بازی های رایگان با طلا برای ژانویه 2022

Home » بازی های رایگان با طلا برای ژانویه 2022

سال جدید را با چند بازی اکشن آرکید شروع کنید

نوشته شده در

مایکروسافت سری بازی های Xbox with Gold را برای ژانویه 2022 معرفی کرد.

از 1 تا 31 ژانویه، مشترکین می توانند یک نسخه رایگان از آن را دریافت کنند NeuroVoider. در یک دنیای سایبرنتیک و دارای یک موسیقی متن اصلی از هنرمند سایبرپانک، Dan Terminus، با انبوهی از روبات‌های هوشیار با استفاده از ترکیب بی‌پایان سلاح‌های هسته‌ای مبارزه می‌کند.

بعداً از 16 ژانویه تا 15 فوریه اعضا می توانند دانلود کنند زمین. چه باز کردن قفل فناوری جدید، چه پرورش اژدها یا پرتاب به فضا، آسمان به معنای واقعی کلمه محدودیت نیست. آنچه از دست رفته را بازیابی کنید و همه چیز را دوباره بسازید.

با compat عقب مانده، اعضا نیز دریافت خواهند کرد تفنگ نقره ای تابشی در تاریخ 1 تا 15 ژانویه. تیرانداز عمودی با همان گیم پلی shoot’em up که نسخه اصلی آرکید را با افزودن های جدید، مانند حالت تیراندازی به سبک Ikaruga، بسیار معروف کرد، بازمی گردد.

و در نهایت، از 16 ژانویه تا 31 اعضا می توانند یک نسخه از آن را دریافت کنند ژن بی نهایت مهاجمان فضایی. در مجموع 143 مرحله را بازی کنید که هر چه بیشتر بازی می کنید هم از نظر ظاهر و هم از نظر احساس تکامل می یابند. مراحل جدید، قدرت‌های جدید و ویژگی‌های جدید را باز کنید.

این عناوین به‌عنوان بارگیری رایگان برای مدت زمان محدود، برای اعضای پولی Xbox Live Gold در همه بازارهایی که Xbox Live در دسترس است، در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme