بررسی Stardock Start 11

Home » بررسی Stardock Start 11

سلام، این TheTechBoy با بررسی Start 11 است.

برخی از افراد منوی استارت جدید ویندوز 11 را دوست ندارند. Start11 شرکتی است که منوهای استارت جدیدی ساخته است که از منوی استارت ویندوز 7، 10 و بیشتر مدل می کنند. رایانه مورد استفاده گلکسی بوک فلکس آلفا با پردازنده core i-17 نسل دهم و 12 گیگابایت رم است.

ویندوز 7

منوی استارت شبیه ویندوز 7 است، به استثنای حساب مایکروسافت شما در بالا سمت راست. متن کناری بسیار مفید است زیرا شما را مستقیماً به آن مکان ها می برد. Start 11 دارای نسخه های مختلفی از منوی استارت است که اساساً

زیبایی شناسی منوی شروع را تغییر می دهد. هنگام جستجوی برنامه ها و فایل ها، جستجو خوب است. اگر نوار وظیفه را به سمت چپ حرکت دهید، Start 11 به شما امکان می‌دهد دکمه Start را با یک تصویر سفارشی یا یکی از تصاویر آن شخصی‌سازی کنید. همچنین چیدمان های مختلفی مانند شبکه فشرده، شبکه ای و شبکه فشرده وجود دارد. اندکی قبل از نوشتن این بخش، Start 11 از کار افتاد در حالی که هیچ برنامه ای باز نبود.

شروع 10

استارت 10 شبیه ویندوز 10 است، اما کاشی های زنده را ندارد. همچنین جستجو فقط با تایپ کردن انجام می شود. کاشی ها قابل جابجایی هستند و با کشیدن و رها کردن برنامه ها به منوی کاشی می توانید آنها را پین کنید. همچنین می توانید رنگ کاشی ها را تغییر دهید و یک نماد سفارشی برای آن انتخاب کنید

کاشی حتی می توانید اندازه کاشی ها را تغییر دهید. منوی شروع دارای تنظیمات گسترده ای است، از جمله ساخت منوی شروع تمام صفحه. Start همچنین “حالت تبلت” جدید ویندوز 11 را با تنظیمی که به ویندوز 11 اجازه می دهد در حالت تبلت شروع به کار کند، شناسایی می کند.

نوین

مدرن شبیه به تلاقی بین ویندوز 7 و ویندوز 11 است. مدرن به نظر مدرن تر به نظر می رسد اما به نظر من این تنها تفاوت با صفحه شروع ویندوز 7 است. همچنین چیدمان های مختلفی مانند شبکه فشرده، شبکه ای و شبکه فشرده وجود دارد.

حالت ویندوز 11

Start همچنین دارای یک حالت ویندوز 11 است که نسبت به صفحه Start استاندارد قابل تنظیم تر است. این اجازه می دهد تا برنامه ها آیکون های سفارشی داشته باشند و صفحه شروع تمام صفحه در میان گزینه های دیگر باشد.

نوار وظیفه

طرفداران نوار وظیفه خوشحال می شوند!! در Start، می توانید نوار وظیفه را به سمت چپ، مرکز و بالای صفحه حرکت دهید. همچنین می‌توانید نحوه عملکرد نوار وظیفه روی یک مانیتور خارجی را انتخاب کنید (تست‌نشده توسط TheTechBoy) و می‌توانید اندازه و شفافیت نوار وظیفه را تغییر دهید.

نتیجه:

Stardock با این برنامه کار خوبی انجام داده است که به شما امکان می دهد زیبایی شناسی رایانه خود را شخصی سازی کنید. وقتی روی آن کلیک می‌کنید، چند مشکل جزئی با شروع آن دارد، زیرا گاهی اوقات تاخیر دارد و باید دو بار روی آن کلیک کنید.

TheTechBoy

TheTechBoy یکی از نویسندگان این وبلاگ است و او واقعاً سامسونگ و اندروید و Adventures in Odyssey را دوست دارد. The Tech Boy یک وبلاگ تست محصول است. ما یک وبلاگ فناوری (thetechboy.org) هستیم که تمرکز آن بر آموزش مصرف کنندگان و متخصصان فناوری در مورد فناوری فعلی و آینده است. ما فناوری را آزمایش می کنیم، درباره آن صحبت می کنیم، و بررسی می کنیم تا نظرات بی طرفانه را به اشتراک بگذاریم. Thetechboy.org در ایالت تگزاس مستقر است.

TheTechBoy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme