آهنگ Mario Kart 8’s Coconut Mall به روز رسانی شدیدی دریافت کرد و اینترنت در حال توجه است

Home » آهنگ Mario Kart 8’s Coconut Mall به روز رسانی شدیدی دریافت کرد و اینترنت در حال توجه است

این هفته، نینتندو منتشر شد موج دوم بازی Mario Kart 8 Deluxe’s ​​Booster Course Pass DLC که شامل Sky High Sundae می شد – افزودنی کاملاً جدید به فرنچایز Mario Kart.

اعلامیه نینتندو بود در ادامه ویدئویی منتشر شد که اینترنت را غافلگیر کرد. این نشان داد که Coconut Mall، دوره‌ای که برای اولین بار در Wii معرفی شد، به‌روزرسانی جزئی دریافت خواهد کرد. در نسخه جدید، رانندگان مرد خجالتی که نزدیک خط پایان منتظرند – آخرین مانعی که رانندگان پس از رسیدن به خط پایان با آن روبرو می شوند – در تلاش برای کاهش سرعت بازیکنان، چرخش های آشفته دونات انجام می دهند.

چیزی شبیه به این به بهترین شکل دیده می‌شود، بنابراین در اینجا ویدیوی پیوند داده شده است که به‌روزرسانی را به شما نشان می‌دهد، و اینکه چگونه افراد خجالتی سعی می‌کنند شما را از مسیر دور کنند.

این ویدئو که نشان می‌دهد شاهزاده هلو پس از ضربه خوردن توسط یک پوسته قرمز توسط یک مرد خجالتی مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، در فضای مجازی منتشر شد و تا کنون بیش از 33 هزار لایک و بیش از 700000 بازدید ایجاد کرده است.

بدیهی است که اینترنت نمی تواند در برابر پتانسیل میم که این جدیدترین جواهر دارد مقاومت کند.

@TheNCSmaster این ویدیوی خنده دار را توییت می کند مقایسه اینکه چگونه پسران خجالتی اساساً در همان مسابقه دونات ریسی که مردخای و ریگبی وارد آن می شوند رقابت می کنند تا در برنامه پلیسی مورد علاقه خود در قسمت کارتر و بریگز از نمایش معمولی نقشی کوتاه داشته باشند.

@ElliotDuby دقیقاً با ساول تماس نگرفتاما او به اپیزود Breaking Bad اشاره کرد که در آن والتر وایت دیوانه می‌شود که در فیلم قرمز دوج چلنجر SRT8 والتر جونیور در حال انجام چرخش دونات است.

با این حال خنده دارترین صفحه خارج از زمینه رونالد مک دونالد بود@McDonaldsOOC، این ویدیوی خنده‌دار از رون خوب که در یک موبایل عجیب و غریب مک‌دونالد می‌چرخد را توییت می‌کند.

اما مطمئناً، پتانسیل میم نامحدود است، و این تنها یک نکته برجسته از بیش از 2800 توییت نقل قول ضمیمه شده است، پس بقیه را خودتان در توییت اصلی که در بالا لینک شده است، بررسی کنید!

برای اطلاعات بیشتر در مورد Mario Kart 8 و فرهنگ میم در اینترنت، (آیا هنوز زمان Morbin است؟) به IGN بچسبید!

دیگو راموس بچارا یک نویسنده مستقل برای IGN است و از طرفداران جنگ ستارگان، راک استار، ناتی داگ و بتمن است.

می توانید او را در توییتر @DRamosBechara دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme