بازی Dawn of Ragnarok برای Assassin’s Creed Valhalla اعلام شد

Home » بازی Dawn of Ragnarok برای Assassin’s Creed Valhalla اعلام شد

توسعه بزرگ بعدی در بهار 2022 منتشر خواهد شد، DLC کراس اوور جدید فردا منتشر خواهد شد

نوشته شده در

یوبی‌سافت اعلام کرده است که توسعه بزرگ بعدی Assassin’s Creed Valhalla، Dawn of Ragnarök، در تاریخ 10 مارس 2022 منتشر خواهد شد.

با توسعه به رهبری یوبی سافت صوفیا، در طلوع راگناروک، ایور باید سرنوشت خود را به عنوان اودین، خدای اسکاندیناوی نبرد و حکمت در آغوش بگیرد. پادشاهی کوتوله‌های سوارتالفهایم در حال فروپاشی است و در میان هرج و مرج، پسر محبوب اودین، بالدر، توسط غول آتش‌نشدنی، سورت، اسیر شده است.

همه بازیکنانی که Dawn of Ragnarok را بین 13 دسامبر 2021 تا 9 آوریل 2022 خریداری می کنند، بسته گرگ و میش را دریافت می کنند و بلافاصله به آیتم های بازی اصلی دسترسی خواهند داشت. این جایزه انحصاری شامل Dellingr’s Envoy Raven Skin، Havardr Lynx Mount، Twilight Gear Set و Algurnir Dane Axe Weapon است. Dawn of Ragnarök به عنوان خرید جداگانه با قیمت 49.99 دلار کانادا توسط همه دارندگان بازی اصلی در دسترس خواهد بود.

Assassin’s Creed Crossover Stories نیز معرفی شد، اولین پروژه متقابل بازی در این فرنچایز، به رهبری Ubisoft Quebec با همکاری Ubisoft Montreal. هدف این محتوا پاسخ دادن به این سوال است که “وقتی دو قهرمان Assassin’s Creed با هم ملاقات می کنند چه اتفاقی می افتد؟”، کاوش در ارتباطات مکانی و زمانی بین این قهرمانان Assassin’s Creed برای ارائه یک تجربه روایی منحصر به فرد برای بازیکنان است.

بازی Assassin’s Creed Crossover Stories در تاریخ 14 دسامبر به صورت رایگان برای دارندگان بازی های پایه مربوطه در دسترس خواهد بود. یک داستان در Assassin’s Creed Valhalla و یک داستان در Assassin’s Creed Odyssey در دسترس خواهد بود.

Assassin’s Creed Valhalla برای Xbox Series X | موجود است S، Xbox One، PlayStation 5، PlayStation 4، Stadia و همچنین رایانه شخصی ویندوزی از طریق فروشگاه Ubisoft و فروشگاه Epic Games.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme