بازی Fortnite Miles Morales and Green Goblin Skins در نقشه فصل 3

Home » بازی Fortnite Miles Morales and Green Goblin Skins در نقشه فصل 3

Epic تا زمان عرضه بزرگ Fortnite Chapter 3 خود منتظر ماند تا در نهایت پوسته مرد عنکبوتی را که سال ها منتظر آن بودند به طرفداران بدهد، اما به نظر می رسد توسعه دهنده-ناشر در حال آماده شدن برای معرفی شخصیت های بیشتری از Spider-Verse در این فصل است. در یک پست رسمی وبلاگ، Epic قول داده بود که متحدان و دشمنان بیشتری در فصل 1 Fortnite، فصل 3، اولین حضور خود را داشته باشند.

“به دنبال Spidey های جدید (به علاوه چند دوست و دشمن) باشید که در این فصل وارد فروشگاه آیتم می شوند!” گفت حماسه در آن وبلاگ مقدماتی فصل 3. به اندازه کافی آسان است که حدس بزنید که این چه معنایی دارد – بالاخره قرارداد چند ساله اپیک با مارول به نوعی تضمین می‌کند که اکثر، اگر نه همه، شخصیت‌های اصلی این برند در نهایت به Fortnite خواهند آمد. اما به نظر می‌رسد که شوخی‌های درون بازی به چند مورد از بزرگ‌ترین شخصیت‌هایی که طرفداران مرد عنکبوتی می‌توانستند امیدوار باشند اشاره می‌کنند، از جمله مایلز مورالس و دشمن اصلی اسپایدی، گرین گابلین.

در نقشه فصل 3 Fortnite، می‌توانید به The Daily Bugle، دفتر مرکزی شرکت روزنامه در نسخه Marvel در شهر نیویورک مراجعه کنید. روی برخی از میزهای داخل ساختمان، عکس‌هایی (شاید توسط پیتر پارکر گرفته شده است؟) از برخی شخصیت‌های غیرقابل انکار، از جمله مردان ایکس در لباس‌های زرد نمادین‌شان، به‌عنوان مایلز مورالس با کاپوت، و گرین گابلین در حال ساختن جلو را خواهید دید. -اخبار صفحه

با توجه به نوع دارایی‌هایی که دارند، هیچ‌یک از این دو تصویر با وضوح بالا نیستند، اما احساس بی‌اندیشی هم نمی‌کنند. به نظر می‌رسد که آنها عمداً برای یافتن طرفداران قرار داده شده‌اند، به خصوص در بازی‌ای که هیچ چیز تصادفی انجام نمی‌شود و همه چیز برای افشای آینده آماده می‌شود. یک موضوع محبوب در اقتصاد درون‌بازی Fortnite این است که یک شخصیت را در نبرد پاس بفروشید، سپس یک شخصیت نزدیک به هم را در فروشگاه آیتم بفروشید. این موضوع را اخیراً در مواردی مانند سوپرمن و واندر وومن و همچنین ریک و مورتی دیده ایم.

خارج از کتاب بازی Epic است که به طرفداران پیتر پارکر در یک بسته داده شود، سپس مایلز مورالس را برای خرید اضافی در فروشگاه آویزان کنید. با این حال، آنها تنها پوسته های مارول نیستند که در این فصل انتظار می رود. همچنین از دیتامینرها می دانیم که Spidey-flame Mary Jane یک NPC فصل 3 آینده خواهد بود.

البته، به محض دانستن بیشتر در مورد این کراس اوورهای آینده (و سایرین)، فوراً در اینجا به آن خواهیم پرداخت. در همین حال، برای پوسته‌های Gears of War آینده هیجان‌زده شوید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme