با کلاس برد جدید Trove هماهنگ شوید

Home » با کلاس برد جدید Trove هماهنگ شوید

خلاصه

  • با جدیدترین نسخه کلاس برای Trove در 14 سپتامبر!
  • Bard می تواند متحدان خود را از بین ببرد و همزمان چندین دشمن را از بین ببرد.
  • Trove در حال حاضر به صورت رایگان در Xbox One و Xbox Series X | S در دسترس است.

تنظیم کنید و بازی کنید تا متحدان خود را تقویت کنید یا به سادگی چندین دشمن را به طور همزمان شکست دهید. این انتخاب شماست که با کلاس Bard جدید کدام رشته را بزنید! صداهای فوق العاده شما همچنین باعث می شود همه افراد در محدوده در Hub یا هر کجا که می روید برقصند. بودن در کنار تخته ها نه تنها سرگرم کننده است بلکه در دعوا نیز ترسناک است. هنگامی که آنها شروع به زدن تارهای راست می کنند ، خروجی آسیب آنها “سنگ” جامد است.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چقدر سریع می توانید با حامیانی مانند بارد سرعت بگیرید؟ پاسخ بله است! Bard به عنوان یک زیر کلاس نیز چیزی است که شما نمی خواهید به دلیل پاداش های مختلفی که می توانید دریافت کنید و برای هر کلاس مناسب است ، آن را از دست ندهید. ضررهای حیاتی اضافی و سرعت حمله ، Lifesteal هنگام آسیب دیدن ، یا سرعت و انرژی بیشتر حرکت ، انتخاب با شما و کلاسی است که بازی می کنید.

تروو - برد

آهنگ پیروزی را بخوانید و مطمئن شوید که بارد خود را اکنون دریافت کرده اید! شما حتی می توانید سوپر را فوراً انتخاب کنید ، یا به Bard بروید و همانطور که زمزمه می کنید ارتقا دهید. Bard امروز ، 14 سپتامبر در دسترس است Trove در Xbox One و Xbox Series X | S.

Xbox Live

Trove

Trion Worlds Inc.


436

به یک مرکز بزرگتر و بهتر از قبل خوش آمدید! “Hubdate” مملو از ویژگی هایی است که می توانید از طریق منوها پیدا کنید ، اما اکنون دارای فرم فیزیکی و خانه هستید! به روزرسانی مشابهی در آینده نزدیک به سیستم عامل های کنسول نیز وارد می شود. حتماً از Hub دیدن کنید و برای اطلاعات بیشتر راهنمای Hub را بررسی کنید. hangout مورد علاقه جدید خود را در Hub به ما اطلاع دهید! بسیاری از تغییرات و اصلاحات دیگر نیز در این پچ اضافه شده است ، بنابراین برای کشف کارفرمایان جدید Delve ، سیاه چال ها ، سبک ها و موارد دیگر آماده شوید. پس برای چی منتظری؟ وقت آن است که وارد Trove شوید و خودتان ببینید چه خبر است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme