بررسی ما برای همیشه اینجا بودیم

Home » بررسی ما برای همیشه اینجا بودیم

از سال 2017، توسعه دهنده هلندی Total Mayhem Games بی سر و صدا بر روی مجموعه We Were Here کار می کند، سه گانه ای از بازی های پازلی که فقط با همکاری همکاری می کنند و ما را به جای دو کاشف قرار می دهد که خود را در قلعه ها، سیاه چال ها، طوفان های برفی، تله های مرگ و گیر افتاده اند. تمام روش های دیگر اتاق های فرار. کل این سه گانه کمی ناهموار است، اما در بیشتر موارد همه آنها بسیار خوب هستند، به خصوص که هیچ توسعه دهنده دیگری مانند سری We Were Here این پازل نامتقارن خاص را خراش نمی دهد.

آخرین مورد، ما برای همیشه اینجا بودیم، – به بیان ساده – یک درخشش مطلق است. این زیبا، با جهت هنری خارق‌العاده است که شما را از فضای داخلی آشنای قلعه به مناظر رویایی سورئال، دهکده‌ای رها شده شبح وار، و خیلی چیزهای دیگر می‌برد. موانع قابل توجهی وجود دارد که باید بر آنها غلبه کرد تا بهترین استفاده را از We Were Here Forever داشته باشید، مهم ترین آنها این است که باید دو نسخه 18 دلاری بخرید تا بتوانید با یک دوست همفکر خود بازی کنید (متاسفانه به اندازه Hazelight سخاوتمندانه نیست. Co-op به A Way Out و It Takes Two می‌رسد، که شامل یک پاس رایگان برای دوستان می‌شود.) اما اگر بتوانید به کسی که به اتاق‌های فرار و پازل‌های نامتقارن علاقه دارد بپیوندید، هر دوی شما درگیر این کار هستید. ماجراجویی co-op که من به ندرت آن را دیده ام.

We Were Here Forever شما و دوستتان را در چکمه های دو کاوشگر بی نام قرار می دهد که به دلایل نامشخصی، خود را در قلعه راک اصلی سری قفل کرده اند. داستانی در حال انجام است که بازی‌های We Were Here را به هم متصل می‌کند، اما برای لذت بردن از طرح مستقل بازی Forever، که خود قابل استفاده است، نیازی به دانش نیست، اما مطمئنا دلیلی برای حضور هیچ‌کس در اینجا نیست.

ما برای همیشه اینجا بودیم، – به بیان ساده – یک درخشش مطلق است.


این پازل ها هستند که ستاره نمایش هستند، و روش هایی که آنها موفق می شوند کار گروهی، مهارت های مشاهده ای و ارتباط شما و شریک زندگی تان را آزمایش کنند، در یک لیگ خاص خود هستند. من حتی از وارد کردن جزئیات بیش از حد نمونه‌های فردی متنفرم یا به دلیل ترس از خراب شدن راه‌حل‌های آن‌ها، بیش از حد آنها را نشان دهم، اما ترکیبی شگفت‌انگیز از معماهای ناوبری وجود دارد که در آن یک نفر باید با استفاده از اطلاعات، دیگری را از طریق بخشی راهنمایی کند. فقط آنها دارند؛ پازل های تشخیص نماد که هر دوی شما را مجبور می کند برای انجام نوعی هدف مشترک، نمادهای مبهم را برای یکدیگر توصیف کنید. مسابقات نامتقارن در برابر ساعت؛ پازل منطق روی حیله و تزویر; و بیشتر. این فهرست همچنان ادامه دارد، با محتوای کافی که من و شریکم حدود 12 ساعت طول کشید تا همه آنها را کامل کنیم.

اغلب اوقات، شما از شریک زندگی خود جدا می شوید و هیچ چارچوب مرجعی برای آنچه که او می بیند ندارید. این فرآیند نه تنها کشف اطلاعات مفید در منطقه شما، بلکه همچنین ترکیب کردن نحوه تعامل آنها با آنچه که آنها می بینند، بسیار رضایت بخش است. هر موفقیت کوچک چیزی بود که ما آن را جشن می‌گرفتیم، و وقتی بالاخره از یک معما عبور کردیم و دوباره متحد شدیم، هر بار شادی واقعی بود.

پازل ها سخت هستند، اما همیشه یک منطق برای آنها وجود دارد.


همچنین لازم به ذکر است که داشتن یک شریک خوب یک ضرورت است و مسافت پیموده شده شما با We Were Here Forever ممکن است بر اساس اینکه با چه کسی بازی می کنید بسیار متفاوت باشد. خواستگاری تصادفی در دسترس است، اما این راهی برای رفتن به اینجا نیست – من به شدت توصیه می‌کنم آن را با یک دوست خوب بازی کنید. کار گروهی مانند این نیاز به صبر، پشتکار و مهارت های مشاهده دقیق دارد. همچنین فرصت‌های سرگرم‌کننده‌ای برای اسب‌سواری، بازیگوشی ترول کردن شریک زندگی‌تان، و حتی گاهی انجام خرابکاری‌های خوب برای خنده‌ای سریع وجود دارد، و این لحظات کمک می‌کنند تا کمی نرمی لازم را به داستانی اضافه کنید که شاید کمی خودش را بگیرد. خیلی جدی این برای یک دوست عالی است، اما گیر افتادن با یک شریک بازیگر بد از شانس قرعه‌کشی به آنها فرصت‌های زیادی برای نفرت‌انگیز می‌دهد.

پازل ها سخت هستند – هیچ راه حلی برای آن وجود ندارد – اما همیشه منطقی برای آنها وجود دارد، و اگر واقعاً به دیوار برخورد کنید، هر فرد می تواند در هر پازل به سه نکته اشاره کند که هر کدام کار مناسبی را انجام می دهند و شما را در جهت درست سوق می دهند. با این حال، حتی با وجود این خطوط نجات، انتظار داشته باشید که بخش خوبی از زمان را صرف کنید و سر خود را به دیوار بکوبید تا راه حلی بیابید. در یک راه خوب، قسم می خورم. حتی پازل‌هایی که ما طولانی‌ترین زمان را برای کشف کردنشان صرف کردیم، لحظه «اورکا» را داشتند که ارزش آن را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.