بازی های Xbox with Gold برای فوریه 2022 رونمایی شد

Home » بازی های Xbox with Gold برای فوریه 2022 رونمایی شد

مایکروسافت اعلام کرده است که بازی‌های Xbox با طلا در فوریه 2022 عبارتند از: شمشیر شکسته 5: نفرین مار، Aerial_Knight’s Never Yield، Hydrophobia و Band of Bugs.

همانطور که توسط ایکس باکس وایر، همه این بازی‌های طلایی برای کسانی که Xbox Live Gold یا Xbox Game Pass Ultimate دارند در دسترس خواهند بود و دو بازی اول – Broken Sword 5: The Serpent’s Curse و Hydrophobia – در تاریخ 1 فوریه وارد بازار می‌شوند.

شمشیر شکسته 5: نفرین مار، که از 1 تا 28 فوریه در دسترس خواهد بود، بازیکنان را به جای جورج استوبارت آمریکایی و “خبرنگار فرانسوی جسارت نیکو کولار” قرار می دهد، زیرا آنها دنبال یک نقاشی دزدیده شده و یک “توطئه قتل عام” هستند. که “ریشه های قدیمی تر از کلام نوشته شده” دارد.

سری Broken Sword در سال 1996 با Broken Sword: The Shadow of the Templars آغاز شد و بازی ها ماجراجویی های نقطه و کلیک هستند که سال هاست داستان های استوبارت و کولارد را دنبال می کنند.

Aerial_Knight’s Never Yield از 16 فوریه تا 15 مارس در دسترس خواهد بود و بازیکنان را به جای Wally قرار می دهد، یک “شخصیت اسرارآمیز که همیشه در حال حرکت است که شما می دوید، می پرید، سر خوردن یا به سمت موسیقی متن Danime-sama حرکت می کنید.” این بازی همچنین دارای “زمان اجرای یک فیلم اکشن” است، به این معنی که برای کسانی که به دنبال یافتن یک بازی جدید هستند که صدها ساعت طول نمی‌کشد یا کسانی که ممکن است بخواهند چالش بعدی سرعت دویدن خود را پیدا کنند، عالی است.

Hydrophobia که از 1 تا 15 فوریه بخشی از Games with Gold خواهد بود، در سال 2010 قصد داشت یک بازی ترسناک بی سابقه را با “نسل بعدی رندر آب و سایر فناوری های پیشرفته” ارائه دهد. کیت را دنبال می کند که باید از مهارت های مهندسی خود برای “مقابله با تروریست هایی که کنترل شهر شناور او را به دست گرفته اند” استفاده کند.

در بررسی Hydrophobia ما گفتیم که “بر شبیه سازی آب چشمگیر خود برای برگزاری یک بازی اکشن استاندارد متکی است. با این حال، قطعا ارزش بازی کردن را دارد، و استفاده از محیط برای سرکوب خلاقانه دشمنان کاملا راضی کننده است.”

Band of Bugs، که از 16 تا 28 فوریه در دسترس خواهد بود، اولین بار در سال 2007 منتشر شد و شما را با عنکبوت ها، اشکالات و “حتی دوستان خود در حالت شکارچی عنکبوت” مبارزه می کند. این یک بازی سریع و قابل دسترس برای طرفداران ژانر تاکتیکی-استراتژی است که شما را وارد بازی می کند.

در بررسی Band of Bugs ما گفتیم: “Band of Bugs تقریباً در هر دسته ای موفق است، به جز مهمترین آنها. مجموعه ویژگی ها، به ویژه ویرایشگر سطح، تصاویر، صداها، و همه چیز به خوبی کار می کنند و کار می کنند. متأسفانه برای طرفداران بازی‌های استراتژی نوبتی، گیم‌پلی با استانداردهایی که همه ما به آن عادت کرده‌ایم، نخواهد بود.»

همانطور که منتظر رسیدن این بازی‌ها هستید، مطمئن شوید که بازی‌های ایکس‌باکس ژانویه ۲۰۲۲ را با طلا قبل از خروج از سرویس، از جمله NeuroVoider، Aground، و Space Invaders Infinity Gene استفاده کنید.

یک نکته برای ما؟ می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme