به‌روزرسانی No Man’s Sky: Outlaws امروز در دسترس است

Home » به‌روزرسانی No Man’s Sky: Outlaws امروز در دسترس است

در No Man’s Sky به‌روزرسانی سنتینل از فوریه شاهد تعداد باورنکردنی مسافران Xbox One، Xbox Series X|S و Game Pass بود که به بازی برگشتند تا با افزایش قدرت شلیک سلاح‌های کاملاً جدید (از جمله تجهیزات جنگی) آماده شوند و تلاش کنند قدرت نیروهای تازه تجهیز شده و تقویت شده نگهبان را بپذیرید.

در این ماه، بازیکنان با تهدید جدیدی در قالب دزدان دریایی شجاع فضایی به عنوان بخشی از Outlaws، 19 ما مواجه خواهند شد.هفتم به روز رسانی. با آن فرصتی برای کسب کشتی ستاره ای خورشیدی دزدان دریایی، اولین نوع کشتی جدید معرفی شده به دست می آید No Man’s Sky در دو سال.

دزدان دریایی تا حد زیادی ساکت اما ثابت حضور داشتند No Man’s Sky جهان برای مدت طولانی، و هر سفر در فضا مطمئناً دیر یا زود منجر به درگیری با آنها خواهد شد.

اسکرین شات No Man's Sky: Outlaws

اکنون دزدان دریایی کمپین استعمار در سراسر کهکشان ها را آغاز کرده اند و از ایستگاه های فضایی به عنوان پایگاه خود برای اشغال سیستم اطراف و انجام فعالیت های قاچاق خود استفاده می کنند. مسافران پس از مواجهه با لانه‌های مخروبه‌شان، می‌توانند انتخاب کنند که آیا با آنها مقابله کنند یا با آنها در فعالیت‌های قاچاق شومشان متحد شوند.

در هر صورت پاداش ها قابل توجه است. دزدان دریایی دارای یک فناوری تا به حال کشف نشده در قالب کشتی فضایی خورشیدی هستند، یک کشتی فوق العاده سریع و چابک، که با بادبان های باشکوه خود که در حین پرواز مستقر می شوند و در هنگام فرود جمع می شوند، مشخص است.

اسکرین شات No Man's Sky: Outlaws

مانند هر کشتی دیگری در No Man’s Sky در جهان، انواع زیادی از کشتی های بادبانی وجود دارد که باید با آنها برخورد کنید و به ناوگان خود اضافه کنید. و با افزایش تعداد اسلات‌های کشتی از 6 به 9، بازیکنان نیازی به انتخاب بین آنها نخواهند داشت یا دیگر کشتی‌هایی که به سختی به دست آورده‌اند را از دست می‌دهند.

توانایی احضار کشتی‌های دیگر از ناوگان خود به نبرد با امکانات جدید “اسکادران” یکی دیگر از موارد افزوده جدید است که در به‌روزرسانی Outlaws معرفی شده است. آیا احساس می کنید که توسط یک حمله دزدان دریایی تحت مانور و تفنگ قرار گرفته اید؟ با فشار یک دکمه برای تقویت صدا تماس بگیرید و مراقب باشید که بال‌هایتان به کمک شما می‌پیچند.

اسکرین شات No Man's Sky: Outlaws

اینها تنها تعدادی از موارد اضافه شده با به روز رسانی Outlaws هستند:

  • ایستگاه های قانون شکن – قانون شکنان ایستگاه های فضایی در سراسر کهکشان را تصرف کرده اند!
  • کشتی ستاره ای خورشیدی – No Man’s Sky’s اولین کشتی فضایی جدید از آغاز سال 2020 یک هواپیمای پیشرفته و پیشرفته است.
  • قاچاق – کالاهای غیرقانونی خریداری شده در سیستم‌های غیرقانونی می‌تواند به فضایی تحت نظارت قاچاق وارد شود، جایی که می‌تواند برای سود قابل توجهی فروخته شود.
  • موجودی کالا – همه بازیکنان، نه فقط قاچاقچیان، از اضافه شدن موجودی محموله های تخصصی به همه کشتی های ستاره ای بهره مند خواهند شد.
  • اسکادران ها -بازیکنان اکنون می توانند اسکادران شخصی وینگمن خود را برای کمک به آنها در نبرد کشتی به کشتی جذب و ارتقا دهند!
  • مبارزه فضایی – نبرد فضایی برای سرعت و هیجان دوباره متعادل شده است.

همه بازیکنان می توانند امروز به روز رسانی رایگان Outlaws را دانلود کنند.

سفر ما ادامه دارد.

ایکس باکس لایو

No Man’s Sky

سلام بازی ها


696


59.99 دلار

29.99 دلار

Xbox One X پیشرفته

PC Game Pass

Xbox Game Pass

No Man’s Sky با تمام 17 به روز رسانی اصلی و از جمله Frontiers همراه است. No Man’s Sky با الهام از ماجراجویی و تخیلی که ما از داستان های علمی-تخیلی کلاسیک دوست داریم، کهکشانی را برای کاوش در اختیار شما قرار می دهد، که مملو از سیارات و شکل های حیات منحصر به فرد، و خطر و عمل دائمی است. در No Man’s Sky، هر ستاره نور خورشیدی دوردست است که هر کدام توسط سیاراتی پر از حیات در گردش هستند و شما می توانید به هر کدام از آنها که انتخاب می کنید بروید. از اعماق فضا به سطوح سیاره ای بدون صفحه نمایش بارگیری و بدون محدودیت پرواز کنید. در این جهان بی‌نهایت که به‌صورت رویه‌ای ایجاد شده است، مکان‌ها و موجوداتی را خواهید دید که هیچ بازیکن دیگری قبلاً ندیده‌اند – و شاید دیگر هرگز نخواهند دید. سفری حماسی را آغاز کنید در مرکز کهکشان یک پالس مقاومت ناپذیر قرار دارد که شما را به سفری به سمت خود می کشاند تا ماهیت واقعی کیهان را بیاموزید. اما، در مواجهه با موجودات متخاصم و دزدان دریایی خشن، می‌دانید که مرگ هزینه دارد و بقا به انتخاب‌هایی بستگی دارد که چگونه کشتی، سلاح و لباس خود را ارتقا دهید. سرنوشت خود را بیابید سفر شما از طریق No Man’s Sky به شما بستگی دارد. آیا شما یک جنگنده خواهید بود که افراد ضعیف را شکار می کنید و ثروت آنها را می گیرید، یا دزدان دریایی را برای فضل آنها بیرون می آورید؟ اگر کشتی خود را برای سرعت و تسلیحات ارتقا دهید، قدرت از آن شماست. یا یک تاجر؟ منابع غنی را در دنیاهای فراموش شده پیدا کنید و با بالاترین قیمت از آنها بهره برداری کنید. در فضای بار بیشتری سرمایه گذاری کنید و پاداش های بزرگی به دست خواهید آورد. یا شاید یک کاوشگر؟ فراتر از مرزهای شناخته شده بروید و مکان ها و چیزهایی را کشف کنید که هیچ کس قبلاً ندیده است. موتورهای خود را ارتقا دهید تا دورتر بپرید و لباس خود را برای بقا در محیط های سمی که افراد بی احتیاط را می کشد، تقویت کنید. سفر خود را به اشتراک بگذارید کهکشان مکانی زنده و تنفسی است. کاروان‌های تجاری بین ستاره‌ها حرکت می‌کنند، جناح‌ها برای رسیدن به قلمرو با هم رقابت می‌کنند، دزدان دریایی افراد بی‌احتیاط را شکار می‌کنند، و پلیس همیشه در حال تماشا است. هر بازیکن دیگری در یک کهکشان زندگی می کند، و شما می توانید انتخاب کنید که اکتشافات خود را با آنها در نقشه ای که در فضای شناخته شده قرار دارد به اشتراک بگذارید. شاید شما هم نتایج اعمال آنها را ببینید و هم نتایج کارهای خودتان را…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.