بررسی شهر فراموش شده | شبکه بازی جدید

Home » بررسی شهر فراموش شده | شبکه بازی جدید

بازی Modding در چند دهه گذشته به سرگرمی بسیار محبوب بسیاری از علاقه مندان به رایانه تبدیل شده است. در روزهای اولیه ، این راهی را برای طرفداران ایجاد می کرد تا بازی ها را تغییر دهند و آنها را به شیوه های جدید تجربه کنند. و با افزایش این سرگرمی ، تیمهای کاملاً هواداران پرشور به زودی وقت و مهارت خود را برای وصله ، بهبود و گسترش بازیها اختصاص دادند و سپس تلاشهای خود را با جهان به اشتراک گذاشتند. برخی از آن طرفداران از modding برای نفوذ به صنعت و پیوستن به توسعه دهندگان موجود یا شروع پروژه های پرشور خود استفاده کردند. این بازی تازه فراموش شده به عنوان مد برای The Elder Scrolls V: Skyrim شروع شد ، اما اکنون به عنوان پروژه مستقل خود تبدیل شده است. این ماجراجویی روایی اول شخص هنوز شباهت های مکانیکی زیادی با RPG دارد که از آن الهام گرفته است ، اما به لطف شخصیت های قوی و محیط همهجانبه ، بازی موفق می شود مجذوب خود شود.

ماجراجویی از آنجا شروع می شود که بازیکنان خود را در ساحل رودخانه می بینند و زنی ادعا می کند که شما را از غرق شدن خاصی نجات داده است. شما می توانید نام و جنسیت را انتخاب کنید (اگرچه این انتخاب از طریق سکه ای با نمادهای بسیار نامشخص انجام می شود) ، و زن از شما می خواهد که به خرابه های رومی نزدیک بروید تا همکارش آل را پیدا کنید. ظاهراً آل برای یافتن گنجینه های باستان شناسی وارد شد ، اما هنوز برنگشته است. اگر این کار را انجام دهید ، زن قول می دهد که شما و آل را در قایق خود به تمدن راهنمایی کند. بدون انتخاب زیاد و فقط با یک چراغ قوه ، به جنگل می روید. وقتی با ورودی غارهای میزبان ویرانه های شهر روم روبرو می شوید ، متوجه می شوید که چیزی کاملاً درست نیست. مجسمه های طلایی در همه جا وجود دارد و به زودی با بدن پوشیده از طلا از Al روبرو می شوید که یادداشتی از خود بر جای گذاشت که می گوید او برای همیشه در اینجا گیر کرده است. شما بیشتر پیش می روید و از طریق یک درگاه اسرارآمیز که شما را به گذشته ، بیش از دو هزار سال می رساند ، دور می شوید ، زمانی که این شهر هنوز ایستاده بود و شهروندان در خیابان ها قدم می زدند.

هنگام بیرون آمدن از معبدی که دروازه در آن قرار دارد ، فردی به نام گالریوس به عنوان یک ورودی جدید از شما استقبال می کند و پس از چند کشف کلیدی – مانند اینکه شما اکنون قادر به صحبت لاتین هستید – می گوید که شما باید به دادستان سنتیوس مراجعه کنید. شما می توانید به طور خودکار از شخصیتی که شما را راهنمایی می کند پیروی کنید – ویژگی ای که اغلب در بازی استفاده نمی شود ، اما کمتر مورد استقبال قرار می گیرد. در راه ، با هوراتیوس ، سرباز وفادار به سنتیوس و لیویا ، زنی که به نظر می رسد دیوانه شده است ، ملاقات می کنید. هنگامی که سرانجام با سنتیوس ملاقات می کنید ، با شهر و وضعیت آنها آشنا می شوید. معلوم است که تعداد انگشت شماری از شهروندان وجود دارد ، هیچ کس به یاد نمی آورد که چگونه به اینجا رسیده اند و هیچ کس نمی تواند آنجا را ترک کند. کسانی که تلاش کردند شکست خورده یا ناپدید شده اند. این بدان معناست که بازی دارای حدود 20 شخصیت است و همه آنها به نوعی با داستان یا حواشی درگیر هستند. هیچ NPC تصادفی در حال راه رفتن وجود ندارد این به بازی حس بسیار شخصی و فوق العاده ای می دهد.

سنتيوس همچنين از قانون واحدي كه بر اين شهر حاكم است مي گويد – قانون طلايي. بر اساس این قاعده ، اگر کسی مرتکب جرمی شود ، دزدی ، قتل یا چیز دیگری باشد – خدایان مرگ را بر کل شهر خواهند باراند و همه از بین خواهند رفت. در حالی که شهروندان تا کنون از این قاعده پیروی کرده اند ، سنتیوس احساس می کند که ورود شما نشان دهنده عاقبت قریب الوقوع است – او از شما می خواهد که بدانید چه کسی در حال ارتکاب جنایت است و در صورت امکان جلوی آنها را بگیرید. با بحث بیشتر ، سنتيوس همچنين نشان مي دهد که از سفر در زمان آگاه است و شما اکنون با بقيه آنها در اينجا گرفتار شده ايد ، مگر اينکه پارادوکس زماني ايجاد کنيد. او درباره درگاه زمان حرم می داند ، و اگر زمان شروع قانون طلایی فرا برسد ، او خود را قربانی می کند تا آن را فعال کند ، بنابراین شما می توانید به عقب برگردید و روز را از نو شروع کنید. اوه ، و همچنین قرار است انتخابات بعداً عصر برگزار شود ، جایی که هدف رقیب ، شکستن قوانین قانون طلایی است زیرا معتقد است که آنها یک جعل هستند. با کشف برخی از تاریخ و وقایع شهر ، متوجه می شوید که این قانون به دلایلی همیشه باعث ایجاد رمز و راز نمی شود.

بازی شهر فراموش شده 2021

با این تنظیمات آبدار ، می توانید به شهر بروید و با بازیگران متنوع آن صحبت کنید. در حالی که شما برخی از اهداف اصلی را دارید ، بسیاری از داستانها (که به عنوان جستجو جستجو می شوند) تأثیر مستقیم یا غیر مستقیم بر نتایج دارند. بسته به روابط شما با شخصیت ها ، انتخابات دادگاه می تواند به نحوی تغییر کند ، رویدادهای خاصی ممکن است باعث شود ، و بسیار ساده است که بدانید چگونه می توان هر رشته داستان را باز کرد. ممکن است بخواهید به سنتیا کمک کنید تا بفهمد چه اتفاقی برای خواهر کوچکترش افتاده است که سه هفته پیش مفقود شده بود یا با کشیش و میزبان انتخابات Equitia همکاری کنید تا حقیقت ممنوع شهر را کشف کند. شما ممکن است نجات ایولیا را از مرگ به دلیل موقعیت یابی انتخاب کنید و برادر پیمانی او اولپیوس را از پرش از صخره جلوگیری کنید ، شاید با قول دادن بازپرداخت بدهی های سنگین آنها. ممکن است پس از توافق با صاحب غرفه بازار حریص محلی ، تعظیم کنید.

تعامل با شخصیت های مختلف ، بازیکنان را به یاد Skyrim می اندازد ، وقتی به آنها نزدیک می شوید ، آنها به شما مراجعه می کنند و شما یک فهرست انتخابی از موضوعات را برای بحث دارید. بودجه کم و سن موتور Unreal Engine 4 در طول این مکالمات نشان می دهد ، زیرا همگام سازی لب در بهترین حالت ابتدایی است و بافت صورت دقیقاً از بالاترین کیفیت برخوردار نیست. این بیش از حد حواس او را پرت نمی کند ، اما مطمئناً در اینجا فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد. همچنین از بافت های مختلف محیطی مورد استفاده چیزهای زیادی باقی می ماند ، زیرا کیفیت آنها بسیار متفاوت از عناوین مدرن است و به نظر می رسد که آنها مستقیماً از نسخه اولیه Skyrim آمده اند. این کمک می کند که همه شخصیت ها دارای خطوط دیالوگ چند صدایی ، شخصیت ها و انگیزه های متفاوت باشند. موسیقی متن پشتیبان کمی حلقه می زند ، اما از ترکیب خوبی برخوردار است. صداگذاری نیز به خوبی ارائه می شود ، حتی اگر همه از انگلیسی بریتانیایی به همراه عبارات بسیار مدرن که در محیط چندان منطقی نیستند استفاده کنند.

بسیاری از داستانهای The Forgotten City به هم پیوسته اند ، بدین معنی که برای پیشرفت جستجوهای خاص ، ابتدا باید دیگران را حل کنید ، و پس از مدتی موضوع منطقی کاملاً آشکار می شود ، اما باعث نمی شود داستان کمتر جذاب باشد. در حالی که اغلب چند مورد مختلف برای تعقیب در هر زمان وجود دارد ، گاهی اوقات تنها راه پیشرفت این است که از نو شروع کنید. هنگامی که جنایتی توسط شما یا دیگران در نتیجه باز شدن داستان مرتکب می شود ، قانون طلایی باعث یک رویداد فاجعه بار می شود (که ما در اینجا آن را خراب نمی کنیم). سپس به شما فرصتی داده می شود که به معبد فرار کرده و مجدداً تنظیم کنید – از روز دیگر شروع کنید ، اما موجودی خود را حفظ کنید. شروع مجدد روز از طریق حلقه زمان یک مکانیک کلیدی است که برای پیشرفت لازم است ، زیرا اغلب خود را گیر می بینید – به عنوان مثال ، با توهین به یک شخصیت به طوری که آنها با شما صحبت نمی کنند ، و فاقد همه حقایق برای جلوگیری از وقوع یک رویداد هستند ، یا با ارتکاب جنایت – با سرقت برخی گیاهان نجات بخش.

رویدادهای خاصی در ابتدای هر حلقه زمانی اتفاق می افتد ، اما با هوشمندی می توانید به سرعت Galerius را برای انجام وظایف بفرستید تا مجبور نباشید بارها و بارها کارهای یکسانی را انجام دهید. اجرای این مکانیک حلقه زمانی هوشمندانه است و این واقعیت که همه شخصیت ها باید مانند شما برای اولین بار به شما واکنش نشان دهند ، اکثراً خوب انجام شده است ، هرچند گام به گام در منطق جهش هایی رخ می دهد. همچنین گاهی اوقات گزینه های جدیدی برای گفتگو در عمق درخت مکالمه وجود دارد ، اما گزینه های اولیه خاکستری باقی می مانند (به جای سفید ، به این معنی که قبلاً مورد بحث قرار گرفته است) ، که ممکن است برخی از فرصت های از دست رفته را ایجاد کند.

بازی شهر فراموش شده 2021

در حالی که اکثر داستان و شخصیت ها جذاب هستند ، بازی در پایان خود دچار مشکل می شود. چند پایان مهم مختلف وجود دارد و بسته به انتخابی که انجام می دهید ، می توانید ناخودآگاه تنها در عرض 3 تا 4 ساعت به پایان برسید. پایان ها همه به سرعت کنار هم قرار می گیرند ، به جز فینال اصلی کانن ، بنابراین بسته به شرایطی که برای شما پیش می آید ، بازی می تواند کاملاً کوتاه و ناگهانی به نظر برسد. می توانید تعدادی از ذخیره خودکار را بارگیری کرده و در جهت متفاوتی حرکت کنید ، اما با این حال ، با وجود همه دسیسه هایی که اتفاق می افتد ، همیشه مشخص نیست که کدام انتخاب ها و تلاش ها باعث دنباله پایانی فوری می شوند. این بازی می توانست پایان بازی را تا دیروز به جا بگذارد ، زیرا دارای محتوای جالب کافی برای حمل آن و جلوگیری از انتقادات “انتخاباتی که تا پایان مهم نیستند” است. بسیاری از مأموریت ها نیز به دیگران متصل هستند ، بنابراین به هر حال بین خطوط داستان به جلو و عقب حرکت خواهید کرد.

ساعاتی را که صرف گشت و گذار در شهر می کنید ، به یاد ماندنی خواهد بود. شهر رومی درون غاری که بازی در آن اتفاق می افتد بسیار زیبا است ، با معماری تاریخی و پیچ و خم گسترده ای از تونل های تنگ در زیر آن. هنگام حرکت در چند ساختمان و خیابان و تونل های متعدد زیر ، چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد. بدون هیچ گونه نقشه ای ، باید به حافظه و جهت کاراکترهای خود متکی باشید. با درهای قفل شده روبرو می شوید ، از مسیرها و کلیدهای پنهان مطلع می شوید و به امید یافتن اطلاعات یا پول در اتاق شخصیت ها جستجو می کنید. با این حال ، سرقت باعث ایجاد قانون طلایی می شود ، بنابراین بهتر است پول نقد را در جایی که هست بگذارید مگر اینکه بخواهید بازنشانی کنید. این Skyrim نیست ، جایی که می توانید هر چیزی را بگیرید تا زمانی که کسی به دنبال آن نباشد. چیزهای زیادی برای انجام دادن وجود ندارد – موارد تعاملی محدود به یادداشت های مربوط به جستجو هستند ، و در حالی که می توانید چند شیء خاص را برداشته و آنها را بچرخانید ، این بی معنی و دلخواه به نظر می رسد.

کنترل های اول شخص نسبتاً روان و عمدتا اساسی هستند – شما می توانید دوید و دولا کنید ، اما این مورد به ندرت مورد نیاز است. هیچ مکانیک گیم پلی ای به جز چراغ قوه شما ، تیراندازی با کمان که ممکن است دریافت کنید ، و عناصر تعقیب و گریز خاصی وجود دارد که ما در اینجا آنها را خراب نمی کنیم. شایان ذکر است که یک تلاش بزرگ وجود دارد که بازی هشدار می دهد شامل عناصر اکشن/وحشت است – و در حالی که می توان از آن گذشت ، ما به شدت توصیه می کنیم که این کار را به خاطر تجربه های جدید گیم پلی و افشای داستان بسیار مهم انجام دهیم.

در رایانه شخصی ، بازی بدون مشکل اجرا می شود و نرخ فریم ثابت دارد. با این حال ، این عادت دارد که با وجود ارائه تصاویر بصری قدیمی ، قدرت پردازشی GPU خود را افزایش دهد. هر زمان که بین مناطق داخلی بزرگتر و شهر اصلی جابجا می شوید ، برای بارگیری صفحه ها وقفه های قابل توجهی وجود دارد. بنابراین بهینه سازی دقیقاً عالی نیست برخی اشکالات جزئی در مسیر وجود دارد که شخصیت ها در شهر قدم می زنند و اگر سعی کنید در حالی که مشغول هستند با آنها صحبت کنید ، همه چیز ممکن است عجیب شود. گزینه های وضوح صفحه نمایش نیز بسیار اندک است و تنظیم آنها می تواند سخت باشد.

بازی شهر فراموش شده 2021

شهر فراموش شده یک داستان جذاب است که در یک نسخه مستقل پیچیده شده است که دارای سایه های Skyrim است ، اما بیشتر تجربه خودش است. برخی از عناصر ارائه آشکارا منسوخ ، برخی از مسائل مربوط به کیفیت زندگی وجود دارد ، و کنترل ها ساده هستند. بازی نیز چندان طولانی نیست ، بسته به این که شما یک پایان زودهنگام داشته باشید که ممکن است ناگهانی به نظر برسد. اما با طراحی صوتی قوی ، شخصیت های جالب ، روایت جذاب و اکتشافات ارزشمند ، اولین عنوان از توسعه دهنده Modern Storyteller نشان می دهد که آنها به وضوح می توانند نام خود را زنده نگه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme