به دنبال بیگانگان نقد و بررسی | شبکه بازی جدید

Home » به دنبال بیگانگان نقد و بررسی | شبکه بازی جدید

بازی‌های زیادی وجود دارند که تجربه خاصی را به صفر می‌رسانند. این می تواند یک تنظیم خاص یا یک مکانیک واحد باشد. برخی از بازیکنان ممکن است چنین عناوین محدود و متمرکزی را مسخره کنند، اما با این وجود اغلب برای کسانی که خواهان نوع خاصی از سرگرمی هستند، جذاب هستند. چنین موردی در مورد بازی‌های اشیای مخفی وجود دارد – مکانیکی که برخی آن را در جاهای دیگر منفی می‌دانند، مانند شکار پیکسل در بازی‌های ماجراجویی – ایجاد یک راه آرامش‌بخش و آرام برای گذراندن زمان می‌کند. جستجوی بیگانگان آخرین عنوان از این دست است که از بازیکنان می‌خواهد آیتم‌ها و موجودات مخفی مختلفی را در 25 سطح مختلف پیدا کنند.

بازی دارای یک نخ روایی نازک اما جذاب است. بیگانگان به دنبال بازدید از زمین هستند و سعی می کنند تا حد امکان با انسان ها ترکیب شوند. فرمت شده به عنوان یک برنامه تلویزیونی با میزبانی بیگانگان، قبل از هر سطح، یک صحنه متحرک مختصر دریافت می کنید که در آن بیگانگان نقشه های مختلف خود و چیزهای عجیبی را که در زمین کشف می کنند توضیح می دهند. آنها همچنین با مردی درگیر می شوند که سعی می کند همه آنها را پیدا کند، یک مرد معمولی کلاه دار، اما همه چیز به شوخی انجام می شود. این صحنه های آغازین اغلب طنزآمیز هستند و حاوی ارجاعات فرهنگ پاپ هستند و به بازی حس منسجم تری نسبت به یک سری سطوح می دهند.

بیشتر وقت شما در جستجوی بیگانگان صرف این کار می شود. بازی مجموعه ای از سطوح را ارائه می دهد که در آن شما باید انواع مختلفی از اشیاء پنهان را در سراسر آن پیدا کنید. سطوح 2 بعدی از سطوح نسبتاً ساده، مانند یک کشتی بیگانه که در کیهان شناور است که دارای فضای خالی زیادی است، تا پایگاه ارتش یا جشنواره موسیقی بسیار متراکم، که در آن باید چندین بار روی صفحه حرکت کنید تا آن را ببینید، متغیر است. اندازه کامل؛ می توانید تا حد زیادی بزرگنمایی و بزرگنمایی کنید. همه سطوح دارای ده ها تا صدها آیتم تعاملی هستند – و تقریباً همیشه وقتی روی چیزها کلیک می کنید اتفاقی می افتد. انسان‌های زیادی هستند که به دنبال کارهای خود هستند، سنگ‌هایی که می‌توانند جابه‌جا شوند، پنجره‌ها/درها/چفت‌هایی که می‌توانند باز شوند و خیلی چیزهای دیگر. سطوح بزرگتر دارای تعداد مطلق چیزهایی هستند که به طور بالقوه می توانید روی آنها کلیک کنید، و با تعامل مداوم و عناصر زیادی در یک سطح که خود به خود حرکت می کنند، واقعاً احساس می شود که بازی زنده است. این با بازی های استاتیک Where’s Waldo که در آنجا وجود دارد فاصله زیادی دارد.

به دنبال بازی بیگانگان

هر سطح به شما وظیفه می‌دهد چند آیتم خاص را پیدا کنید که در پایین صفحه نمایش داده می‌شوند. این می تواند یافتن بیگانگان در لباس مبدل، انفجارهایی که در جای خود قرار نگرفته اند، یا فقط موارد پیش پا افتاده مانند عکس ها باشد. زمینه چندانی برای آیتم ها وجود ندارد، به جز اینکه آنها نسبتاً تصادفی و اغلب غم انگیز هستند. برای کمک به بازیکنان در حرکت در سطوح بزرگ، هر مورد همراه با یک اشاره متنی ظریف برای محدود کردن منطقه جستجو است. اشاره می تواند بگوید که بیگانه مکانی آرام در میان زباله ها پیدا کرده است، بنابراین شما شروع به باز کردن تمام سطل ها می کنید. اکثر آنها فقط شامل یک آیتم یا افکت تصادفی هستند که همچنان می توانید روی آن کلیک کنید – حتی اگر کاری انجام ندهد، مقدار کمی رضایت را به همراه دارد. یا نکته می تواند یافتن یک هندوانه با ظاهر عجیب باشد، بنابراین می توانید جایی که آن ها در سطح هستند را پیدا کنید و منطقه را کاوش کنید. یا ممکن است نیاز داشته باشید که یک بازی کوچک مانند جمع آوری لاستیک های پراکنده را تکمیل کنید. نکات در واقع از نظر توازن مفید بودن و عدم پاسخگویی به شما بسیار عالی هستند. اگر گیج می‌شوید یا احساس می‌کنید گیر کرده‌اید، سطح یا کل پیشرفت بازی می‌تواند بازنشانی شود.

مدت زمان لازم برای تکمیل هر سطح به رویکرد شما بستگی دارد. شما می توانید روشمند باشید، نکات را فورا دنبال کنید و سعی کنید همه چیزهایی را که لازم است پیدا کنید. یا، می توانید وقت خود را صرف کنید و آن را راحت کنید. بازی در واقع به شما این امکان را می دهد که سطح را با حدود 80 تا 85 درصد از اشیاء مورد نیاز تکمیل کنید، بنابراین گیر نمی کنید. بازیکنان می توانند بعداً به سطوح برگردند و آنچه را که از دست داده اند به دست آورند. همچنین آیتم های جایزه تصادفی وجود دارد – می توانید کلیک کنید و غذای زیادی را بخورید، مانیتورها را روشن کنید، یا کارت های جایزه را پیدا کنید. هیچ کدام از اینها هیچ کاری انجام نمی دهند، اما فقط به دلایل تعامل با همه چیز اضافه می کنند. هر طور که بازی می کنید، چند ساعت سرگرمی خوب در اینجا وجود دارد، چیزی که شما را مشغول نگه می دارد اما به قدرت مغز زیادی نیاز ندارد. با قیمت حدود 12 دلار، همچنین یک بازی با قیمت مناسب برای میزان سطوحی است که دریافت می کنید.

به دنبال بازی بیگانگان

سبک هنری جذاب و گرم نیز به برجسته شدن بازی کمک می کند و باعث می شود سطوح احساس استقبال بیشتری داشته باشند. هر مکان دارای یک پالت رنگی خاص است، از سایه های مختلف سبز تا بنفش و نارنجی، که تم بیگانه را به خوبی به تصویر می کشد. تنوع تنظیماتی که روی آنها کلیک می کنید نیز مناسب است، اگرچه در پایان روز احتمالاً تمرکز بیشتری روی موارد خواهید داشت. با این حال، دیدن رقص انسان های کوچک در یک جشنواره موسیقی، یا چرت زدن بیگانگان در کشتی خود، لذت بخش است. موسیقی پس‌زمینه حلقه‌ای برای تنظیم مناسب است و جلوه‌های صوتی زمانی که روی چیزها کلیک می‌کنید به ایجاد جو کمک می‌کنند. چیز زیادی در تنظیمات وجود ندارد – بدیهی است که بازی خیلی سخت نیست، بنابراین به خوبی اجرا می شود. اما شما فقط می‌توانید واقعاً میزان صدای موسیقی را تنظیم کنید، بدون گزینه‌های بصری یا حتی رزولوشن، و هنگام چرخاندن دوربین به اطراف، صفحه‌نمایش پاره می‌شود.

بازی‌های با اشیاء پنهان، به‌ویژه با افزایش بازار بازی‌های معمولی موبایل، یک دوجین سکه هستند. با این حال، Searching for Aliens به لطف قیمت خوب، ارائه جذاب و سطوح زیادی که می‌توان روی آن کلیک کرد، موفق می‌شود متمایز شود. تم رنگی هر مکان، عناصر تعاملی فراوان، و انواع اشیاء برای شکار، راهی سرگرم‌کننده و آرام برای گذراندن وقت شما می‌سازد. توانایی پیشرفت بدون ردیابی تک تک موارد به جریان بهتر بازی کمک می کند و ذخیره خودکار به این معنی است که می توانید در هر زمان به یک سطح بازگردید. خیلی خوب بود که گزینه‌های اختصاصی رایانه‌های شخصی بیشتری را دریافت می‌کردیم، و کلکسیون‌های جایزه ارزشمندتر بودند، اما به طور کلی جستجوی بیگانگان تجربه‌ای سرگرم‌کننده و آرام‌بخش است که طرفداران این سبک باید از آن لذت ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme