الدن رینگ در اولین روز استیم از نیم میلیون بازیکن پیشی گرفت

Home » الدن رینگ در اولین روز استیم از نیم میلیون بازیکن پیشی گرفت

Elden Ring شروع بسیار خوبی دارد بخار. بازی RPG اکشن ماجراجویی جهان باز جدید Developer From Software تنها در روز اول خود به اوج خود با 672351 بازیکن همزمان رسیده است و آن را درست پشت Lost Ark قرار می دهد (که تا لحظه نگارش این مقاله، 691723 بازیکن دارد).

وقتی می‌بینید که الدن رینگ در مقابل چه بازی‌هایی قرار دارد، تأثیرگذارتر می‌شود. به ترتیب رتبه های سوم تا دهم، 10 برتر فعلی Steam همچنین شامل Counter-Strike: Global Offensive، Dota 2، Destiny 2، Apex Legends، Rust، Team Fortress 2، PUBG: Battlegrounds و MIR4 می شود.

در حال پخش: بررسی حلقه الدن در حال انجام است

معمولاً برای یک بازی متمرکز بر تک نفره این اتفاق نمی افتد که عناوین چند نفره آنلاین زیادی را شکست دهد. اگرچه، اگر منصف باشیم، Elden Ring بازی سنتی شما نیست – با نمرات نقد قوی در چندین رسانه مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است.

در بررسی Elden Ring از GameSpot، Tamoor Hussain می‌نویسد: «Elden Ring تکه‌های چیزهای قبلی را برمی‌دارد و آن‌ها را به چیزی تبدیل می‌کند که به عنوان یکی از بزرگ‌های تمام دوران در تاریخ ثبت خواهد شد: پیروزی در طراحی و خلاقیت، و باز بودن. -بازی جهانی که خود را برای کارهایی که انجام نمی دهد به همان اندازه که انجام می دهد متمایز می کند.”

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme