به تم حلقه الدن در 15 سبک مختلف موسیقی گوش دهید

Home » به تم حلقه الدن در 15 سبک مختلف موسیقی گوش دهید

آیا از Elden Ring یا موسیقی متن آن سیر نمی شوید؟ تهیه کننده موسیقی و YouTuber الکس موکالا جلدی از تم اصلی Elden Ring منتشر کرده است که در 15 سبک مختلف موسیقی، از گیتار کلاسیک اسپانیایی گرفته تا دارک سینت، متال سمفونیک، و غیره پخش می‌شود.

مولاکا گفته است که این ویدیو با الهام از Doctor Strange از Marvel در Multiverse of Madness ساخته شده است، و نوازنده دو تا از بزرگترین لحظات فرهنگ پاپ سال 2022 را با هم ترکیب می کند و می پرسد: “چه می شود اگر Elden Ring در چند وجهی اتفاق می افتد که ژانر بازی (و موسیقی متن آن است. ) مدام تغییر کرد؟”

نتیجه 15 برداشت بسیار متفاوت از موضوع را به ما می دهد، اگرچه همانطور که نظر دهندگان اشاره کرده اند، برخی از آنها باید به نسخه های بسیار طولانی تر از قطعه های کوتاه پخش شده در ویدیو تبدیل شوند.

بر توییترمولاکا گفت که این ویدیو همچنین از یک ویدیوی 2021 توسط تهیه کننده الهام گرفته شده است شفق قطبی استرالیا، که انجام داد پوشش مشابه از آهنگ کلاسیک Final Fantasy VII One-Winged Angel در 32 سبک مختلف موسیقی.

پس از سال‌ها انتظار، Elden Ring تاکنون به یکی از موفق‌ترین بازی‌های سال 2022 تبدیل شده است و تا پایان مارس بیش از 13 میلیون نسخه فروخته شده است.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.