بازگشت Xbox به توکیو Game Show 2021

Home » بازگشت Xbox به توکیو Game Show 2021

توکیو گیم شو یکی از بزرگترین جشن های بازی ویدئویی و فرهنگ جهان است که طرفداران سراسر جهان را گرد هم می آورد تا از جدیدترین و بهترین بازی ها لذت ببرند.

امسال بیست و پنجمین سالگرد بزرگترین رویداد بازی آسیا است و این نمایش دوباره در قالب مجازی ظاهر می شود. موضوع 2021 بازی توکیو با هدف تاکید بر قدرت بازی برای بستن فاصله بین افراد و همراه با شعار الهام بخش رویداد ‘ما همیشه بازی خواهیم داشت. ‘

پس از بازگشت به مرحله نمایش بازی توکیو در سال گذشته ، خوشحالیم که تایید می کنیم Xbox با یک جریان مجازی که برای بازیکنان در ژاپن و سراسر آسیا تنظیم شده است ، پنج شنبه ، 30 سپتامبر ، ساعت 6 بعد از ظهر JST ، باز خواهد گشت.

همانطور که بازی فاصله بین افراد را کم می کند ، ما بازیکنان خود را دعوت می کنیم تا شادی و اجتماع بازی را با ما جشن بگیرند. مشابه سال گذشته ، این یک نمایش برای بازیکنان ما در ژاپن و سراسر آسیا خواهد بود. منتظر یک جشن با جامعه آسیایی ما و به روزرسانی های محلی باشید ، هرچند نباید انتظار اولین عرضه جهانی جدید را داشت. برای مشاهده آخرین به روزرسانی های مربوط به منطقه در مورد بازی های اعلام شده قبلی که در اواخر امسال منتشر می شود ، هماهنگ شوید.

پنجشنبه ، 30 سپتامبر ، ساعت 6 بعد از ظهر JST تنظیم کنید تا همه اقدامات را انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی Tokyo Game Show Online 2021 ، برای مشاهده برنامه کامل پخش زنده به سایت رسمی مراجعه کنید از سوی برگزارکنندگان نمایش

بازی Tokyo Game Show 2021 Xbox Stream همچنین در کانال های اجتماعی Xbox در ژاپن ، کره و چین در دسترس خواهد بود.

به مکالمهXbox_JP #XboxJP #TGS2021 بپیوندید

بی صبرانه منتظر دیدار آنلاین شما هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme