باز شدن آرناهای اسرارآمیز Elden Ring توسط Modders | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

Home » باز شدن آرناهای اسرارآمیز Elden Ring توسط Modders | اخبار GameSpot – به روز رسانی اخبار GS

اخیراً چندین مددر بالاخره راه خود را از درهای قفل شده پیدا کرده اند و این مکان های محدود را کاوش کرده اند. ویدئوهایی مانند این از YouTuber Garden of Eyes نشان می‌دهد که این ساختمان‌ها خالی از سکنه هستند و ممکن است به تازگی محتوایی بریده نشده باشند. در واقع، سطح جزئیات هر منطقه باعث شده است تا بسیاری در مورد اینکه این کولوسئوم ها برای چه چیزی می توانند استفاده شوند، حدس و گمان را برانگیخته است. برخی از حدس ها در رسانه های اجتماعی عبارتند از: چالش ها، باس فایت های ویژه و میدان PvP.

این خبر از طریق یک به‌روزرسانی جدید Halo Infinite منتشر می‌شود، جایی که توسعه‌دهنده 343 Industries مسائل با اولویت بالا را که بر بازی تأثیر می‌گذارد، آنچه طرفداران در فصل 2 انتظار دارند و به‌روزرسانی‌های Co-op و Forge را بررسی کرده است. طرفداران باهوش راهی برای ورود به Halo Infinite Co-op در مدت کوتاهی پس از عرضه بازی پیدا کردند، حتی اگر انجام این کار خطر خراب کردن اطلاعات ذخیره بازی را داشته باشد و بیش از کمی باگ باشد.

اسکوئر انیکس و لومینوس پروداکشنز اعلام کردند که Forspoken تا 11 اکتبر به تعویق افتاده است. در ابتدا قرار بود در 25 مه راه اندازی شود. Forspoken زن جوانی به نام فری هالند از نیویورک را دنبال می کند که به آتیا منتقل می شود، دنیایی اسرارآمیز و خارق العاده. باید راه خانه را پیدا کند تاریخ انتشار اصلی Forspoken در 25 می در جریان The Game Awards در ماه دسامبر مشخص شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme