بازی Udyr’s Champion League Of Legends (And Dad-Bod) در تریلر جدید منتشر شد.

Home » بازی Udyr’s Champion League Of Legends (And Dad-Bod) در تریلر جدید منتشر شد.

Riot Games رسماً بازسازی مورد انتظار قهرمان League of Legends Udyr the Spirit Walker را رسماً فاش کرد. بازسازی Udyr آخرین مورد از یک رشته به‌روزرسانی‌های بصری گیم‌پلی است که به آن VGUs گفته می‌شود که در عرصه نبرد آنلاین چند نفره بسیار محبوب قرار گرفته است.

در حالی که تریلر جدید تمام تغییرات Udyr را نشان نمی‌دهد، اما ظاهر اولیه بسیار چشمگیر و همچنین نمای کلی نسبتاً جامعی را ارائه می‌دهد. طبق گفته Riot Games، Udyr اکنون این توانایی را دارد که با “هر و همه ارواح فرلورد”، سرزمین خشن و سرکوبگر سرد Udyr و بسیاری از قهرمانان – مانند Ashe، Lissandra و Sejuani – ارتباط برقرار کند. Udyr همچنین می تواند انرژی اثیری این ارواح را هدایت کند و از آنها در “سبک مبارزه وحشیانه” خود استفاده کند.

در حال پخش: تریلر گیم پلی Udyr | لیگ افسانه ها

بر اساس تریلر، به نظر می رسد که Udyr همچنان مواضع جنگی خرس و فینیکس خود را حفظ خواهد کرد. با این حال، ظاهراً موضع او در مورد لاک پشت و ببر تغییر کرده است تا دو موجود جدید فرلورد را در خود جای دهد: قوچ و گراز. مهمتر از آن، همه نام‌های خاص این موضع اکنون به خدایان فرلورد، Anivia، Ornn، Iron Boar و Volibear اشاره دارند و تداوم بیشتری به شخصیت اضافه می‌کنند.

Riot Games در بیانیه مطبوعاتی مجدد نوشت: “Udyr با توانایی ارتباط با هر و همه ارواح Freljord کانال‌هایی را انجام می‌دهد و انرژی اثیری آنها را به سبک مبارزه فیزیکی وحشی خود تبدیل می‌کند.” اودیر از طریق تسلط روزافزون خود بر این قدرت مهیب و همه کاره، به دنبال حفظ تعادل چشم انداز عرفانی فرلورد است، جایی که درگیری و مبارزه منبع حیات آن است… و جایی که باید برای حفظ صلح از خود گذشتگی کرد.

این تریلر علاوه بر سبک بازی جدید او، ظاهر جدید اودیر را نیز به نمایش گذاشت. بیایید بگوییم اگر تبر و چشمان درخشان او ترسی به بازیکنان دشمن نمی دهد، قاب بزرگ او باید این کار را انجام دهد.

در حال حاضر، Riot Games هنوز اعلام نکرده است که به‌روزرسانی به‌طور رسمی چه زمانی منتشر می‌شود. با این حال، طرفداران باید انتظار داشته باشند که Udyr بازسازی شده در چند ماه آینده به سرورها راه پیدا کند.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme