بازی های رایگان پلی استیشن پلاس برای مارس 2022

Home » بازی های رایگان پلی استیشن پلاس برای مارس 2022

مسابقه، اکشن و بقا ماه آینده ارائه می شود

نوشته شده در

سونی لیست بازی های رایگان PS Plus را برای مارس 2022 اعلام کرده است.

مشترکین PS5 یک نسخه رایگان از Ghostrunner، بازی اکشن پارکور سایبرپانک اول شخص دریافت می‌کنند که به شما امکان می‌دهد حملات مرگبار انجام دهید، با توانایی‌های آکروباتیک به ارتفاعات باورنکردنی برسید و به شبکه آخرین شهر بشریت هک کنید، همگی با راهنمایی معمار و متحد Zoe. .

در PS4، اعضا می توانند نسخه Team Sonic Racing خود را دانلود کنند. Team Sonic Racing به طرفداران این امکان را می‌دهد که از طریق مدارهای پر جنب و جوش از Sonic Universe به‌عنوان Sonic، Shadow، Tails و موارد دیگر سرعت بگیرند و در حالی که در یک مسابقه مسابقه‌ای چندنفره برقی شرکت می‌کنند. رقابت انفرادی یا بازی با حداکثر 12 راننده به صورت آنلاین در حالت های مختلف بازی، از جمله جایزه بزرگ، تایم تریل، ماجراجویی تیمی و موارد دیگر.

همچنین در PS4، اعضا یک کپی از آن را دریافت می کنند Ark: Survival Evolved. در این بازی بقای MMO، شما در سواحل یک جزیره مرموز از خواب بیدار می شوید و باید به سرعت خود را وفق دهید. منابع را برای ساخت اقلام و ساختن پناهگاه ها جمع آوری کنید و از تجهیزات تازه ساخته شده خود برای کشتن، رام کردن یا پرورش دایناسورهای لویاتان و سایر موجوداتی که در زمین پرسه می زنند استفاده کنید.

آخرین اما نه کم اهمیت ترین، هر دو بازیکن PS4 و PS5 نیز می توانند یک کپی از آن را بگیرند Ghost of Tsushima: Legends. این تجربه چند نفره مستقل و مشارکتی Ghost of Tsushima است که از داستان‌های عامیانه و اسطوره‌های ژاپنی الهام گرفته شده است. از بین چهار کلاس منحصر به فرد انتخاب کنید و دوستان خود را دعوت کنید یا از خواستگاری آنلاین برای مبارزه در کنار هم در چهار حالت بازی استفاده کنید.

این بازی‌های رایگان از اول مارس در دسترس اعضای پلی‌استیشن پلاس قرار خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme