بازی پیشنهادی “آنچه شما باید بدانید” در مورد Psychonauts 2 را خراب می کند

Home » بازی پیشنهادی “آنچه شما باید بدانید” در مورد Psychonauts 2 را خراب می کند

در تاریخ 25 آگوست ، Psychonauts 2 از طریق کنسول های Xbox ، رایانه شخصی و Xbox Game Pass، ادامه داستان Razputin “Raz” Aquato ، یک نوازنده سابق سیرک که قله بزرگ را پشت سر گذاشته تا حرفه رویایی خود را به عنوان یک روانپزشک دنبال کند. اگر اولین بازی را انجام نمی دادید ، اکنون زمان کاملاً مناسبی برای بررسی رایگان آن با Xbox Game Pass خواهد بود. وقت ندارید؟ خوب ، ممکن است بخواهید نگاهی به آخرین ویدیوی (جاسازی شده در بالا!) بیندازید که داستان تاکنون ، با احترام از دوستان ما در Suggestive Gaming ، ارائه شده است. پس از پایان گرفتار شدن ، حتماً از پرسش و پاسخ ما با تیم Suggestive Gaming در زیر لذت ببرید ، که در آن آنها بخشی از روند خود را به اشتراک می گذارند.

س: آیا می توانید روند معمول تهیه یک فیلم زمانی “آنچه شما باید بدانید” را ما انجام دهید؟

پاسخ: اول ، من از طریق تمام بازی های مربوط به مجموعه ای که پوشش می دهم ، بازی می کنم و تمام فیلم های موجود در طول مسیر را ضبط می کنم. بسته به در دسترس بودن عناوین ، گاهی اوقات این از دیگران آسان تر است. بعد از اینکه همه فیلم ها را بدست آوردم ، وارد حالت تحقیق می شوم و شروع به جستجو در مورد مطالب تکمیلی (مانند رمان ها ، کتاب های کمیک ، فیلم ها و غیره) می کنم و یادداشت برداری درباره آنها را شروع می کنم. در حالی که تمام یادداشت هایم در محل قرار دارد ، من پشت صحنه فیلم های خود می نگرم و متن خود را می نویسم تا خلاصه بازی ها را انجام دهم ، در حالی که هر جای خالی را با مواد اضافی پر می کنم. سپس ، این فقط مسئله ضبط اسکریپت من و ویرایش همه آنها با هم در فیلم نهایی است که همه در YouTube می بینند.

س: صرفاً در ارائه خلاصه داستان اصلی ، آیا مورد خاصی وجود دارد که هنگام ایجاد فیلم زمان بندی “آنچه شما باید بدانید” جستجو کنید؟

پاسخ: به طور کلی ، سعی می کنم مواردی را که فکر می کنم در یک قسمت جدید ظاهر می شوند یا به عنوان یک نکته مهم در یک قسمت جدید تبدیل می شوند ، انتخاب کنم و روی آن موارد تمرکز کنم تا اگر / وقتی این رشته ها گره خورد بیننده بتواند زمینه بهتری داشته باشد وقتی آنها بازی جدید را انجام می دهند. موارد دیگری که دوست دارم اضافه کنم لحظات مورد علاقه هواداران هستند ، حتی اگر برای داستان خیلی مهم نباشند. جمله واژه Milkman نمونه کاملی از چیزی است که من می دانستم باید به ویژه در این ویدئو اضافه کنم.

س: آیا سعی می کنید بین استفاده از cutscenes در مقابل لحظات درون بازی تعادل برقرار کنید؟

پاسخ: این معمولاً به سریال بستگی دارد. بعضی از بازی ها تقریباً همه داستان ها را در برش هایی نگه می دارند ، در حالی که بعضی دیگر شما را مجبور می کنند از طریق اتفاقاتی که رخ می دهد بازی کنید. در حالی که من معمولاً هدف آن را دارم كه تصاویر گیم پلی خود را تا حد ممكن نمایان كنم ، اما گاهی اوقات از عکسهای خاصی راضی نیستم ، زیرا دنبال كردن حركت در گیم پلی بازی با كوتاهی كلیپ هایی كه استفاده می كنم دشوار است. به همین دلیل ، من دوست دارم هر زمان که می توانم به استفاده از برش های کوتاه ادامه دهم ، اما گاهی اوقات لحظات گیم پلی بازی بسیار عالی هستند که نمی توان آنها را کنار گذاشت.

س: آیا هنگام تهیه ویدیو جدول زمانی Psychonauts 2 “آنچه شما باید بدانید” چیزی خاص برای شما برجسته بود؟

پاسخ: پاسخ آسان در اینجا سطح “توطئه Milkman” است. یک دلیل واضح وجود دارد که بخش بازی بسیار محبوب جامعه بازی است. طراحی سطح ، شخصیت های عجیب و غریب غیر پخش کننده و نوشتن خنده دار یکی از به یادماندنی ترین لحظات من در بازی را ایجاد کرده است. جدا از آن ، من عاشق غواصی عمیق در پس زمینه اردوی تابستانی Whispering Rock Psychic و یادگیری تمام تاریخچه آن در جهان بودم.

س: آیا موضوعات داستانی وجود دارد که امیدوارید در Psychonauts 2 ادامه یابد؟

پاسخ: به اندازه کافی عجیب ، من بیشتر از دکتر لوبوتو هیجان زده ام. یادگیری تاریخچه او در Rhombus of Ruin کیفیت تقریباً دلسوزانه ای به داستان او می بخشد. با توجه به اینکه به احتمال زیاد پایان او را ندیده ایم ، من بسیار علاقه مند هستم ببینم چگونه او در داستان بازی جدید قرار می گیرد و همچنین ماهیت واقعی عملکرد او در Rhombus of Ruin را می توان یافت.

س: بازي كردن از طريق روانگردان چگونه بود؟ تجربه شما برای اولین بار در بازی Psychonauts in the Rhombus of Ruin چگونه بود؟

پاسخ: هنوز هم می توانم به یاد داشته باشم که با اولین روانگردان ها از فروشگاه فیلم به خانه برگشته ام. من بلافاصله عاشق دنیا و شخصیت ها شدم ، اما متأسفانه قبل از موعد اجاره ام نتوانستم آن را کامل کنم. واقعاً شرم آور است که این مدت طول کشید تا به آن برگردم ، زیرا من یک انفجار مطلق داشتم و به راحتی بیشترین لذت را داشتم که از طریق یک بازی برای نمایش بازی کردم. Psychonauts in the Rhombus of Ruin به عنوان یک عاشق همه چیز VR ، یک تجربه فوق العاده جالب بود. من عاشق دیدن همه شخصیت ها از نزدیک و 3 بعدی در شکوه چند ضلعی بالای خود بودم ، و همانطور که قبلاً اشاره کردم ، آنچه را که به داستان اضافه شده را دوست دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme