برای صحنه رقابتی Mushroom Wars 2 آماده شوید

Home » برای صحنه رقابتی Mushroom Wars 2 آماده شوید

Mushroom Wars 2 یک بازی استراتژی زمان واقعی بسیار رقابتی است که در آن واحدهای قارچ کوچک خوش تیپ را کنترل می کنید. هر نبرد کوتاه است، معمولاً فقط حدود پنج دقیقه، اما یک برخورد بسیار شدید بین شما و بازیکن دیگر است. این نیاز به غوطه وری کامل دارد!

شما می توانید خود را با بازی انفرادی کمپین مبتنی بر داستان آماده کنید، اما هیچ یک از حریفان کامپیوتری نمی توانند با ذهن حیله گر یک همتای واقعی انسان رقابت کنند.

Mushroom Wars 2, یک بازی eSports اثبات شده با زمان، اکنون در کنسول های مدرن در دسترس است. ما از مدیر انجمن خود نکاتی در مورد جنبه های اساسی بازی خواستیم که می تواند برای ژنرال های تازه کار Mushroom مفید باشد.

حمله و دفاع

در نگاه اول، به نظر می رسد که بازی تماماً در مورد ریاضیات و اعداد است: IDE با واحدهای بیشتر باید در نبرد پیروز شود. اما به این سادگی نیست.

ضریب های دفاعی و حمله ای وجود دارد که نقش بسیار زیادی در بازی دارند. با برتری نسبت به حریف خود، می توانید واحدهای کمتری را در مبارزات خرد “معوض” کنید.

راه های افزایش شاخص های حفاظت و حمله:

– تراز کردن ساختمان برای دفاع بالاتر

– بدست آوردن سطح بالاتری از روحیه

– استفاده از مهارت های قهرمانان، مانند دیوارهای دفاعی رودو یا خشم آینر

– ساختن آهنگر

تعداد نیروها

از آنجایی که تعداد واحدها در ساختمان های حریف پنهان است، پیش بینی موفقیت شما در یک حمله سخت است، اما غیرممکن نیست. خوشبختانه، نواری در بالای صفحه مسابقه وجود دارد که مجموع نیروهای هر بازیکن را نشان می دهد. عدد دقیقی را در هر ساختمان به شما نمی گوید، اما می تواند با تقسیم بر تعداد ساختمان هایی که آنها دارند، یک مقدار متوسط ​​به دست دهد.

screebsgit

روحیه

روحیه ممکن است مهمترین جنبه بازی باشد که از اثر گلوله برفی جلوگیری می کند. روحیه درست زیر نوار مقدار نیروها در بالای صفحه نبرد نشان داده شده است. سطوح روحیه با ستاره ها تجسم می شود.

همانطور که قبلا گفته شد، هر چه روحیه شما بیشتر باشد، شاخص های حمله و دفاع بالاتری خواهید داشت. علاوه بر این، سرعت واحدهای شما نیز در حال افزایش است که بر ضریب آسیب در ثانیه ارتش شما تأثیر می گذارد.

آنچه باید به خاطر بسپارید: هرگز به حریفی با دو سطح برتری روحی حمله نکنید. به احتمال بسیار زیاد حمله شما موفق نخواهد شد، شما فقط به دشمن خود «غذا» می‌دهید و در بیشتر موارد یک برد رایگان می‌دهید.

برای افزایش روحیه باید:

– تصرف ساختمان ها

– از حملات حریف دفاع کنید

– ارتقاء ساختمان ها

– از مهارت های فعال برخی از قهرمانان استفاده کنید

هنگامی که موارد زیر رخ می دهد، روحیه خود را از دست می دهید:

– واحدهای شما در میدان نبرد می میرند

– یک ساختمان را از دست می دهید

– عدم تحرک

screebsgit

مار زدن

راهی وجود دارد که می توان واحدها را با کارایی بیشتری در یک خط بسیار فشرده ارسال کرد و تقلب نیست! این یک اشکال در نسخه اصلی بود جنگ قارچ اما در ادامه به یک ویژگی تبدیل شد.

ما به این مار می گوییم. مار زدن می تواند حملات شما را قدرتمندتر و غیرقابل پیش بینی تر کند.

برای انجام مار زدن باید:

  1. ساختمانی را انتخاب کنید که می خواهید واحدها را از آن بفرستید و مطمئن شوید که کمتر از 35 واحد در داخل آن وجود دارد.
  2. با نگه داشتن دکمه سپر سمت راست، ساختمانی را انتخاب کنید که می خواهید واحدها را به آن بفرستید.
  3. دکمه B را تا جایی که می توانید روی ساختمان درخواستی فشار دهید.

امیدواریم این نکات به شما کمک کند تا مهارت واقعی خود را در نبردهای 1v1 یا 2v2 نشان دهید. موفق باشید جنرال قارچ تازه متولد شده!

ایکس باکس لایو

Mushroom Wars 2

نهنگ زیلیون


13

19.99 دلار

Mushroom Wars 2 دنباله ای برنده جایزه برای موفقیت تحسین شده RTS است که بر اساس تجربه اصلی گیم پلی ساخته شده است که جنگ قارچ اصلی را بسیار لذت بخش کرده است. یادگیری طناب های جنگ قارچ با کنترل های ساده و شهودی و همچنین پشتیبانی از گیم پد آسان است. اما سفر برای تبدیل شدن به یک فرمانده مهیب نیاز به بازتاب سریع، نگاه به استراتژی و توانایی نظارت بر هزاران واحد در آن واحد دارد. هنگامی که به مهارت های خود اطمینان دارید، قرار دادن ارتش قارچ خود در برابر سایر بازیکنان بهترین راه برای پیشرفت است. Mushroom Wars 2 آماده مسابقات، با سیستم لیگ و مسابقات رتبه بندی شده است که رقابت شدیدی را ایجاد می کند. علاوه بر این قابلیت پخش مجدد و حالت تماشاگر ورود به صحنه رقابت را آسان می کند. فقط می خواهید از یک درگیری دوستانه با دوستان خود لذت ببرید؟ بازی‌های سفارشی به شما امکان می‌دهند تا استراتژی‌های جدید را با حداکثر سه دوست در مسابقات رایگان برای همه یا تیمی امتحان کنید. چه در حال نبرد با انبوهی از دشمنان در اعماق کمپین تک نفره باشید، چه در حال رقابت با دوستان خود در حالت‌های چندنفره مختلف، Mushroom Wars 2 نبردهای فشرده و سریع در جلسات کوتاه را ارائه می‌کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme