بهترین بازی های سرویس زنده 2021

Home » بهترین بازی های سرویس زنده 2021

ما در عصری زندگی می‌کنیم که برخی از بازی‌ها با نقشه‌های راه پس از عرضه، ماه‌ها یا سال‌ها محتوای آینده را تبلیغ می‌کنند. از آنها متنفر باشید یا آنها را دوست داشته باشید. در سال 2021، پنج بازی با سرویس زنده بالاتر از بقیه قرار گرفتند و پیشرفت‌های قابل توجهی را در فرمول موجود خود انجام دادند یا راه‌های جدیدی برای گفتن داستان‌های در حال گسترش یافتند.

در زیر، این پنج بازی را فهرست می‌کنیم و جزئیات آن‌ها را که امسال ما را بسیار تحت تأثیر قرار داده است، شرح می‌دهیم. این بازی‌ها به ترتیب بهترین به بدتر یا برعکس فهرست نشده‌اند. ما به سادگی آنها را به ترتیب حروف الفبا قرار داده ایم. همه آنها نمونه های شگفت انگیزی هستند از اینکه چگونه بازی های سرویس زنده می توانند در طول زمان تداوم داشته باشند و هر کدام به روش خاص خود به برتری دست پیدا کنند. از Apex Legends Respawn Entertainment گرفته تا Bungie’s Destiny 2 و موارد دیگر، اینها بهترین بازی‌های گیم اسپات در سال 2021 هستند.

Apex Legends

Apex Legends در سال 2021 همچنان یک نیروی غالب در فضای بتل رویال بود. در این سال، توسعه دهنده Respawn چهار فصل جدید، چهار شخصیت قابل بازی جدید، چهار سلاح جدید، یک حالت جدید، نقشه های جدید و مجموعه ای از تنظیمات تعادلی را منتشر کرد. تغییر می کند. به علاوه، Apex Legends سرانجام به سوییچ راه پیدا کرد – قطعاً این راه ایده آل برای بازی نیست، اما کار می کند. حالت جدید، Arenas، مطمئناً نقطه برجسته سال Apex Legends است و بازی را خارج از فضای بتل رویال با حالتی عالی که شبیه به Valorant است، گسترش می‌دهد.

در سال 2021، Respawn ارتقاء جامعه خود را دوچندان کرد و یک راه جذاب جدید برای نحوه روایت بازی‌های سرویس زنده ایجاد کرد. توسعه‌دهنده اعضای انجمن را استخدام کرد تا داستان‌های Apex Legends را با کمیک‌های سنتی، کمیک‌های متحرک و ویدیوهای متحرک سه بعدی بسازند. در بسیاری از موارد، این هنرمندان اولین نگاه و منش شخصیت های از پیش موجود اما دیده نشده را خلق می کردند. مطمئناً، Respawn برای هر داستانی یک دست راهنما داشت، اما اکثر هنرمندان حرف آخر را در مورد چیزی که خلق کردند می‌گفتند، و Apex Legends را به یکی از معدود بازی‌های سرویس زنده تبدیل می‌کند که طرفداران آن نیز مالکیت خلاقانه‌ای بر جنبه‌های روایت دارند.

سرنوشت 2

شرحی ارائه نشده است

343 Industries ممکن است در سال 2021 با Halo Infinite به طور کامل وارد عرصه خدمات زنده شده باشد، اما سازندگان اصلی Halo، Bungie، همچنان در فضای تیراندازی سبک آرنا با Destiny 2 نقش بسته اند. Destiny 2 یک سال باورنکردنی داشته است – بازگشت Vault of Glass Raid، رویدادهای جدید، بهترین داستان سرایی که بازی تا به حال دیده است، و تغییرات متعادل کننده زیادی که ما یک جریان بی وقفه اخبار برای پوشش دادن در مورد وصله ها داشته ایم.

سال 2021 یک سال برای PvP بازی Destiny 2 بوده است. قسمت PvE Destiny 2 همیشه در حال به‌روزرسانی است، بنابراین هر چقدر که به‌روزرسانی‌های امسال برای آن باورنکردنی بود، نتیجه‌ای است از آنچه Bungie سال‌ها صرف راه‌اندازی آن کرده است. واقعاً نمی توان همین را برای PvP گفت، که در مقایسه با آن عشق معمولی چندانی دریافت نمی کند. این در سال 2021 تغییر کرد و Bungie سیستم جدیدی را برای تعادل بیشتر ترکیب تیم در Crucible هنگامی که افراد در صف انفرادی قرار می‌دهند، پیاده‌سازی کرد. آزمایش‌های Osiris نیز با پیشرفت‌های چشمگیر فراوانی دوباره راه‌اندازی شد تا حالت مبتنی بر مهارت را برای بازیکنان جدید کمتر محروم و قابل دسترس‌تر کند. حتی در سالی که Destiny 2 افشاگری‌های جالب زیادی در کمپین PvE خود داشت، نباید طرف PvP را نادیده گرفت.

Final Fantasy XIV آنلاین

شرحی ارائه نشده است

آیا می‌دانستید که بازی تحسین‌شده MMORPG Final Fantasy XIV دارای یک آزمایش رایگان است و شامل کل A Realm Reborn می‌شود. و برنامه گسترش Heavensward برنده جایزه تا سطح 60 به صورت رایگان و بدون محدودیت در زمان پخش؟

با جدیت تمام، Final Fantasy XIV این روزها فقط یک بازی خوب است. بنابراین تعجبی ندارد که ببینیم همچنان به جذب بازیکنان جدید ادامه می‌دهد و نیروی تقریباً مذهبی مانند بازیکنان موجود برای آن را تجدید می‌کند. در سال 2021، Final Fantasy XIV همچنان در نقاط قوت داستان سرایی فوق‌العاده و گیم‌پلی پر ارزش خود به برتری خود ادامه داد. بیش از هر چیز، موفقیت Final Fantasy XIV Online را می‌توان با راه‌اندازی توسعه Endwalker آن اندازه‌گیری کرد، که صف‌های طولانی و انتظار را تشدید می‌کرد، به طوری که طرفداران موجود به شوخی از مردم درخواست کردند که از انتشار این خبر در مورد چگونگی متوقف کنند. چنین بازی خوبی یک آزمایش رایگان دارد به این امید که مانع از بزرگتر شدن پایگاه بازیکن قبل از توسعه بعدی شود.

فورتنایت

شرحی ارائه نشده است

Fortnite روایت جالبی در پس‌زمینه بتل رویال خود دارد، که نوشتن در مورد بازی‌ای که به عنوان یک تجربه PvE شروع شد، جایی که قلعه‌هایی برای آماده شدن برای حملات زامبی‌ها در شب ساخته‌اید، واقعاً عجیب است. بیشتر سال 2021 شاهد گسترش فورتنایت در سرتاسر فصل 2 بودیم، قبل از اینکه در ماه پایانی سال با شروع فصل 3 دستخوش تغییرات اساسی شود. ، مکانیک های جدید گیم پلی مانند کشویی و تعداد زیادی پوسته های آرایشی جدید (مانند مرد عنکبوتی!).

Fortnite یک بازی است که بر روی شانه های دیگران ساخته شده است و حلقه های گیم پلی موفق و مکانیک های بازی های دیگر را برای بهبود خود پیاده سازی می کند. سال 2021 هیچ تفاوتی نداشت، اگرچه گاهی اوقات Fortnite کمی پیشی می گرفت و شکست می خورد، مانند Among Us از بازی هایی بسیار کوچکتر از آن کپی می کرد (اگرچه Epic Games سرانجام برنامه های خود را برای همکاری با توسعه دهنده Innersloth اعلام کرد). زمانی که اپیک گیمز با ایده‌های منحصربه‌فرد خود، که در سال 2021 شاهد آن بودیم، مانند روش جدیدش برای تزریق بازی بتل رویال با مأموریت‌های داستانی، فورتنایت تجربه‌ای به مراتب بهتر است. کنسرت‌های مجازی با تابستانی دیگر از بچه‌هایی که به دلیل همه‌گیری کووید در خانه نگهداری می‌شوند، منفجر شدند، و (اگرچه مسلماً به شیوه‌ای بسیار کمتر موفق) Fortnite موضوعات دیگری را نیز در فراتونایت خود مطرح کرد، مانند کاوش در میراث مارتین لوتر کینگ، جونیور Fortnite. خیلی سریع تبدیل به یک جهان برای خودش شد و این هرگز به اندازه سال 2021 مشهود نبود.

دریای دزد

شرحی ارائه نشده است

Sea of ​​Thieves به پایان چهارمین سال خود نزدیک می‌شود، زیرا سال 2021 به پایان می‌رسد و سال شاهد افت محتوا و تنظیمات متعادل بود. برجسته‌تر از همه، A Pirate’s Life، دزدان دریایی کارائیب است که توسعه‌دهنده Rare به نوعی مخفی و مخفی نگه داشته شده است. با نگاهی به گذشته، منطقی به نظر می رسد – Pirates of the Caribbean از نظر موضوعی کراس اوور عالی برای بازی هایی مانند Sea of ​​Thieves است. در کمال تعجب، A Pirate’s Life فاش کرد که Sea of ​​Thieves قادر به ارائه محتوای سنتی تک نفره است. این یک ادغام یکپارچه نیست، اما این تجربه به خوبی در دنیای باز PvPvE Sea of ​​Thieves جای می‌گیرد و ما را مشتاق می‌کند تا ببینیم بازی بعدی چه تجربه‌ای مبتنی بر داستان خواهد داشت.

2021 همچنین شاهد شروع فصل 5 Sea of ​​Thieves بودیم. مسلماً، فصل جدید در انتهای سال شروع شد (فصل از 2 دسامبر شروع شد) اما فصل 5 توانسته در Sea of ​​Thieves سروصدا کند. ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما فصل 5 مکانیک دفن گنج را معرفی کرد که به شما این امکان را می‌دهد تا غارت خود را از دوستان و دشمنان خود به طور یکسان پنهان کنید. و اگر احساس سخاوتمندی دارید، می‌توانید نقشه‌ای را که به گنج شما منتهی می‌شود، به تخته‌های جستجو در پست‌های دریایی و پاسگاه‌ها پست کنید. بازی‌های سرویس زنده که به بازیکنان اجازه می‌دهد به جامعه مورد علاقه خود بازگردند، همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلب ما خواهد داشت، و ما دوست داریم که Sea of ​​Thieves به ما اجازه می‌دهد تا غارت‌های بیش از حد خود را ببریم و ماجراجویی‌های جدیدی برای دوستان و غریبه‌ها بسازیم. . دیگر فقط Rare در Sea of ​​Thieves ماجراجویی نمی کند – بازیکنان هم همینطور هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme