به‌روزرسانی Halo Infinite – آوریل 2022 | هاله

Home » به‌روزرسانی Halo Infinite – آوریل 2022 | هاله

با قفل شدن و بارگیری فصل 2 برای 3 می، می‌خواهیم نقشه راهی از آنچه که قصد داریم در طول فصل 2 و بقیه سال ارائه کنیم، به اشتراک بگذاریم.

بیش از هر چیز دیگری، ما می خواهیم این نقشه راه دقیق و قابل اعتماد باشد. برخی از موارد و تاریخ ها قطعی هستند و این موارد به وضوح ذکر شده است. برخی دیگر به عنوان “هدف” یا “اهداف” مشخص می شوند و در طول زمان مشخص تر می شوند. با اعلام ابتکارات بلندمدت، چارچوب زمانی نقشه راه نیز گسترش خواهد یافت. به عبارت دیگر، این نقشه راه یک سند در حال تحول است و زمانی که تغییراتی در آن ایجاد کنیم به شما اطلاع خواهیم داد.

با در نظر گرفتن تمام این موارد، در اینجا نقشه راه Halo Infinite برای سال 2022 آمده است:

  • پرداختن به مسائلی که بر تجربه بازیکن تأثیر منفی می گذارد.
  • تکمیل فصل 2 و تحویل آن طبق وعده داده شده در 3 می.
  • ادامه کار روی Campaign Co-op، Forge و فصل 3.

… با “اولویت صفر” سلامت تیم و قرار دادن خود در یک ریتم توسعه پایدار به طوری که ما بتوانیم با حفظ تعادل کار و زندگی، تجربیات عالی را به همه شما ارائه دهیم.

ما می دانیم که باید محتوای بیشتر و ویژگی های بیشتری را سریعتر ارائه دهیم. وفادار ماندن به اولویت صفر به این معنی است که گاهی اوقات برای اینکه سالم بمانیم و دیرتر سریعتر حرکت کنیم، باید سرعت خود را کاهش دهیم. اما ما همچنین به شدت به دنبال راه هایی برای شتاب دادن هستیم.

به عنوان مثال، ما می‌خواهیم مجموعه ابزار Forge را زودتر به دست شما برسانیم تا نقشه‌ها و حالت‌های عالی جامعه بتوانند با سرعت بیشتری به بازی راه پیدا کنند. برای تحقق این امر، ما بعداً در فصل 2 نسخه بتای باز Forge را هدف قرار داده‌ایم. مدتی است که Forge را در پروازهای خصوصی با مخاطبان محدود با موفقیت تجربه کرده‌ایم، بنابراین تصمیم گرفتیم از برنامه پرواز رسمی در مقیاس بزرگ صرف نظر کنیم و برای باز کردن نسخه بتا به سمت راست بروید. با این رویکرد، می‌توانیم ابزارهای اصلی Forge را سریع‌تر در اختیار همه قرار دهیم و در عین حال بر اولویت اصلی خود یعنی ادامه بهبود جنبه‌های اساسی تمرکز کنیم. هالو بی نهایت. Forge از نسخه بتای باز به بعد ادامه خواهد داشت و در طول زمان تکامل می یابد و رشد می کند.

همانطور که ما به پیشرفت و ارتقاء خود ادامه می دهیم، لطفاً درک کنید که همه ما در 343 کاملاً متعهد به ساختن هستیم هالو بی نهایت بهترین هاله تجربه همیشه در واقع، دلیل اصلی تمدید فصل 2 این است که قبل از ارسال یک فصل دیگر به ما زمان می دهیم تا به طور کامل به بهبودهای “کیفیت زندگی” بر اساس آموخته های فصل 1 و همچنین سایر داده ها و بازخوردهایی که جمع آوری کرده ایم.

کیفیت زندگی (QoL) خلاصه ای برای رفع اشکال، ویژگی های جدید و/یا محتوا برای رسیدگی به مسائلی است که بر تجربه بازیکن تأثیر منفی می گذارد. ما بهبودهای کیفیت زندگی را به عنوان بخشی از نسخه‌های فصل و به‌روزرسانی‌های جداگانه در طول فصل‌ها ارائه خواهیم کرد.

اصطلاح مورد علاقه ما برای به‌روزرسانی‌های QoL که در طول فصل‌ها منتشر می‌شوند، «Drop Pods» است. و دقیقاً مانند همنام‌های ODST آنها، این خودروهای عرضه‌شده به‌محض آماده شدن، قرار است داغ شوند. هدف ما هر ماه یک Drop Pod است و می توانید انتظار داشته باشید که Drop Pod از نظر دامنه و اندازه متفاوت باشد. در اسرع وقت پس از راه‌اندازی فصل 2، چیزهای بیشتری درباره آنچه در Drop Pods فصل 2 می‌گذرد، به اشتراک خواهیم گذاشت.

اگر صحبت از آن شد، انتشار فصل 2 اکنون کمتر از دو هفته دیگر، در 3 می! اگر قبلاً پیش نمایش های فصل 2 را ندیده اید نقشه های جدید و حالت های جدید، لطفا نگاه کنید در طول این ویدیوهای پیش‌نمایش، برخی از گزینه‌های جدید سفارشی‌سازی زره‌های فصل 2 را مشاهده خواهید کرد. و در اینجا چند ترکیب اضافی برای تحریک اشتهای شما وجود دارد:

ما چیزهای بیشتری درباره فصل 2 برای به اشتراک گذاشتن خواهیم داشت، از جمله غواصی عمیق در جوایز Battle Pass، رویدادها – از جمله “رویدادهای روایت چند نفره” کاملاً جدید که اسپارتان شخصی شما را در مرکز خط داستانی فصلی در حال تحول قرار می دهد – حالت های بازی، و خیلی بیشتر در جریان پخش زنده انجمن برنامه ریزی شده برای چهارشنبه آینده، 27 آوریل، ساعت 1:00 بعد از ظهر به وقت PST در تاریخ Twitch.tv/Halo و YouTube.com/Halo. همچنین در طول این پخش زنده در مورد نقشه راه با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد.

به طور خلاصه: ما متعهد به ارائه سریعتر محتوای بیشتر هستیم. ما در عین اولویت دادن به سلامت تیم سرعت خواهیم گرفت. می‌توانید از طریق Drop Pods در طول فصل‌ها انتظار بهبود کیفیت زندگی را داشته باشید—و می‌توانید انتظار به‌روزرسانی منظم‌تر نقشه راه را داشته باشید، زیرا برنامه‌های ما متمرکزتر می‌شوند.

از طرف کل هالو بی نهایت تیم، از شما برای اشتیاق و شکیبایی شما در حالی که ما در راه پیش رو حرکت می کنیم، سپاسگزاریم. ما آماده هستیم تا آنچه را که قبلاً در نقشه راه وجود دارد ارائه دهیم و همچنین محتوای و تجربیات دیگری را ارائه دهیم که هنوز آماده افشای آنها نیستیم … اما نمی توانیم منتظر اجرای آنها باشیم.

جوزف استاتن
رئیس بخش خلاقیت، هالو بی نهایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.