اشلی تیسدیل در نقش راشل کینگ افسر سخت گزیده سیا در نقش The Dark Pictures: House of Ashes بازی می کند.

Home » اشلی تیسدیل در نقش راشل کینگ افسر سخت گزیده سیا در نقش The Dark Pictures: House of Ashes بازی می کند.

خانه خاکستر جدیدترین ورودی در مجموعه تصاویر تاریک Supermassive Games است. شاید قبلاً Rachel King را در تریلرهای قبلی ما دیده باشید. در این بازی 15 دقیقه ای ، بیشتر شخصیت او را خواهید دید و درباره روابط او با دیگران اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

به همین دلیل امروز ، من می خواهم در مورد شخصیت ستاره صحبت کنم خانه خاکستر، راشل کینگ ، که هیچ کس جز بازیگران بسیار با استعداد اشلی تیسدیل ، ستاره “موسیقی دبیرستان” ، ستاره پاپ و بازیگر در آن بازی نمی کند! که در خانه خاکستر، راشل یک افسر سیا سخت گزیده است که برای جستجوی سلاح های کشتار جمعی تعیین شده است. در تاریکی زیر کوه های زاگرس ، او بسیار بیشتر از آنچه که برای آن چانه زده بود می یابد!

برای کسانی که از قبل نمی دانند ، خانه خاکستر در اواخر جنگ 2003 عراق اتفاق می افتد. نیروهای ائتلاف در حال جستجو برای اثبات سلاح های کشتار جمعی در کشور هستند که تصور می شود این سلاح ها در انبارهای مخفی در زیر زمین دفن شده اند. در داستان ما ، متحدان با برنامه Caelus کمک می کنند: یک سیستم راداری ماهواره ای پیشرفتی که می تواند به زمین نفوذ کرده و ساختارهای زیرزمینی را بو کند. هنگامی که Caelus یک ساختار مشکوک را در مرز با ایران تشخیص می دهد ، یک تیم نیروهای ویژه به رهبری راشل کینگ برای تحقیق اعزام می شود. متأسفانه ، Caelus اشتباه کرده است-بنای مورد حمله آنها به نظر می رسد یک معبد 4000 ساله سومری است. معبدی که اکنون محل زندگی لانه ای از موجودات وحشتناک است!

از همان ابتدا ، ما Rachel را به عنوان یک شخصیت سخت طراحی کردیم. او مسئول یک تیم نخبه است که در مناطق خصمانه فعالیت می کند ، بنابراین او باید بتواند تحت فشار تصمیم گیری های سختی بگیرد. شخصیت های جالب همیشه لایه لایه هستند ، بنابراین از خود پرسیدیم چه چیزی می تواند چنین فردی را از محدوده راحتی خود بیرون بکشد. پاسخ روشن بود: روابط شخصی و شخصی او.

تصاویر تاریک: خانه خاکستر

رفتار سخت و سازش ناپذیر راشل مطمئناً نمی تواند در زندگی عاشقانه اش ادامه یابد: او باید جنبه نرم تری داشته باشد! با در نظر گرفتن این ، ما ازدواج او را با اریک ، دانشمند نابغه ای که در نیروی هوایی ایالات متحده (و مغز پشت برنامه Caelus) تعیین شده بود ، ایجاد کردیم. وقتی داستان ما شروع می شود ، ازدواج اریک و راشل در معرض خطر است: پس از جدایی ، هر دو جذب کار خود شده اند و یک سال است که یکدیگر را ندیده اند. راشل ادامه داد و رابطه جدیدی را با نیک ، یکی از تفنگداران دریایی تیمش آغاز کرد. هنگامی که اریک به طور غیرمنتظره ای به پایگاه می رسد و فرمان او را به عهده می گیرد ، تمام مشکلات این مثلث عشقی مجبور به آشکار شدن می شود.

هنگام انتخاب راشل ، ما به کسی نیاز داشتیم که بتواند سخت رفتار کند ، اما طرف نرم تری نیز داشته باشد. اشلی تیسدیل تمام ویژگی هایی را داشت که ما به دنبال آن بودیم. جدا از اینکه بازیگر فوق العاده ای است ، او حساسیتی دارد که باعث می شود راحیل در آسیب پذیرترین لحظات خود نقش داشته باشد. اشلی همچنین زمان بندی کمیکی فوق العاده ای دارد ، بنابراین او واقعاً به راشل برتری داد هنگام ارائه یک برش ضعیف. سفر راشل دارای پیچ و خم های واقعی است – برخی از آنها فعلا باید به عنوان یک راز باقی بمانند – و مانند همه شخصیت های Dark Pictures ، او می تواند به طرق مختلف هولناک از بین برود. هدایت او در تمام این جنون بسیار سرگرم کننده بود و او با طنز عالی و سرسختی بی حد و حصر به همه چیز نزدیک شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=eQXh4vu8Upk

در این ویدئو می توانید راشل و اریک را مشاهده کنید که مورد حمله نیروهای گارد عراقی قرار می گیرند و آنها نیز در زیر زمین در این معبد باستانی محبوس شده اند. در این مرحله تهدید هیولاهای ما چندان برای آنها آشکار نیست ، بنابراین آنها به نبرد ادامه می دهند و راشل و اریک باید فرار کنند. یک لرزش کوتاه دیگر ، راشل را در کنار شکافی قرار می دهد و اریک به سختی تلاش می کند تا او را نگه دارد ، در حالی که سعی می کند خود نیز مورد اصابت گلوله قرار نگیرد. این وضعیت حتی اگر آنها کاملاً غریبه باشند ، اما راشل همسر اریک است ، دشوار خواهد بود و به عنوان یک بازیکن در اینجا با انتخاب های بسیار سختی روبرو خواهید شد – برای نجات خود ، طناب را قطع کنید ، یا راشل را نگه دارید و نجات دهید ، اما خطر تیراندازی وجود دارد. این سناریو بسته به انتخاب هایی که نه تنها در این مرحله انجام می دهید ، بلکه می تواند به طرق مختلف انجام شود ، اما اقدامات شما در صحنه های قبلی نیز عواقبی برای این صحنه بسیار محوری خواهد داشت!

امیدواریم از این قسمت کوتاه برای همکاری با اشلی تیسدیل لذت برده باشید – هدایت او در تمام این جنون بسیار سرگرم کننده بود ، و او با طنز عالی و سرسختی بی حد و حصر به همه چیز نزدیک شد. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما با شخصیت او در بازی آشنا شوید.

به دنبال خانه خاکستر برای Xbox One و Xbox Series X | S در 22 اکتبر عرضه می شود.

Xbox Live

پیش خرید خانه گلچین The Dark Pictures Anthology

BANDAI NAMCO Entertainment America Inc.

29.99 دلار

همین حالا پیش خرید کنید و Curator’s Cut را دریافت کنید ، شامل صحنه های جدیدی است که از دیدگاه شخصیت های دیگر قابل پخش است و انتخاب ها و تصمیمات جدیدی برای تصمیم گیری وجود دارد. The Curator’s Cut تنها زمانی موجود است که داستان اصلی را به پایان برسانید. مجموعه تصاویر تاریک مجموعه ای از بازی های ترسناک مستقل و سینمایی است که در آن تصمیماتی که در بازی می گیرید داستان و نتیجه ای را که دریافت می کنید تعیین می کند. House of Ashes سومین بازی از این سری است. در خانه خاکستر ، در پایان جنگ عراق ، نیروهای ویژه که به دنبال سلاح های کشتار جمعی بودند ، چیزی بسیار کشنده تر را کشف کردند – یک معبد سومری مدفون حاوی لانه ای از موجودات غیر زمینی. برای زنده ماندن در شب زیر ، آنها باید برادری با دشمنان خود از جهان بالا برقرار کنند. – حرکت در دنیای زیرین و فرار از یک تهدید وحشتناک با راهپیمایی خود از معبد سومری دفن شده در برابر انبوهی از هیولاهای مرگبار که شما را به عنوان طعمه ادعا کرده اند ، مبارزه کنید. – دشمن دشمن شما دوست شماست این بار ، خدمه شما از 2 جناح مخالف تشکیل شده است که به ندرت چشم در چشم یکدیگر می بینند. آیا می توانید رقابت شخصیت های خود را کنار بگذارید تا با هم بجنگند؟ – تنها بازی نکنید دو حالت چندنفره تحسین برانگیز بازگشته است. داستان خود را بصورت آنلاین با یک دوست به اشتراک بگذارید یا از طریق شماره 5 نفره آفلاین بصورت آنلاین از طریق صفحه عبور عبور کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme