با هدست استریوی جدید ایکس باکس وصل شده و بازی را ادامه دهید

Home » با هدست استریوی جدید ایکس باکس وصل شده و بازی را ادامه دهید

من فکر می کنم همه ما می توانیم قبول داشته باشیم که صدا برای تجربه بازی ما اساسی است. شخصاً ، من نمی توانم بازی خود را بدون هدست بازی مورد علاقه ام انجام دهم! در ایکس باکس ، ما در سال گذشته گام های بلندی را برداشته ایم تا بهترین هدست های بازی موجود را به شما ارائه دهیم. از ما هدست بی سیم ایکس باکس با همکاری ما با سازندگان افسانه ای صدا در Bang & Olufsen و بسیاری از هدست های دیگر که از طریق برنامه Designed for Xbox ارائه می دهیم ، مطمئن هستیم که هدست را برای پاسخگویی به نیازهای بازی خود پیدا خواهید کرد.

امروز می توانید یک گزینه دیگر به لیست اضافه کنید. خوشحال می شویم مطالب خود را اعلام کنیم هدست استریو ایکس باکس، امروز برای پیش خرید در دسترس است با هدست استریو ایکس باکس جدید ، ما هر آنچه از محصولات ایکس باکس انتظار دارید مانند عملکرد ، ویژگی های برجسته ، کیفیت و دسترسی را برای ارائه تجربیات همهجانبه در سراسر کنسول ، رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه به ارمغان می آوریم. ما همچنین می خواهیم ارزش بیشتری را برای دسته هدست های سطح اصلی از جمله عملکرد میکروفون واضح ، بالشتک های گوش با کیفیت بالا و صفحه تنظیم صدا در گوشواره سمت راست به ارمغان بیاوریم.

هدست استریو ایکس باکس دارای بسیاری از عناصر طراحی هدست بی سیم ایکس باکس است. طراحی انعطاف پذیر و سبک وزن با نوار سر قابل تنظیم از بالشتک مخملی برای پخش یکنواخت فشار در بالای سر استفاده می کند. گوشواره های فوق العاده نرم شما را در آن جلسات بازی “طولانی” راحت می کند ، و کنترل های روی گوش به راحتی برای افزایش صدا و بی صدا باعث می شود که این ابزار اصلی در زرادخانه بازی شما باشد. بدون نیاز به باتری ، مستقیماً از طریق جک 3.5 میلی متری صدا به کنترلر بی سیم Xbox یا سایر دستگاه ها متصل شوید.

برای ایجاد بهترین تجربه ممکن در بازی ، چت گروهی ، موسیقی و فیلم ، تیم هدست را تنظیم کرد تا منبع ضبط صدا مورد نظر را که سازندگان می خواستند تجربه کنید ، تکرار کند. نتیجه این امر این است که صدا را تا حد ممکن با نحوه ضبط صدا ، با اطمینان از عملکرد تمیز فرکانس متوسط ​​و بالا با باس قوی ، بشنوید. و برای اینکه صدا را یک گام جلوتر ببرید ، هدست استریو Xbox از فناوری های صدای فضایی با وفاداری بالا از جمله Windows Sonic ، Dolby Atmos و DTS Headphone: X پشتیبانی می کند (ممکن است به خریدهای اضافی یا بارگیری برنامه نیاز داشته باشید).

هدست استریو Xbox جدید

به عنوان فردی که دارای سه هدست مختلف برای بازی است ، اجازه دهید به اشتراک بگذارم که چگونه این یکی از رانندگان روزانه من شد و چرا شما نیز آن را دوست خواهید داشت:

  • اگر تازه کار هستید و به دنبال طراحی راحت هستید ، این یک هدست سطح عالی است که شامل بسیاری از ویژگی های موجود در هدست بی سیم Xbox ما است.
  • اگر از قبل هدست بی سیم دارید ، این گزینه عالی برای تنظیماتی است که می توانید شارژ یا تعویض باتری را فراموش کنید.
  • من همچنین ترجیح می دهم وقتی از کامپیوتر خود استفاده می کنم از هدست سیمی استفاده کنم. این به سرعت هدست مورد علاقه من برای بازی های رایانه ای شد زیرا بهترین کیفیت صدا را ارائه می دهد در حالی که مشکلات تاخیری را از بین می برد.

هدست استریو ایکس باکس از امروز برای پیش خرید در دسترس است فروشگاه مایکروسافت و سایر خرده فروشان منتخب با قیمت 59.99 دلار در سراسر جهان.

بررسی xbox.com برای اطلاعات بیشتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme