به روز رسانی PUBG Mobile نسخه 2.0 نقشه Livik پیشرفته با درخواست بالا را اضافه می کند

Home » به روز رسانی PUBG Mobile نسخه 2.0 نقشه Livik پیشرفته با درخواست بالا را اضافه می کند

جشن چهارمین سالگرد PUBG Mobile، Step 4ward، در حال انجام است، با یک ویدیوی جدید که تأیید می‌کند به‌روزرسانی به روشی که بازیکنان برای سال‌ها درخواست کرده‌اند: نسخه بهبودیافته نقشه Livik در به‌روزرسانی نسخه 2.0 که برای ماه می برنامه‌ریزی شده است، ارائه می‌شود.

نقشه جدید Livik – بازسازی میدان اصلی 2×2 که برای مسابقات سریعتر شناخته شده است – شامل چهار منطقه کاملاً جدید خواهد بود که در سراسر آن پراکنده شده اند. مکان های جدید عبارتند از:

  • میدشتاین – منطقه‌ای شهری مملو از خیابان‌ها و کوچه‌های تنگ که برای درگیری‌های نزدیک به سرعت ایجاد شده است.

  • بلومستر – منطقه ای که به لطف جاده های طولانی و عریض به چندین بخش کوچکتر تقسیم شده است، بلومستر اکنون میزبان یک زمین فوتبال در میان دیگر مناطق خود است.

  • مرکز لجستیک – لومبر یارد سابق، مرکز تدارکات، یک منطقه بزرگ با پوشش زیادی برای بازیکنانی است که دوست دارند به پایین بیایند.

  • کوه یخ – منطقه ای سرد و برفی با ساختمان های بسیار محدود، کلیسایی بلند در میان آنها

نقشه Livik در نسخه 2.0 در حال بازسازی است.

به‌روزرسانی نسخه 2.0 همچنین یک سیستم Pickup اضطراری را به نقشه‌های Erangel و Miramar اضافه می‌کند که به بازیکنان امکان می‌دهد کارت یکبار مصرف «برو از طوفان بدون طوفان» که آنها را به مرکز دایره منتقل می‌کند، و همچنین نسخه Arena. نقشه سانهوک

در نهایت، این ویدئو با نمایش برخی از همکاری‌های موبایلی آینده PUBG، از جمله گروه پاپ کره‌ای Blackpink، شرکت بزرگ بریتانیایی Teddy Bear، و انیمه مورد تحسین Evangelion به پایان رسید.

اگر قصد دارید برای اولین بار در جشن Step 4ward وارد PUBG Mobile شوید، در اینجا نگاهی به نقشه‌هایی که در حال حاضر در بازی موجود است و همچنین آنچه در پچ نسخه 1.9 فعلی وجود دارد، برای شروع می‌بینید.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.