این برنامه به شما امکان می دهد با محرک های DualSense سر و کار داشته باشید

Home » این برنامه به شما امکان می دهد با محرک های DualSense سر و کار داشته باشید

یک برنامه جدید برای iPhone و iPad به دارندگان کنترلر DualSense این امکان را می دهد تا تنظیمات بازخورد متفاوتی را برای دکمه های ماشه کنترلر سفارشی کرده و امتحان کنند.

DualSense همراه با هر PS5، بسیاری از ویژگی‌های جدید را معرفی می‌کند، مانند ماشه‌های تطبیقی ​​که کشش دکمه‌های عقب را تنظیم می‌کنند و فشار دادن آنها را در حین بازی آسان‌تر (یا سخت‌تر) می‌کنند.

در حالی که برخی از بازی‌ها از محرک‌های تطبیقی ​​بهره می‌برند، هیچ راه رسمی برای تست و تنظیم دستی DualSense در PS5 وجود ندارد. خوشبختانه، تست ماشه کنترلر PS5 برنامه دقیقاً این کار را انجام می دهد و به شما این امکان را می دهد که در میان بسیاری از چیزهای دیگر با اثرات ماشه ای مختلف روی کنترلر DualSense دست و پنجه نرم کنید.

اسکرین شات از نسخه iOS برنامه | تصویر: ریحاب محبوب

برای شروع، باید کنترلر DualSense خود را به دستگاه تلفن همراه متصل کنید. پس از آن، بسیار ساده است. رابط کاربری مستقیم است و به شما امکان می دهد به چند چیز مانند میزان عمر باتری کنترلر، امکان تغییر رنگ نور در کنترلر DualSense و البته بازی با ماشه ها دسترسی داشته باشید.

گزینه های ماشه خود قوی هستند. می‌توانید لرزش، بازخورد و بازخورد سلاح را روی ماشه‌های L2 و R2 روی کنترلر آزمایش کنید. بنابراین، برای مثال، اگر می‌خواهید بازخورد ارتعاش را روی ماشه‌ها آزمایش کنید، می‌توانید موقعیت شروع یا وزنی را که باید قبل از پاسخ دادن به ماشه فشار دهید، همراه با فرکانس اثر لرزش تنظیم کنید. و دکمه‌های جداگانه برای هر تریگر وجود دارد، بنابراین اگر می‌خواهید تنظیمات مختلف را برای هر یک از ماشه‌ها آزمایش کنید، فقط باید روی دکمه مناسب همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ضربه بزنید تا از پیش تنظیم آزمایشی دلخواه خود استفاده کنید.

این نگاه جالبی به تعداد زیادی از گزینه هایی است که توسعه دهندگان باید با کنترلرهای جدید بازی کنند. ریحاب محبوب، توسعه‌دهنده 20 ساله این برنامه، گفت: «من همیشه می‌خواستم جلوه‌های مختلف ماشه Dualsense را آزمایش کنم و درگیر آن باشم. “[B]بازی‌های زیادی از آن استفاده نمی‌کنند، و زمانی که از آن استفاده می‌کنند، قابل تنظیم نیست.»

این برنامه 1.99 دلار قیمت دارد و در اپ استور با پشتیبانی از iPhone و iPad در دسترس است، اگرچه هر دو برای استفاده از برنامه باید iOS/iPad OS 14.5 یا بالاتر داشته باشند. این لیست همچنین به پشتیبانی از مک اشاره می کند، اگرچه شما به یک مک نیاز دارید که از تراشه اختصاصی M1 اپل پشتیبانی کند. در حالی که برنامه ای برای آوردن این برنامه به اندروید وجود ندارد، محبوب به IGN گفت که دوست دارد نحوه کدنویسی برای اندروید را یاد بگیرد.

تیلور معاون ویرایشگر فناوری IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @TayNixster

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme