ایکس باکس تاریخ و زمان نمایشگاه TGS 2021 خود را فاش می کند

Home » ایکس باکس تاریخ و زمان نمایشگاه TGS 2021 خود را فاش می کند

برنامه کامل توکیو گیم شو 2021 هفته گذشته فاش شد و در آن متوجه شدیم که ایکس باکس از طریق ویترین ظاهر مجازی خواهد داشت. اکنون مایکروسافت فاش کرده است که این ویترین کی روی آنتن می رود.

در پست وبلاگ جدیدی که امروز در Xbox Wire، این شرکت اعلام کرد که جریان مجازی توکیو گیم شو پنجشنبه 30 سپتامبر ، ساعت 6 بعد از ظهر JST پخش می شود ، یعنی 5 صبح EST/2 صبح PST در 29 سپتامبر.

این شرکت چند جزئیات در مورد آنچه که در طول جریان انتظار می رود نیز فاش کرد.

Halo Infinite Controller و Xbox Series X – One Night Live Gamescom 2021

در پست وبلاگ آمده است: “همانطور که بازی فاصله بین افراد را کاهش می دهد ، ما بازیکنان خود را دعوت می کنیم تا با ما شادی و اجتماع بازی را جشن بگیرند.” “مشابه سال گذشته ، این یک نمایش برای بازیکنان ما در ژاپن و سراسر آسیا خواهد بود. منتظر یک جشن با جامعه آسیایی ما و به روزرسانی های مربوطه محلی باشید ، هرچند نباید انتظار جهانی جدید جدیدی داشته باشید.”

ایکس باکس همچنین می گوید انتظار می رود “آخرین به روزرسانی های مربوط به منطقه در مورد بازی های اعلام شده قبلی اواخر امسال ارائه شود.” اساساً ، شما احتمالاً “نمایش جهانی” را در طول ویترین نمی شنوید.

این بدان معنا نیست که بقیه رویداد Tokyo Game Show دارای اولین نمایش و موارد مشابه نخواهد بود. نمایش سال گذشته شامل شد اولین گیم پلی بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity ، گیم پلی جدید Monster Hunter Rise و موارد دیگر.

می توانید از سایت رسمی TGS 2021 برای برنامه کامل پخش زنده اگر کنجکاو هستید که در خارج از جریان Xbox چه انتظاری می توانید داشته باشید. جریان Xbox به عنوان بخشی از برنامه اصلی TGS 2021 در دسترس خواهد بود ، اما می توان آن را در کانال های اجتماعی Xbox در ژاپن ، کره و چین نیز مشاهده کرد.

در حالی که منتظر جریان TGS Xbox هستید ، بررسی کنید همه چیز در آخرین ویترین Xbox اعلام شد، که در طول Gamescom 2021 پخش شد. تفکیک IGN را بخوانید همه چیز در نمایشگاه گیمزکام 2021 Opening Night Live اعلام شد بعد از آن.

وسلی لبلانک نویسنده مستقل خبری و راهنمای ساز IGN است. می توانید او را دنبال کنید توییترLeBlancWesبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme