اقدام جدید ضد تقلب Call of Duty: Warzone به بازیکنان “سپر آسیب” در برابر تقلب ها می دهد.

Home » اقدام جدید ضد تقلب Call of Duty: Warzone به بازیکنان “سپر آسیب” در برابر تقلب ها می دهد.

تقلب یک مشکل بزرگ در Call of Duty: Warzone بوده است، اما یک اقدام جدید ضد تقلب اکنون به بازیکنانی که تقلب نمی‌کنند یک “Damage Shield” می‌دهد که از وارد کردن آسیب‌های جدی به آن‌ها جلوگیری می‌کند.

در یک جدید وبلاگ، تیم پشتیبان Call of Duty: Warzone جزئیات به‌روزرسانی‌های جدیدی را که برای سیستم ضد تقلب RICOCHET خود ارائه می‌شود، به اشتراک گذاشته است که «به داده‌ها برای شناسایی رفتار تقلب و تأثیرگذاری بیشتر بن‌ویوهای ما متکی است». یکی از این ویژگی‌های جدید Damage Shield نام دارد و روشی درون بازی است که نه تنها از پیروزی در مسابقات یا کشتن بازیکنان توسط متقلب‌ها جلوگیری می‌کند، بلکه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد متقلب و جلوگیری از انجام دوباره آن‌ها.

در این وبلاگ آمده است: «یکی از تکنیک‌های کاهشی که ما آزمایش کرده‌ایم، چیزی است که آن را سپر آسیب می‌نامیم. “وقتی سرور تشخیص می‌دهد که یک متقلب در حال دستکاری بازی در زمان واقعی است، توانایی متقلب را برای وارد کردن آسیب جدی به بازیکنان دیگر غیرفعال می‌کند. این کاهش، متقلب را در برابر بازیکنان واقعی آسیب‌پذیر می‌کند و به #TeamRICOCHET اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به سیستم یک متقلب را جمع‌آوری کند. .

“ما این برخوردها را دنبال می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هیچ امکانی برای بازی وجود ندارد که به طور تصادفی یا تصادفی از Damage Shield استفاده کند، صرف نظر از سطح مهارت. اکنون از آزمایش خارج شده و در سراسر جهان مستقر شده است.”

کاهش‌های دیگری نیز در دست اجرا هستند، اما تیم هنوز آماده افشای آنها نیست زیرا نمی‌خواهد “سورپرایز” را برای متقلبان ناآگاه خراب کند.

همچنین اعلام شد که “نقض شدید یا مکرر سیاست امنیتی – مانند تقلب در بازی – ممکن است منجر به تعلیق دائمی همه حساب‌ها شود.” در حالی که قبلاً این فقط برای Call of Duty: Vanguard اعمال می شد، متقلب ها اکنون از عناوین مدرن و آینده Call of Duty در آینده منع می شوند.

علاوه بر این، هر گونه تلاش برای “پنهان کردن، پنهان کردن، یا مخفی کردن هویت یا هویت دستگاه های سخت افزاری شما ممکن است منجر به تعلیق دائمی شود.”

همه این تغییرات مطمئناً مورد استقبال قرار خواهند گرفت، به خصوص که اکتیویژن در حال آماده شدن برای انتشار Warzone 2 و دنباله ای برای Call of Duty: Modern Warfare در سال 2019 است.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme