بنابراین شما تصمیم گرفتید که Destiny 2 را بازی کنید …

Home » بنابراین شما تصمیم گرفتید که Destiny 2 را بازی کنید …

Destiny 2 یک بازی دائماً در حال تکامل است، بنابراین اگر حتی به اندازه گسترش Shadowkeep زمانی که به صورت رایگان عرضه شد، آن را لمس نکرده‌اید، ممکن است کاملاً با آنچه به یاد دارید متفاوت باشد. چه بازیکن جدیدی باشید چه بازیکنی که در حال بازگشت هستید، ما شما را دریافت کردیم! ما همه چیز را از مواردی که باید در مورد خرید آن نگران باشید، تا نحوه عملکرد فصول، ساخت زره‌ها و نکات عجیب و غریب را بررسی می‌کنیم.

The Witch Queen در حال حاضر در بالاترین حد تبلیغات قرار دارد و این داستان با تمام ساخت و سازها در 7 سال گذشته از Destiny 1 تا این لحظه باورنکردنی خواهد بود. اگر Lightfall مانند بازی Avenger’s Endgame باشد، پس مطمئناً Witch Queen شبیه Infinity War است و من 100% برای آن اینجا هستم. به من اعتماد کنید، اگر هنوز بازی نکرده‌اید یا شکست خورده‌اید، متأسفم که می‌گویم تجربه‌های مشترک بسیار جالبی را از دست داده‌اید، اما اشکالی ندارد! زیرا اکنون برگشته‌اید، و حتی چیزهای بیشتری برای کشف و تجربه با هم وجود دارد، و این تنها چیزی است که اهمیت دارد. در زمین می بینمت، گاردین.

اگر می‌خواهید درباره داستان Destiny تا اینجای کار یک مطالعه علمی مکتوب داشته باشید، مقالات عمیق فیل هورنشاو را در اینجا ببینید:

https://www.gamespot.com/articles/destiny-the-story-sofar-from-the-black-garden-to-beyond-light/1100-6452481/

https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-story-catch-up-overything-that-hapened-from-beyond-light-to-witch-queen/1100-6500256/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme