ایکس باکس ماه میراث اسپانیایی را جشن می گیرد

Home » ایکس باکس ماه میراث اسپانیایی را جشن می گیرد

در ایکس باکس ، از توسعه بازی گرفته تا طراحی سخت افزار ، نمایندگی و تنوع تیم های ما بر نحوه ایجاد و ارائه محصولاتی که بازی را برای همه ممکن و در دسترس می کند ، تأثیر مثبت می گذارد. به عنوان یک جامعه ، ما معتقدیم که تعهد ما به فراگیری به ریشه های ما برمی گردد. این که از کجا آمده ایم و چگونه خانواده ها و جوامع ما در رشد ما سهیم بوده اند در کار ما منعکس شده است و ما هر جا که برویم و با هر کاری که می کنیم ، این تعهد پایدار را با خود به همراه می آوریم. آنچه فرهنگ ما را متحد می کند ، احساس تعلق ما است که شامل مناطق و زبانهای متنوعی است که همه از آنجا آمده ایم – مکزیک ، شیلی ، برزیل ، کلمبیا ، آرژانتین و فراتر از آن. ما در آنچه به اشتراک می گذاریم متحد هستیم و با این که مشارکت های منحصر به فرد ما می تواند بر جهان اطراف ما تأثیر بگذارد ، تقویت شده ایم.

با بزرگ شدن به عنوان مصرف کنندگان مشتاق فرهنگ ، رسانه و محتوای پاپ ایالات متحده ، دیدن بیشتر خالقان اسپانیایی و لاتین به خاطر کارشان و افزایش نمایندگی در رسانه ها ، فیلم ها ، تلویزیون و البته بازی ها بسیار لذت بخش بود. یکی از نمونه های آن استودیوی Xbox Game استودیو است Forza Horizon 5، که به طور واقعی مکزیک پر جنب و جوش و متنوعی را ایجاد می کند که فرهنگ ، زیبایی و جغرافیای منطقه را جشن می گیرد.

اعضای جامعه اسپانیایی زبان و لاتین در حال تبدیل شدن به بخشی قوی از صنعت فناوری هستند و ما به طور فزاینده ای قادر به بیان داستانهای شخصی خود از طریق کار خود هستیم. ما می خواهیم نسل های آینده را تشویق کنیم تا حرفه ای را در صنعت بازی دنبال کنند و این سفر معنادار خلق و قصه گویی معتبر را ادامه دهند.

با گرامیداشت ماه میراث اسپانیایی در ایکس باکس ، امیدواریم بتوانیم صداهای منحصر به فرد خود و تلاش بی پایان خود برای مشارکت ، نمایندگی و اجتماع را به نمایش بگذاریم. در زیر چند روش برای جشن گرفتن Xbox و نحوه مشارکت و تأثیرگذاری آن ذکر شده است.


پاداش مایکروسافت در ایکس باکس


اعضای مایکروسافت پاداش در ایالات متحده می توانند برای حمایت از آنها امتیاز دریافت کنند Latinx در بازی، یک موسسه غیرانتفاعی است که مردم لاتین را در صنعت بازی متصل می کند ، قدردانی و نمایندگی فرهنگی را در محتواهای مرتبط با بازی و بازی ترویج می کند و بستری را برای جامعه اسپانیایی زبان و لاتینکس فراهم می کند تا یکدیگر و خود را ارتقا دهند. اعضاء پاداش همچنین ممکن است تصمیم بگیرند که امتیاز خود را به آنها اختصاص دهند مراقبت، سازمانی که در سراسر جهان برای نجات زندگی ، شکست فقر و دستیابی به عدالت اجتماعی در 100 کشور از جمله آمریکای لاتین و کارائیب کار می کند. به عنوان بخشی از فعالیت های بشردوستانه خود در منطقه ، CARE در حال حاضر به پیامدهای ویرانگر زلزله در هائیتی با کمک های نقدی ، غذا ، سرپناه موقت و سایر خدمات پاسخ می دهد.

گیمرهای ایکس باکس می توانند از راه های مختلف ، مانند بازی یا خرید بازی پس از بارگیری برنامه Microsoft Rewards در ایکس باکس ، امتیازهای Microsoft Rewards را دریافت کنند. امتیاز کسب کرده و از آنها برای پاداش واقعی استفاده کنید. امروز بپیوندید و اهدا از طریق ایکس باکسبه


بازیها ، فیلمها و تلویزیون را که توسط انجمنهای اسپانیایی و لاتین در مایکروسافت سرپرستی شده است کشف کنید


در طول ماه سپتامبر و پس از آن ، ما بازی ها ، فیلم ها و تلویزیون هایی را انتخاب می کنیم که توسط جوامع اسپانیایی و لاتین در مایکروسافت انتخاب شده اند و تمرکز خود را بر خالقان اسپانیایی و لاتین ، تجربه ها ، قهرمانان و موارد دیگر قرار می دهند.

چند نکته برجسته را از مجموعه کامل بازی ها شامل بازی های ساخته شده در آمریکای لاتین، بازی هایی با صدا ، رابط و زیرنویس به اسپانیایی و پرتغالی ترجمه شده است، قهرمانان، شخصیت های قابل بازی، و بازی هایی با الهام از مکان ها و فرهنگ اسپانیایی و لاتینبه

Forza Horizon 5 (در حال حاضر برای پیش خرید موجود است) -مناظر پر جنب و جوش و در حال تحول جهان باز مکزیک را با رانندگی بی حد و حصر سرگرم کننده در صدها ماشین بزرگ جهان کاوش کنید. عرضه در 9 نوامبر 2021 برای Xbox Series X | S ، Xbox One ، PC در Windows و Steam و Xbox Game Pass شامل کنسول ، رایانه شخصی و بازی ابری (بتا). و در 5 نوامبر 2021 از طریق Forza Horizon 5 نسخه اولیه دسترسی سریع.

کریستال ها کریستال ها توسط استودیوی توسعه ای کلمبیایی ، Dreams Uncorporated توسعه داده شد. کریستال ها دنیایی فانتزی جذاب را با الهام از شهرها و فرهنگ کلمبیا زنده می کند. به گذشته بنگرید ، در زمان حال عمل کنید و ببینید که انتخاب های شما آینده را به طور پویا تغییر می دهد – همه در یک صفحه هنگام بازی!

تاکتیک Gears – بازی به عنوان سرباز سرکش گابریل دیاز (پدر معشوق) چرخ دنده 5 قهرمان ، Kait Diaz) ، در این بازی استراتژی سریع و سریع بازیکنان می توانند از این عنوان با ترجمه صوتی ، رابط کاربری و زیرنویس به اسپانیایی ، پرتغالی و فرانسوی لذت ببرند.

ماشین یکپارچهسازی با سیستمعامل ماشین یکپارچهسازی با سیستمعامل ماجراهای یک ربات کوچک را دنبال می کند تا به دنبال بازگرداندن گذشته در جهان وسیع باشد. این بازی همچنین برنده “بهترین بازی برزیل” شد در جشنواره بازیهای مستقل برزیل

فورجر – این بازی اکتشافی sandbox از آرژانتین شامل پازل ، کاردستی ، مبارزه و مدیریت منابع ، همه در یک دنیای دوبعدی شایان ستایش است.

Rock of Ages 3: Make & Break -توسعه یافته توسط تیم ACE در شیلی ، یک بازی برج دفاعی و بازی اکشن رقابتی است که با طنز عجیب و غریب Monty Python ساخته شده است!

برجسته از مجموعه کامل فیلم و تلویزیون شامل سازندگان، فیلم هایی با صدای اسپانیایی و پرتغالی، منجر می شود، دیدگاه های آموزشی، و سرگرمی خانوادگی عبارتند از:

“دورا و شهر گمشده طلا” – این فیلم دارای بازیگران با استعداد لاتین است و تلاش دورا را در پرو برای نجات والدینش در حالی که تاریخ تمدن اینکان را کاوش می کند ، دنبال می کند.

“ژست” -ام جی رودریگز یکی از شخصیت های اصلی این درام نامزد گلدن گلوب را بازی می کند و هویت آفریقایی-لاتین او نیز در نمایش نشان داده می شود. به دنبال مادران نمادین فرهنگ توپ زیرزمینی نیویورک ، این نمایش همچنین بزرگترین بازیگران مکرر LGBTQIA+ و بازیگران ترنس را برای یک سریال فیلمنامه دار نشان می دهد.

“لا لورونا”– La Llorona نوشته و کارگردانی شده توسط Jayro Bustamante گواتمالایی ، بر پایه فولکلور آمریکای لاتین است و موضوعات قدرتمند مربوط به فرهنگ بومی را بررسی می کند.

“کتاب زندگی” – این فیلم زیبا و متحرک ، دوستدار خانواده ، با ادای احترام به فرهنگ مکزیک ، مثلثی عشقی را پشت سر می گذارد که در آزمایش ها و مصیبت های خلاف انتظار خانواده ، عشق بی نتیجه و حتی بازگشت از قلمرو مردگان است.

مجموعه ها را در Microsoft Store در Xbox و فروشگاه مایکروسافت در ویندوز در آرژانتین ، برزیل ، کانادا ، شیلی ، کلمبیا ، مکزیک ، اسپانیا و ایالات متحده. بازدیدکنندگان فروشگاه های ایکس باکس و ویندوز می توانند در هر زمان با جستجوی عبارت “اسپانیایی” ، “لاتینکس” و اصطلاحات مرتبط ، گزینه های جامعه اسپانیایی و لاتین را پیدا کنند. محتوا منوط به در دسترس بودن بر اساس کشور است.


فرنچایز Forza ماه میراث اسپانیایی را جشن می گیرد


فرنچایز Forza ماه میراث اسپانیایی را جشن می گیرد

تیم Forza به ایکس باکس می پیوندد و تاریخ فرهنگی غنی جوامع اسپانیایی و لاتین را جشن می گیرد.

با ما همراه باشید تا از #ForzaHHM استفاده کنید تا طرح های زنده خود را با الهام از میراث اسپانیایی و لاتین به اشتراک بگذارید. ما موارد مورد علاقه خود را در بازی نشان می دهیم (هر دوForzaMotorsport 7 وForzaHorizon 4 واجد شرایط هستند) و طراحان برجسته پاداش های اعتباری درون بازی دریافت می کنند. آثار در تاریخ 29 سپتامبر ساعت 23:59 بعد از ظهر به وقت محلی به پایان می رسد.


سفیران ایکس باکس داستان های خود را به اشتراک می گذارند


سفیران ایکس باکس داستان های خود را به اشتراک می گذارند

در انجمن Xbox سفیران ، ما به اشتراک گذاری و تقویت صدای جامعه اختصاص داده ایم. بنابراین ، در جشن ماه میراث اسپانیایی ، ما داستان هایی را در مورد نمایندگی در بازی از سوی سفیران Xbox که میراث اسپانیایی و لاتین هستند مورد توجه قرار می دهیم. در اینجا داستانهای آنها آمده است.


ایکس باکس بازی می کند


تیم Xbox Plays در جشن سپتامبر و اکتبر با تجلیل از جوامع مختلف در ماه میراث اسپانیایی به ادغام لحظات فرهنگی با محتوای ما ادامه خواهد داد. ما بازی های متصل به این انجمن ها را ارائه خواهیم داد ، همچنین پخش کننده های زنده و تولید کنندگان محتوا را به کانال های خود دعوت می کنیم.

هر هفته موضوعی متفاوت خواهد داشت:

1خیابان هفته – سازندگان بازی اسپانیایی/لاتین

2nd & 3rd هفته – تصاحب اسپانیایی/لاتین Community Streamer

4هفتم هفته – قهرمانان اسپانیایی/لاتین

5هفتم هفته – شخصیت های اسپانیایی/لاتین

به تفریح ​​در بپیوندید https://www.twitch.tv/Xbox!


با Xbox Avatars Hispanic Heritage Gear جشن بگیرید


با Xbox Avatars Hispanic Heritage Gear جشن بگیرید

Xbox Avatars ماه میراث اسپانیایی را با مجموعه های جدید جشن می گیرد! حمایت خود را با این تی شرت های جشن و رایگان ، کاپشن و بیشتر نشان دهید! هم اکنون تجهیزات رایگان آواتارهای میراث اسپانیایی خود را تهیه کنید.


انجمن بازی ایکس باکس از سازندگان اسپانیایی و لاتین ، شخصیت های اصلی تجلیل می کند


این انجمن بازی Xbox Community یک روش هفتگی برای بازی ، اشتراک گذاری و بحث بازی ها با هم به عنوان یک اجتماع است. به مناسبت ماه میراث اسپانیایی ، ما بازی هایی از سازندگان اسپانیایی و لاتین و کسانی که دارای شخصیت های اسپانیایی زبان و لاتین در نقش های اصلی هستند ، ارائه می دهیم! هر هفته حضور داشته باشید تا بازی مورد علاقه بعدی خود را بشناسید و از #XboxGameClub استفاده کنید تا در مورد برخی از شخصیت های اسپانیایی و لاتین مورد علاقه خود در بازی های ویدئویی و تأثیر آنها در بازی ها به ما بگویید. باشگاه بازی انجمن Xbox را کشف کنید!


بازی. وصل کنید. ضربه: درباره کارهایی که Xbox و مایکروسافت در جشن ماه میراث اسپانیایی در آن انجام می دهند بیشتر بدانید مرکز انجمن ماه میراث میراث اسپانیایی ایکس باکس و مرکز ماه میراث اسپانیایی مایکروسافتبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme