این داک عرشه بخار عالی یک راه مقرون به صرفه برای بازی در تلویزیون ارائه می دهد

Home » این داک عرشه بخار عالی یک راه مقرون به صرفه برای بازی در تلویزیون ارائه می دهد

Steam Deck یک قطعه سخت‌افزار فوق‌العاده است که باعث می‌شود سوییچ حداقل از روی شانه‌های خود نگاه کند و ابرو را بالا ببرد. Steam Deck ممکن است از نظر فنی بازی‌های بیشتری را اجرا کند و باعث شود که ظاهر و عملکرد بهتری نسبت به سوییچ داشته باشند، اما فاقد یک سخت‌افزار مهم است که سوییچ را جادویی می‌کند: توانایی جابه‌جایی آسان بین بازی در حالت دستی و حالت تلویزیونی. Steam Deck قادر به انجام این کار است، اما به سخت افزار اضافی نیاز دارد که در بسته Steam Deck موجود نیست، جایی که تولیدکنندگانی مانند JSAUX وارد می شوند.

هنگامی که Steam Deck معرفی شد، Valve یک داک اختیاری را در کنار آن به نمایش گذاشت، اما این سخت افزار شخص اول بوده است. به طور نامحدود به تعویق افتاد. JSAUX تنها کسی نیست که برای ارائه یک جایگزین وارد عمل می‌شود، اما جزو اولین‌ها است و جایگزینی محکم برای هر چیزی است که Valve در حال آماده‌سازی است. ما زمان کمی را با آداپتور چندکاره USB-C 6-in-1 گذراندیم و عموماً تحت تأثیر قرار گرفتیم.

گالری

این داک دارای یک کابل USB-C غیرقابل جابجایی است که هنگامی که روی سکوی شما قرار دارد به بالای عرشه شما وصل می شود. خود داک دارای یک پورت USB-C اضافی (برای جایگزینی درگاهی که دیگر به آن در بالای Deck خود دسترسی ندارید) یک درگاه HDMI 4K 60 هرتز، سه درگاه USB-A و یک درگاه اترنت RJ45 گیگابیتی دارد. این دستگاه همچنین دارای شارژ سریع 100 واتی و انتقال داده 5 گیگابیت بر ثانیه است.

در نهایت، و منظور من از این جهت مثبت است، چیز زیادی در حوض وجود ندارد. از فلزی محکم ساخته شده است و دارای پدهای نرمی است که عرشه به راحتی روی آن قرار می گیرد. به دلیل افتادن تصادفی عرشه در حوض یا برداشتن آن، ترس کمی از خراشیدن وجود دارد. برخلاف سوئیچ با اسلات بزرگ، باید به آرامی سوئیچ خود را به داخل آن بکشید، Deck فقط در یک زاویه قرار می گیرد و کابل USB-C را به بالا وصل می کنید.

برای خروجی آن به تلویزیون، مجبور نیستید تنظیمات Deck را تغییر دهید. شما فقط آن را وصل کنید.

طبق تجربه من، Steam Deck دقیقاً می‌دانست که چه اتفاقی می‌افتد و بدون نیاز به رفتن و انجام تنظیمات، به خروجی ویدیو روی تلویزیون من روی آورد. من یک کنترلر پلی استیشن 4 را به صورت بی سیم وصل کردم و از طریق Steam Deck چند لاک پشت Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge را روی تلویزیون خود بازی کردم.

کابل USB-C در پشت کمی طولانی تر از چیزی است که باید باشد.
کابل USB-C در پشت کمی طولانی تر از چیزی است که باید باشد.

کابل USB-C متصل شده که به بالای Deck وصل می شود کمی طولانی است و کمی بیشتر از آنچه من می خواهم در پشت Deck جمع می شود. این باعث می شود که نتوانید تنظیمات را به دیوار یا پشت کابینت نزدیک کنید. این یک شکایت جزئی است، اما با توجه به اینکه کوتاه کردن آن برای رسیدن به طول عالی بسیار آسان بود، تعجب آور است. عرشه همه به یک شکل در حوض قرار می گیرد، بنابراین نیازی به جبران اندازه های مختلف نیست.

آداپتور چند منظوره USB-C 6-in-1 JSAUX یک دستگاه ساده است. این اساسا یک داک USB است که دارای پورت های مفید HDMI و اترنت است. از نظر فنی کاری را انجام نمی دهد که دستگاه مشابهی که با Steam Deck ساخته نشده است انجام دهد، اما چیزی رضایت بخش در مورد قرار دادن Steam Deck شما در دستگاهی که مخصوص آن ساخته شده است وجود دارد که هر دو به شما امکان می دهد از Deck خود در تلویزیون خود استفاده کنید. و آن را در قفسه خود به نمایش بگذارید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme