بررسی صعود – کندوی بدبخت اسکوم و شرور

Home » بررسی صعود – کندوی بدبخت اسکوم و شرور

اگر تاکنون شغلی را کار کرده اید که رئیسان شما بدترین افراد قابل تصور باشند ، و از شما می خواهند با استفاده از ابزارهای خراب مشکلی را برطرف کنید و سپس شما را مقصر مقصر دانستن نتیجه این کار خودتان می دانند ، این خود تقصیر شماست ، پس شما کاملاً تصور می کنید که این چیست دوست دارد بازی صعود را انجام دهد این فقط یک استعاره نیست. این به معنای واقعی کلمه طرح پخته شده بازی است. این یک آینده دور است و برای فرار به ولس (یک پروژه پروژه بین کهکشانی برای همه توده های جمع شده کهکشان که مشتاق نفس کشیدن آزاد هستند) ، شما باید آزادی خود را برای تبدیل شدن به یک خدمتکار بی حد و حصر یا Indent به یکی از استادان مختلف شرکت در حال اجرا محل. در منطقه اول گیم پلی ، به معنای واقعی کلمه مجبور هستید با تعمیر سیستم فاضلاب توالت Veles را تمیز کنید. وقتی اعتبارات بالا می رود ، حتی پس از ساعت ها تکه تکه کردن آشغال ها ، تماشای شخصیت شما به یک هیولای فلزی و انجام کارهای عجیب و غریب برای افراد عجیب و غریب ، سخت است که احساس کنید از همان فاضلاب های ابتدایی بالا رفته اید.

نعمت کوچک این است که این شغل شامل تعداد کمتری غلتک ، و تسلیحات علمی تخیلی و تجهیزات سایبرنتیک سنگین تر است. The Ascent یک تیرانداز دو چوبی است که تعدادی از عناصر RPG برای طعم و مزه به آن اضافه شده است. شما یک مجموعه چشمگیر و منحصر به فرد از تپانچه ، تفنگ ساچمهای ، تفنگهای تهاجمی و راکت اندازها را در طول مسیر خواهید یافت که هرکدام از آنها می توانند به نقاط ضعف دشمن حمله کنند و خسارت بیشتری وارد کنند و همه آنها از نظر عملی بسیار متفاوت از بازی هستند. Armor دارای تنوع گسترده ای مشابه است ، و مزیت اضافی آن تغییر ظاهر شخصیت شما به میزان مکانیکی است. این عالی نیست که اکثر آن زره ها شخصیت سفارشی شما را پنهان می کنند-ایجاد شخصیتی که بلافاصله صورت او را می پوشانید چه فایده ای دارد-اما طرح ها فوق العاده جالب هستند.

گالری

شما همچنین در این مسیر توانایی های ویژه ای را خواهید داشت ، از حمله نظامی با هیدرولیک که می تواند دشمنان شما را بخار کند تا همراهان مرگبار هواپیماهای بدون سرنشین که می توانند در کنار شما بجنگند. مورد علاقه شخصی من ارتشی از عناصر عنکبوتی انفجاری است که تمام می شوند و به طور خودکار به دنبال دشمنانی هستند تا منفجر شوند. در بیشتر مواقع ، بیشتر وقت خود را صرف دویدن و اسلحه زدن از طریق زندانهای ایزومتریک بسیار گسترده ، به سبک RPG خواهید کرد ، جایی که هر دو ترکیب فکر شده زره پوش و جادوی سایبورگ به همان اندازه مهم هستند داشتن اسلحه مناسب برای کار. وقتی مأموریت خود را انجام دادید ، می توانید به یکی از مناطق خرید شلوغ بازی برگردید تا امتیاز مهارت در مورد شخصیت های مختلف را صرف کنید ، و همچنین خرید ارتقا، ، موارد جدید و اسباب بازی های سایبرنتیک جدید را به خود بچرخانید.

صعود گاهی اوقات می تواند یک بازی ساده و شگفت انگیز باشد که در آن شما ساعت ها رژه بی پایان جهش یافته و سایبورگ را هدر می دهید. صعود هنگامی که واقعا مجهز شده اید به پیشرفت خود می پردازد و زره شما به اندازه کافی از شما محافظت می کند تا شانس های زیاد را به جای وحشت ، منبع احتیاط قرار دهید. اما به سختی می توان به این کشش ها رسید. دومی که شخصیت خود را ایجاد می کنید و از اولین پله خارج می شوید تا در مورد مدفوع ناشی از دوش رئیس خود فریاد بزنید ، در حال حاضر چیزی جز زمان خوب نیست.

عنوان ارائه نشده است

Cyberpunk به عنوان یک ژانر در دیستوپی غرق می شود. شهرهای بزرگ نئون که خاک ، کثیفی ، زباله های بدنی و وحشت را پوشانده اند ، نان و کره این ژانر هستند. The Ascent هیچ تفاوتی ندارد و به عنوان یک دستاورد بصری محض ، طراحی Veles چشمگیر است. هر اینچ مربع از مکان مملو از عناصر بصری منحصر به فرد ، NPC های متمایز ، انواع دشمن گویا و منحصر به فرد و احساس ملموس شکوه و عظمت تکنولوژی است. یک حس نسبتاً وسیع از تاریخ و ساخت جهان علمی تخیلی در بازی وجود دارد ، حتی اگر آن جهان نسبتاً تیره و تار باشد. شما توسط گونه های بیگانه متخاصم ، فناوری غیرقابل تصور و ناآرامی های مدنی در هر زمان احاطه شده اید. کل مکان مانند یک نسخه طنز تصویری دهه 90 است هوی متال. این همه ترفندها و کلیشه های علمی تخیلی سخت است که تا حد ممکن بد دهان ، عصبی و بیهوده تهاجمی ارائه شده است. این یک اجرای عالی از مکانی است که نمی خواهید مدت زمان طولانی را در آن بگذرانید. اما خواهید کرد. و بخش عمده ای از این زمان صرف مرگ می شود.

فقط لذت کمی از بازی در ژانری که معمولاً به راحتی در آن برتری دارد وجود دارد.

اشتباه نکنید ، The Ascent بازی سختی است. در هر منطقه مشخص ، مسیر حساس رو به جلو شما را از طریق یک منطقه کشتار با 30 جهش یافته توده زباله هدایت می کند که می توانید آنها را در چند ثانیه برش دهید ، که بلافاصله با اتاقی از اسفنج های گلوله مطلق که می تواند آنها را برش دهد ، پیگیری می شود. شما در چند ثانیه پایین بیایید (علی رغم اینکه سطح تجربه دقیق شماست و با وجود استفاده از سلاحی که دشمن باید در برابر آن ضعیف باشد). یکی از بزرگترین تنگناها در اوایل بازی شامل بازگشت به فاضلاب های ذکر شده برای تغییر مسیر برق به محله رئیس شما است. شما پنج دقیقه وقت می گذارید که جهش یافته های کم ارزش را به گوشت کوچک تبدیل کنید ، سپس یک ساعت دیگر توسط ارتش متشکل از ده ها دشمن روبات کارگر جدید که برای مقابله با آنها کاملاً آمادگی ندارید ، پودر می شود.

عنوان ارائه نشده است

این بازی واقعاً به این معنا نیست که روبات ها در برابر سلاح های انرژی ضعیف هستند ، و هنگامی که این کار را انجام دادید ، احتمالاً هنوز یک ابزار فوق العاده م onثر در دست ندارید. بنابراین ، به شهر برمی گردید ، چند اسلحه مبتنی بر انرژی خریداری می کنید و می بینید که در عرض چند ثانیه هنوز نابود شده اید. این یک اتفاق نسبتاً رایج است ، جایی که خیلی راحت می توانید 15-20 دقیقه در یک گودال دریایی مطلق به سیاه چال بروید ، سپس برای آمادگی بهتر باید تمام راه را قدم بزنید.

حتی با وجود درنظر گرفتن توقف حمل وسایل مفید از فروشگاه ها در نیمه راه بازی ، این کار به آسانی به نظر نمی رسد ، ماموریت های Bounty و پیاده روی های جانبی تنها مقدار ناچیزی از پول اضافی را در اختیار شما قرار می دهند و بازرسی ها هنوز چندان دور نیستند. مسلماً زمان بارگیری در رایانه نسبتاً سریع بود ، بنابراین گزینه دیگر شما این است که دائماً سر خود را به دیوار بکوبید و بدون هیچ پیامد واقعی یک چالش را امتحان کنید و XP را تا انتها نگه دارید. اما سختی های زیادی در این بازی وجود دارد ، و مجبور به توقف هر چند ساعت برای خرد کردن بازی سرگرم کننده بازی را در مسیر خود متوقف می کند.

حتی اگر The Ascent کاملاً کاربردی و متعادل بود به گونه ای که ساختن شخصیت برای تبدیل شدن به جنگجوی نهایی Indent بسیار عالی به نظر می رسید ، این واقعیت وجود دارد که بسیاری از بازی به گونه ای طراحی شده است که مانند بندگی احساس می شود. همانطور که از روبنای مسکونی کل ولز بالا می روید ، در خدمت پیشرفت استادان قرار می گیرید ، و بازدهی برای رمز و راز اصلی بازی – گروه اسرارآمیزی که به طور ناگهانی در Veles اجرا می شود به کجا رسیده است؟ – برای جبران افراد ناامید تقریباً کافی نیست آسیاب کردن هنگام انجام وظیفه ، روسای شما به شما توهین می کنند ، هنگامی که کار خود را به خوبی انجام داده اید ، از شما چشم پوشی می کنند و هیچ پاداشی برای موفقیت در نظر نمی گیرند. برای بسیاری از زمان بازی ، صعود مانند یک نبرد پر سر و صدا احساس می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme