به روزرسانی های جدید برنامه Xbox در رایانه های شخصی Windows 10 به شما امکان می دهد بازی های کنسول را از ابر یا کنسول خانگی خود پخش کنید

Home » به روزرسانی های جدید برنامه Xbox در رایانه های شخصی Windows 10 به شما امکان می دهد بازی های کنسول را از ابر یا کنسول خانگی خود پخش کنید

گیمرهای کنسول می دانند که بیشتر بازی ها به یک نقطه در خانه متصل شده اند – شاید در اتاق نشیمن روی تلویزیون ، شاید یک اتاق بازی که در آن شما و دوستانتان کنسول Xbox خود را آتش می زنید. می دانم مواقعی وجود دارد که وقتی بخواهید نمی توانید بازی کنید ، مانند زمانی که شخص دیگری با تلویزیون تماس می گیرد یا در حال مسافرت هستید و کنسول خود را همراه خود نمی آورید. یا شاید شما اصلا یک کنسول Xbox ندارید اما می خواهید آن را با دوستان خود در دستگاهی که مناسب شماست تجربه کنید. بنابراین امروز ، ما امکانات جدیدی را برای شما باز می کنیم تا بازی های کنسول را از راه دور در رایانه های شخصی Windows 10 (یا بالاتر) با به روز رسانی برنامه Xbox ، از جمله پشتیبانی از موارد زیر ، انجام دهید:

  • انجام بازی های Xbox Game Pass از طریق ابر
  • بازی کردن مستقیم از کنسول خود با بازی از راه دور Xbox

با این به روزرسانی های جدید ، اکنون می توانید برخی از عناوین کنسول مورد علاقه خود را در طیف وسیعی از رایانه های شخصی ، حتی آنهایی که مشخصات مورد نیاز برای عناوین رایانه شخصی خاصی را ندارند ، پخش کنید. پخش بازی ها از طریق برنامه Xbox سریعترین راه را برای بازی بدون نیاز به نصب بازی ها بر روی رایانه شما ارائه می دهد و به شما زمان بیشتری می دهد روانگردان 2، هادس، یا هر چیز دیگری که بازی می کنید.

بازی ابر بازی Xbox Game Pass را انجام دهید

اعضای Xbox Game Pass Ultimate در 22 کشور جهان می توانند بازی های Game Pass را مستقیماً از طریق ابر در برنامه Xbox در رایانه های شخصی Windows 10 بازی کنند. اعضای Game Pass از Xbox Cloud Gaming (بتا) از طریق مرورگر در تلفن ها ، رایانه های لوحی و رایانه های شخصی خود لذت می برند و اکنون می توانند از تمام مزایای بازی از طریق ابر به طور مستقیم از برنامه Xbox لذت ببرند.

بازی ابری برای کسانی که می خواهند سریع وارد یک بازی Game Pass شوند ایده آل است ، یا برای ادامه بازی در کمپینی که در آن کار کرده اید و چند دقیقه رایگان دارید ، یا قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه می خواهید بازی کاملاً جدیدی را امتحان کنید. آن را روی کنسول خود بارگیری کنید.

برای دسترسی به بازی های ابری در رایانه Windows 10 ، تنها چیزی که نیاز دارید عضویت Xbox Game Pass Ultimate و یک کنترلر سازگار است. برنامه Xbox را باز کنید ، روی دکمه “cloud gaming” کلیک کنید و از بین صدها بازی موجود در کتابخانه Game Pass خود ، از جمله دریای دزدان و عارف، برای شروع بازی فوراً.

ما همچنین ویژگی های جدیدی را برای کمک به شما در شروع به کار اضافه کرده ایم ، از جمله دسترسی آسان به اطلاعات مربوط به کنترلر و وضعیت شبکه ، ادغام نوار بازی ، ویژگی های اجتماعی برای برقراری ارتباط با دوستان و امکان دعوت از افراد-حتی کسانی که در حال بازی هستند ابر – برای پیوستن به شما در یک بازی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی های ابری ، به سایت مراجعه کنید xbox.com/cloudgamingبه

از کنسول خانگی خود بازی کنید

Xbox Remote Play به شما امکان می دهد بازی هایی را از Xbox Series X ، Xbox Series S یا هر نسل از Xbox One در رایانه شخصی Windows 10 خود از طریق اینترنت – از شبکه خانگی یا دور از خانه انجام دهید! این اساساً راهی برای آینه کردن تجربه بازی کنسول شما در صفحه دیگر است: فهرست کامل بازی خود را مرور کرده و پخش کنید ، تنظیمات را تغییر دهید ، با دوستان خود تعامل داشته باشید – بازی های شما همه در آنجا هستند. از امروز می توانید به ویژگی Xbox Remote Play در برنامه Xbox در رایانه های شخصی Windows 10 دسترسی پیدا کنید.

این اولین باری است که Xbox Remote Play را در رایانه برای دارندگان Xbox Series X | S فعال می کنیم. ما همچنین به روزرسانی های بیشتری را از نسخه های قبلی Remote Play انجام داده ایم ، مانند به روزرسانی های کلی پایداری ، امکان پخش بازی ها با سرعت 1080p تا 60 فریم بر ثانیه و افزودن قابلیت بازی های منتخب Xbox 360 و Xbox Original ، که یکی از درخواست شده ترین ویژگی ها

Xbox Remote Play در همه کشورها و مناطق پشتیبانی شده توسط Xbox در رایانه های شخصی Windows ، تلفن ها و رایانه های لوحی Android و تلفن ها و رایانه های لوحی iOS در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی از راه دور ، لطفاً مراجعه کنید xbox.com/ Remote-playبه

اگر می خواهید بازیها را از طریق رایانه ابری یا کنسول خود در رایانه Windows 10 خود از امروز شروع کنید ، برنامه Xbox را از Windows Store بارگیری کنید. علاوه بر پخش جریانی ، این برنامه به شما امکان می دهد فهرست کامل Xbox را مرور کنید ، بازی مورد علاقه بعدی خود را بیابید و ببینید دوستانتان در حال بازی چه چیزی هستند و با آنها چت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme