ابزارهای ویرایش عکس مفید برای محتوای رسانه های اجتماعی شما

Home » ابزارهای ویرایش عکس مفید برای محتوای رسانه های اجتماعی شما

اگر می خواهید حضور آنلاین خود را افزایش دهید ، باید رسانه های اجتماعی را در استراتژی خود بگنجانید. البته ممکن است بخواهید روی یک سیستم عامل تمرکز کنید یا از چندین سیستم استفاده کنید. در هر صورت ، یک سازنده کلاژ آنلاین رایگان می تواند به شما امکان بارگیری مستقیم در بستر رسانه اجتماعی مورد نظر خود را بدهد. اول ، هر چند ، کالج خود را سفارشی کنید به طوری که نمایانگر شما و برند شما با رنگ ها و ویژگی های مناسب است.

برترین ابزارهای سازنده کلاژ آنلاین رایگان برای رسانه های اجتماعی

وقتی نوبت به حضور آنلاین می رسد ، استراتژی رسانه های اجتماعی قابل بحث نیست. بسیاری از سیستم عامل های سازنده کلاژ وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و می توانید با جستجو در وب سایت های خود ، کدام یک را مجذوب خود کنید. با این وجود ، در اینجا چند نام محبوب برای شروع وجود دارد:

 • promo.com
 • عکس جت
 • PiZap یا BeFunky

تبلیغاتی

این آسان برای استفاده و برنده جایزه پلت فرم با دیگران و فیس بوک و اینستاگرام همکاری مستقیم داشته باشد. از انتخاب این سازنده کلاژ آنلاین رایگان پشیمان نخواهید شد. این تا حدی به دلیل الگوهای بی شماری برای انتخاب درست است و تا حدی به این دلیل که بارگیری کلاژ عکس مستقیماً در کانال رسانه های اجتماعی شما بسیار آسان است. علاوه بر این ، برخی تنظیمات ویرایش اساسی نیز در دسترس است که اغلب برای همه نیازهای شغلی شما کافی است.

عکس جت

وقتی برای رسانه های اجتماعی کلاژ عکس درست می کنید ، مواردی مانند ویژگی های سرگرم کننده و فیلترهای شبکه های اجتماعی را می خواهید. Fotojet همه این موارد را به شما ارائه می دهد تا بتوانید فقط با چند کلیک کلاژ عکس بی نظیر خود را ایجاد کنید.

BeFunky

همانطور که از نامش پیداست ، می توانید با این کولاژ ساز انتظار الگوهای بد بو را داشته باشید. البته می توانید تصاویر خود را دقیقاً مانند اکثر ابزارهای کلاژ ساز بارگیری کنید. جادوگر کلاژ آنها با قرار دادن عکس های خود در کلاژ عکس عالی ، کار سختی را برای شما انجام می دهد.

نمونه هایی از ابزارهای ویرایش عکس برای کار با کلاژ ساز آنلاین و رایگان

در حالی که سیستم عامل های سازنده کولاژ فوق گزینه ویرایش دارند ، ممکن است بخواهید ابزارهای دیگری را که به طور خاص برای ویرایش عکس طراحی شده اند جستجو کنید. موارد زیر فقط یک عکس فوری برای ایجاد ایده در مورد امکانات شماست:

 • PicMonkey
 • بوم
 • Adobe Photoshop Express

PicMonkey

بیشتر بررسی ها در مورد چگونگی سرگرم کننده و آسان استفاده از این ویرایشگر عکس صحبت می کنند. حتی از هوش مصنوعی استفاده می کند که انجام کارهایی مانند تغییر پس زمینه را بسیار آسان می کند. اگرچه نوبت به ویرایش با این سیستم عامل می رسد ، می توانید انتظار داشته باشید که بتوانید ویرایش ، لمس کنید و جلوه هایی را ایجاد کنید. این موارد شامل رنگی و تضاد با فیلترهای اینستاگرام است.

بوم

به عنوان یک ابزار طراحی گرافیک آنلاین ، شما می توانید از ویرایش های اولیه عکس گرفته تا طراحی آگهی ها و تبلیغات رسانه های اجتماعی ، ایجاد کنید. شما دارای تعداد زیادی ویژگی ویرایش هستید که می توانید با این ویرایشگر عکس و کلاژ ساز مانع شما شود.

Adobe Photoshop Express

همیشه ذکر ابزارهای Adobe ارزش دارد. این تا حدی به دلیل رابط بصری آنها است اما همچنین به این دلیل که همه چیز را از مبتدی تا پیشرفته ارائه می دهند. با استفاده از این ویرایشگر عکس ، افزودن فیلتر و کنتراست یا حتی برداشتن آسان محصول آسان است. وقتی صحبت از کلاژ عکس شما می شود ، شما همچنین می توانید طیف وسیعی از الگوها را انتخاب کنید. سپس به سادگی مسئله شخصی سازی و ارسال به کانال های رسانه های اجتماعی مربوطه شما است.

تصویری شامل متن ، فضای داخلی ، به هم ریخته ، وعده غذایی به طور خودکار تولید می شود

انتخاب سازنده مناسب کلاژ و ویرایشگر عکس

وقتی نوبت به انتخاب ابزار مناسب برای شما می رسد ، ابتدا باید بفهمید که می خواهید با آنها چه کار کنید. البته به نظر واضح است ، اما با اعتماد به نفس این ابزار چقدر احساس اطمینان می کنید و آیا یک سیستم عامل مبتدی را ترجیح می دهید؟ بعداً ، برخی از افراد دوست دارند با ابزاری که بعضی اوقات Adobe در آن قرار دارد یاد بگیرند و پیشرفت کنند. این به این دلیل است که سازنده کلاژ و ابزار ویرایش عکس آن اغلب هم برای مبتدیان و هم برای کاربران پیشرفته سروکار دارند.

بنابراین ، چطور حتی می توانید ابزار مناسب را انتخاب کنید؟ سوالات زیر ممکن است نقطه شروع شما باشد:

 • رابط کاربری چگونه است و آیا حس بصری دارد؟
 • آیا ترجیح می دهید با یک ابزار رایگان شروع کنید یا از پرداخت هزینه های اضافی خوشحال هستید؟
 • آیا به دنبال فیلترها و ایستگاه از پیش تنظیم شده در شبکه های اجتماعی هستید؟
 • چه نوع الگوهایی می خواهید؟
 • چقدر می خواهید با تصاویر و آرم های شخصی خود سفارشی سازی کنید؟
 • آیا می خواهید با طرح بندی تصاویر خود خلاق باشید؟
 • آیا به دنبال ویرایش های پیشرفته مانند ویرایش چند لایه یا قابلیت طراحی سه بعدی هستید؟

پاسخ به این س questionsالات به احتمال زیاد نیاز به کمی تحقیق دارد ، خصوصاً اگر این موارد برای شما جدید باشد. سپس ، بیشتر ابزارهای ویرایشگر عکس و سازنده کلاژ توضیحات خوبی دارند که در آن می توانید به راحتی جزئیات را بررسی کنید. سپس ، غریزه روده خود را دنبال کنید و فقط به دنبال آن بروید. پس از همه ، شما نمی توانید خیلی اشتباه کنید زیرا همه این سیستم عامل ها خروجی با کیفیت بالا را تضمین می کنند.

نمای نزدیک از توضیحات سی دی به طور خودکار با اطمینان کم تولید می شود

توصیه های نهایی برای سفارشی کردن کلاژ عکس

وقتی صحبت از ویرایش عکس و ساخت کلاژ عکس می شود ، همه ما بهترین ها را می خواهیم. با این وجود ، همه سبک و هدف خاص خود را دارند. دانستن اینکه اینها چیست به شما کمک می کند تا مشخص کنید کدام ابزارها برای شما مناسب است. اول ، فکر کنید که آیا سهولت استفاده را بر عملکرد ترجیح می دهید. سپس همه چیز تقریباً از آنجا دنبال می شود. از انجام آزمایش و خطا نترسید و بیش از همه ، لذت ببرید و از روند کار لذت ببرید. فقط در این صورت است که می توانید بهترین تولید را از سازنده کلاژ آنلاین رایگان خود تضمین کنید.

تام پاریلو

من به همه چیز علاقه مندم ، به ویژه اتوماسیون ، رباتیک و فناوری که به تغییر نحوه زندگی جامعه در آینده کمک می کند.

تام پاریلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme