اتفاقی که در رویداد Fortnite افتاد: خلاصه فصل 3 فصل 2 پایانی

Home » اتفاقی که در رویداد Fortnite افتاد: خلاصه فصل 3 فصل 2 پایانی

فصل 3، فصل 2 فورتنایت پس از یک پایان انفجاری دیگر به پایان رسید. رویداد Fortnite بازیکنان را در نبردی برای جزیره کنترل لباس مکانیکی Doggus دوباره متولد شده The Seven را در دست گرفت. پیامدهای داستانی اصلی از رویداد امروز بیرون آمده است، بنابراین اگر آن را از دست دادید، در اینجا همه چیزهایی که اتفاق افتاده است و نحوه درک یک رویداد داستان انفجاری دیگر در Fortnite آورده شده است.

در رویداد Fortnite چه گذشت؟

این رویداد با بازیکنان و حداکثر سه دوست شروع شد که در نوعی کشتی در پایگاه اصلی The Seven، ماه که به دور جزیره فورتنایت می چرخد، بارگیری می کردند. از آنجایی که The Origin، The Foundation و Jonesy تلاش می‌کردند تا مطمئن شوند که قطعات نهایی برنامه‌شان در جای خود است، بازیکنان می‌توانند در یک مینی‌بازی، سیارک‌ها را شلیک کنند – بازی که به زودی بیشتر یک آموزش خواهد بود. جونزی به صورت کمدی سعی کرد راه خود را برای تبدیل شدن به یکی از اعضای رسمی The Seven تغییر دهد. او حتی برای خود یک نام گذاشت: افسانه. بنیاد واقعاً در هیئت مدیره نبود، اما مانع از تلاش جونزی برای ماندگاری نام در طول رویداد نشد.

در حال پخش: گیم پلی رویداد Fortnite Collision Chapter 3 Season 2

زمانی که زمان حمله همه جانبه The Seven فرا رسید، The Origin از طریق هولگرام به تیم لوپرها پرداخت و پارادایم طولانی مدت غایب را دوباره معرفی کرد. درست است، او برگشت! بهترین خلبان تیم روی صندلی راننده خودرو نشست، که معلوم شد خود داگوس است، مکانیک عظیم و تازه متولد شده آخرین بار (به صورت یکپارچه) در فصل 1، فصل 9. به نظر می رسد که Origin اکنون به اندازه کافی به The Paradigm اعتماد دارد تا بتواند کلید کل عملیات را به او بدهید. او ناامید نشد.

هنگامی که گروه به سمت دنیای اصلی جزیره حرکت می کرد، بازیکنان یک بار دیگر به صندلی های توپچی خود نشستند تا راه را از سیارک ها و دیگر زباله ها پاک کنند – ما حتی تکه ای از یکی از سفینه های فضایی The Last Reality را دیدیم. در نهایت، مکانیک پیروزمندانه فرود آمد و بلافاصله وارد حمله شد. هنگامی که پارادایم از کابین خلبان شروع می شد، بازیکنان به عنوان توپچی های او کمک می کردند، تانک های IO، کشتی های هوایی و سایر واحدهای هوایی و زمینی را منفجر می کردند. تعداد IO بسیار زیاد بود، اما داگوس ادامه داد.

پس از غلبه بر رگبار عظیم موشک، مکانیک به شدت آسیب دیده بود و تقریباً غیرفعال بود. درست در آن زمان، پیلی که هفته‌ها درس رانندگی را پشت سر گذاشته بود، با یک دکل بزرگ مملو از Slurp Juice وارد میدان جنگ شد. داگوس آب های شفابخش را گرفت و خود را برای دور دوم آماده دید.

با نزدیک‌تر شدن به Collider، پارادایم و اسکادرانش به پاکسازی هوا و زمین از شرهای IO ادامه دادند، زیرا پارادایم یک شمشیر انرژی جدید چشمگیر را بیرون آورد و کشتی‌های هوایی IO مانند آووکادو را برید. برش و قطعه قطعه کردن، مکانیک تا این حد به برخورد دهنده نزدیک شد و قبل از اینکه بتواند تمام زندگی در جزیره را آنطور که در نظر داشت از بین ببرد، باید آن را نابود کند.

با این حال، یک رگبار عظیم دیگر از گلوله های انفجاری برای مکانیک بسیار زیاد بود، و زمین زیر مکانیک و Collider شروع به تسلیم شدن کرد. بازیکنان و The Paradigm به سختی از کشتی نجات پیدا کردند و توسط Jonesy و The Foundation که گروه را به سمت فضای داخلی مارپیچی در اطراف نقطه صفر، جایی که Collider زمانی در آن قرار داشت، هدایت کردند، استقبال کردند. همانطور که گروه به سمت سطح شیب دار بالا می رفت، فلاش ها از نقطه صفر به واقعیت های دیگر، از جمله نگاهی سریع به دورر برگر (نقشه فصل 1؟) و نگاهی واضح به نبرد شمشیر نوری بین اوبی وان کنوبی می رسید. و دارث ویدر! به نظر می رسد که این موضوع تایید می کند که شخصیت شرور در نبرد پاس برای فصل 3 حضور خواهد داشت.

نقطه صفر به جهان دیگری نگاه کرد… و نشانه ای از چیزهای آینده را به ما نشان داد، شاید.

همانطور که بازیکنان نیروهای IO بیشتری را اعزام کردند، دکتر اسلون و تانک او از بالا به تمسخر پرداختند. پس از رسیدن به شرور، جونزی سعی کرد با او استدلال کند و از او بخواهد که سلاح هایش را زمین بگذارد. اما این مهم نیست. پارادایم توانست آنقدر ماشین را به کار ببندد که مشت عظیم داگوس را به بالای اسلون بکوبد و احتمالاً او و مخزنش را پودر کند – البته باید توجه داشت که ما دقیقاً مرگ او را ندیدیم.

سپس نقطه صفر شروع به تمرکز بر جنو، رهبر واقعی احتمالی IO کرد – ما نام او را اغلب شنیده‌ایم، اما این اولین باری است که نگاهی خوب، هر چند هنوز در سایه، به این شخصیت مرموز می‌اندازیم. جونزی و بنیاد به نقطه صفر که برای قسمت‌هایی ناشناخته قرار داشت، پریدند. آنها آخرین بار در یک سقوط آزاد در حال مشت زدن دیده شدند. ماموریت آنها احتمالاً به عنوان یک خط داستانی در حال انجام در فصل 3 باقی خواهد ماند.

در بازگشت به Collider، تیم لوپر پارادایم کریستال‌های انرژی دستگاه را شلیک کردند – آنها واقعاً شبیه باتری‌های غول‌پیکر بودند. هنگامی که هر چهار مورد نابود شدند، Collider سقوط کرد و به نظر می‌رسید که نقطه صفر سالم و سالم دوباره به دریاچه لوت می‌افتد – یا ما امیدواریم.

با این کار، بازی به حالت وقفه برگشت. اکنون، فقط یک صفحه To Be Continued در انتظار بازیکنانی است که در بازی بارگذاری می شوند. هنوز مشخص نیست فصل 3 فصل 3 فورتنایت چه زمانی به طور رسمی آغاز می شود، اما بر اساس فصل های گذشته، می توانیم فرض کنیم که حضور در ساعتی از صبح فردا ممکن است شرط خوبی باشد. ما شما را در فصل 3 خواهیم دید، looper!

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme