ایکس باکس و استودیوی قرن بیستم جوایز شخصیت های غیر بازیکن را جشن می گیرند

Home » ایکس باکس و استودیوی قرن بیستم جوایز شخصیت های غیر بازیکن را جشن می گیرند

آیا تا به حال بازی کرده اید و از کنار شخصیتی در پس زمینه عبور کرده اید و فکر کرده اید “وای ، آنها باید بسیار ناراحت و کم ارزش باشند؟” خب دیگه نه!

Xbox Game Pass و Free Guy که امروز اعلام شدند ، مفتخر هستند که اولین بار را ارائه می دهند جوایز Xbox Game Pass شخصیت غیر بازیکن (NPC) برای بزرگداشت و بزرگداشت بزرگترین قهرمانان ناشناخته در بازی های ویدئویی. این اتفاق در آستانه نمایش تئاتر “گای آزاد” در 13 آگوست 2021 در مورد یک فروشنده بانکی به نام گای (رایان رینولدز) است که متوجه می شود در یک بازی ویدیویی جهان باز حضور دارد که به زودی آفلاین خواهد شد.

نامزدهای جوایز NPC همه به درستی در بازی های موجود با Xbox Game Pass (به استثنای NPC بسیار خاص) یافت می شوند و شامل موارد زیر هستند:

  • ساموئل هایدن ، Doom (2016) و عذاب ابدییک مقام عالی رتبه UAC که ممکن است در این مرحله کاملاً ماشین باشد یا نباشد. او همیشه دارد تماشا می کند.
  • پارواتی هولکامب ، جهان های بیرونی – مکانیک خجالتی و همدلی مورد علاقه همه. او قلب کشتی و خدمه است و NPC شماست.
  • معامله گر اصلی مولی ، دریای دزداندوستدار حیوان و فروشنده اتحاد بازرگان ، او همیشه یک سفر برای شما دارد!
  • پسر ، “پسر آزاد” – گای که توسط رایان رینولدز به تصویر کشیده شده ، موجودی عادی است. او برنامه روزمره یکسانی دارد و هرگز کارهای خارق العاده ای انجام نداده است. گای برونگ و دائماً شاد ، اما کمی ساده لوح ، گوینده در یک بانک شهر بزرگ است که از طرفداران دیواهای پاپ دهه 90 است.

طرفداران در سراسر جهان می توانند با رای گیری در نظرسنجی رسمی توییتر NPC Awards به NPC مورد علاقه خود رای دهند. شما فقط می توانید یک بار رأی دهید (حتی اگر ما می دانیم که گای دوست دارد شما چندین بار به او رأی دهید) و با ارسال رأی می توانید همراه با نظرسنجی های مستقیم دنبال کنید. طرفداران تا 3 آگوست 2021 فرصت دارند همه آرا را ارسال کنند ، وقتی Xbox بعد از ظهر برنده را از طریق کانال های اجتماعی اعلام کند.

در کمدی ماجراجویی و حماسی حماسی استودیوی 20th Century Studios “Guy Free” بازیگرانی چون رایان رینولدز ، جودی کمر ، جو کیری ، لیل رله هاوری ، اوتکارش امبودکار و تایکا وایتیتی بازی می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از اکران سینمایی ایالات متحده در 13 آگوست ، به سایت مراجعه کنید https://www.20thcenturystudios.com/movies/free-guy.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Xbox Game Pass و عضویت در دسترسی به کتابخانه ای با بیش از 100 بازی با کیفیت بالا برای کنسول ، رایانه شخصی ، تلفن های همراه و رایانه های لوحی ، همه با یک قیمت پایین ماهانه ، به اینجا مراجعه کنید. https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme