نقش او را بازی خواهد کرد. اگر کمیک ها نشانه ای باشند، آدام به احتمال زیاد بدترین کابوس نگهبانان و قدرتمندترین متحد آنها خواهد بود.

این داستان در ابتدا در ماه می 2017 منتشر شد. با آخرین اطلاعات در مورد Guardians Vol. 3 در 26 ژوئیه 2022.

جسی نویسنده ای ملایم برای IGN است. به او اجازه دهید تا یک قمه به انبوه فکری شما قرض دهد [email protected] را در توییتر دنبال کنیدیا Kicksplode در MyIGN.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme