اعلامیه Call of Duty: Modern Warfare 2 با تاریک شدن توییتر Infinity Ward منتشر شد

Home » اعلامیه Call of Duty: Modern Warfare 2 با تاریک شدن توییتر Infinity Ward منتشر شد

به نظر می رسد که با تاریک شدن توییتر Infinity Ward، رونمایی رسمی Call of Duty: Modern Warfare 2 قریب الوقوع است. علاوه بر این، به نظر می رسد تصویر هدر آن گوست را نشان می دهد که در سایه ها کمین کرده است.

اگر سر به توییتر اینفینیتی وارد، متوجه خواهید شد که عکس پروفایل آن تماماً سیاه است، کاری که شرکت‌ها قبل از یک رونمایی بزرگ انجام داده‌اند. تصویر هدر IW نیز یک تصویر سیاه به نظر می رسد، اما اگر به اندازه کافی نزدیک باشید، می توانید کم نورترین تصویر را ببینید.

پس از اینکه IGN تصویر را روشن کرد، به نظر می رسد که گوست مورد علاقه طرفداران در تاریکی در انتظار حرکت بعدی خود پنهان شده است. می توانید تصویر روشن شده را در زیر ببینید و آن را با Ghost و ماسک جمجمه نمادین او در نور مقایسه کنید.

اینفینیتی وارد که روی Modern Warfare 2 کار می‌کند، راز نیست، زیرا همه این خبرها را در فوریه تایید کرد، زمانی که تیم‌هایش روی آن کار می‌کردند.

IW در توییتر نوشت: “COD 2022 دنباله ای برای MW 2019 است و با یک تجربه جدید Warzone (هر دو توسط @InfinityWard) طراحی شده است.”

این بازی جدید نسخه‌ای بازسازی‌شده از Modern Warfare 2 در سال 2009 نخواهد بود، بلکه داستانی را که در ریبوت Modern Warfare از سال 2019 آغاز شد، ادامه خواهد داد.

در بررسی Call of Duty: Modern Warfare 2019، گفتیم که «حالت‌های گیم‌پلی متنوع و بازی عالی آن نشان می‌دهد که این سری در مسیر امیدوارکننده‌ای قرار دارد».

Call of Duty: Modern Warfare 2 ممکن است آخرین Call of Duty برای مدتی باشد زیرا طبق گزارش‌ها، سال 2023 اولین سال پس از تقریباً دو دهه بدون ورود جدید خواهد بود.

یک نکته برای ما؟ می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.