این هک Wordle به شما امکان می دهد کل بازی را در رایانه شخصی خود ذخیره کنید

Home » این هک Wordle به شما امکان می دهد کل بازی را در رایانه شخصی خود ذخیره کنید

Wordle در ژانویه گذشته به دلیل بسیاری از چیزها به یک موفقیت غافلگیرکننده تبدیل شد – داستان منشأ تأثیرگذار (خالق جاش واردل برنامه را برای شریک خود ساخته است)، تعهد کم، قابلیت اشتراک گذاری آسان و عدم وجود برچسب قیمت. با این حال، آخرین کیفیت – هزینه صفر برای بازی – به احتمال زیاد طولانی نخواهد بود. نیویورک تایمز Wordle را خریداری کرده است و اگرچه در ابتدا رایگان خواهد ماند، اما در نهایت مجبور خواهید بود برای بازی پرداخت کنید.

خوشبختانه، همانطور که چندین نفر در توییتر کشف کردند، می توانید کل بازی را ذخیره کنید و آن را برای همیشه رایگان داشته باشید. انجام این کار بسیار آسان است: راست کلیک کرده و گزینه save-as “Webpage, Complete” را انتخاب کنید. حالا وقتی روی هر جایی که آن را روی دسکتاپ ذخیره کردید کلیک کنید، بازی باید باز شود. من دستورالعمل های بالا را برای مک انجام دادم، اما اگر در رایانه شخصی هستید، رویه باید مشابه باشد.

در حال پخش: موردانتظارترین بازی های سال 2022

وردل در حال حاضر با 12500 کلمه همراه است، بنابراین می توانید نسخه ذخیره شده Wordle را برای چند سال قبل از اینکه بازی تمام شود، بازی کنید. از طرف دیگر، با یک دوست بسیار متعهد، می توانید این کار را انجام دهید:

از آنجایی که خریدها در حال اجرا هستند و تثبیت ها به ظاهر اجتناب ناپذیر است، به ندرت پیش می آید که یک بازی کلمه ای کوتاه و شیرین – و رایگان!- داشته باشیم که همه دوستش دارند. به نظر می رسد واکنش ها در اینترنت به فروش وردل متفاوت باشد غم و اندوه بر پولی شدن بازی به به سازنده برای فروش به موقع تبریک می گویم.

باید دید که NYT چگونه به این راه حل برای حفظ نسخه رایگان Wordle واکنش نشان می دهد و چگونه این شرکت بازی را تغییر می دهد تا بتواند تعداد بیشتری از مشترکین NYT Games را جذب کند – که البته هدف نهایی خرید Wordle است.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme