بازی‌های عالی انجام شده به سرعت ۲۰۲۲ بیش از ۳.۴ میلیون دلار برای بنیاد پیشگیری از سرطان جمع‌آوری کرد

Home » بازی‌های عالی انجام شده به سرعت ۲۰۲۲ بیش از ۳.۴ میلیون دلار برای بنیاد پیشگیری از سرطان جمع‌آوری کرد

Awesome Games Done Quick 2022، اولین رویداد خیریه چندگانه Speedrunning که توسط Games Done Quick Foundation برگزار می شود، با جمع آوری بیش از 3.4 میلیون دلار برای بنیاد پیشگیری از سرطان به پایان رسید.

139 سرعت دویدن ماراتن امسال را تشکیل داد که در 9 ژانویه در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی آغاز شد و تقریباً در ساعت 2 بامداد به وقت شرقی 16 ژانویه به پایان رسید. مبلغ دقیقی که در این رویداد جمع آوری شد 3,416,729 دلار بود که تمام کمک های مالی در همان بازه زمانی انجام شد.

نکات برجسته رویداد امسال شامل مسابقه پوکمون با یکی از بازیکنان Omega Ruby و دیگری Alpha Sapphire، در چندین نسخه 2021 اجرا می شود از جمله دهکده مقیم شیطان و طول می کشد دوو یک اجرای چشم بسته از Sekiro: Shadows Die Twice دقیقا در دو ساعت کامل شد. چندین رکورد جهانی نیز در این رویداد به ثبت رسید، از جمله:

Awesome Games Done Quick یک ماراتن دویدن با سرعت خیریه سالانه است که در اوایل ژانویه توسط بنیاد Games Done Quick اجرا می شود. این بنیاد چندین ماراتن را در طول سال اجرا می‌کند، از جمله Summer Games Done Quick و Flame Fatales. هر رویداد برای یک موسسه خیریه متفاوت، از جمله بنیاد پیشگیری از سرطان، پزشکان بدون مرز، و صندوق ملاله، پول جمع آوری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme