به روز شده – بازی Free Days: Battlefield 2042 و Star Renegades

Home » به روز شده – بازی Free Days: Battlefield 2042 و Star Renegades

یادداشت سردبیر (1/7/22): این مقاله برای حذف به روز شده است شهر در حال غرق شدن به عنوان بخشی از رویداد Free Play Days این هفته برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate.


وارد میدان نبرد شوید، با یک دشمن در حال تکامل بجنگید، یا دنیای ماکابرها را کشف کنید. میدان جنگ 2042، ستارگان مرتکب، و شهر در حال غرق شدن همه این آخر هفته برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate برای بازی در دسترس هستند پنجشنبه، 6 ژانویه، ساعت 12:01 صبح به وقت PST تا زمان یکشنبه، 9 ژانویه، ساعت 11:59 شب PST.

نحوه شروع بازی

بازی‌ها را اینجا در Xbox.com پیدا و نصب کنید. با کلیک کردن روی آن، به فروشگاه مایکروسافت می‌روید، جایی که باید وارد سیستم شوید تا گزینه نصب با عضویت Xbox Live Gold خود را ببینید. برای دانلود در کنسول، روی تب Subscriptions در فروشگاه Xbox کلیک کنید و وارد قسمت Gold Member شوید تا مجموعه Free Play Days را در Xbox One خود پیدا کنید.

سرگرمی را ادامه دهید

بازی و نسخه‌های دیگر را با تخفیف زمانی محدود خریداری کنید و به بازی ادامه دهید و در طول رویداد امتیازات و دستاوردهای خود را حفظ کنید! لطفا توجه داشته باشید که درصد تخفیف ممکن است بسته به منطقه متفاوت باشد.

جزئیات بازی

  • میدان جنگ 2042
  • ستارگان مرتکب
  • شهر در حال غرق شدن
    • نسخه استاندارد (59.99 دلار SRP) با 80٪ تخفیف: 12.00 دلار
    • Necronomicon Edition (74.99 دلار SRP) با 80٪ تخفیف: 15.00 دلار

میدان جنگ 2042
با کمک تیم خود در میدان های جنگی که به صورت پویا در حال تغییر هستند، سازگار شوید و بر آن غلبه کنید میدان جنگ 2042، این آخر هفته Play Days رایگان. برای بازگشت به جنگی نمادین که این فرنچایز به آن شهرت دارد، تجربه های متعددی را با پشتیبانی از حداکثر 128 بازیکن در سری X|S تجربه کنید. و اگر برای این چالش آماده هستید، تمام تلاش خود را در آن انجام دهید منطقه خطر میدان نبرد، یک تجربه بقای پرتنش متمرکز بر جوخه که در آن هر گلوله مهم است و هر تصمیمی مهم است.

ستارگان مرتکب
برای بقا در مقابل امپریوم مهاجم این آخر هفته که ستارگان مرتکب به Free Play Days می آید. در یک سیستم نبرد نوبتی تاکتیکی که بر وقفه‌ها و ضد حریق‌ها تأکید دارد، تکنیک‌های جدید مبارزه علیه دشمن در حال تکامل را بیاموزید و دانش را به گروه بعدی قهرمانان انتقال دهید تا به آنها فرصتی برای پیروزی بدهید. ده ها شخصیت جایگزین را باز کنید و از هجوم بی امان یک سیستم دشمن هوشمند که در حین بازی دشمنان و رئیس های منحصر به فرد ایجاد می کند جان سالم به در ببرید.

شهر در حال غرق شدن
در دنیایی باز و با الهام از دنیای HP Lovecraft اتفاق می‌افتد، حقیقت آنچه که یک شهر و ساکنان آن را در اختیار گرفته است را بررسی و کشف کنید. با داشتن فضایی ظالمانه و دنیای باز گسترده ای که می توان آن را کاوش کرد، هر مورد را به روش های مختلفی با چندین پایان ممکن بر اساس اقدامات خود حل کنید. و اگر از بازی لذت می برید، هر دو شهر در حال غرق شدن و نسخه Necronomicon برای مدت محدودی تا 80 درصد تخفیف در دسترس هستند!

این روزهای بازی رایگان هیجان انگیز برای اعضای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass Ultimate را از دست ندهید! در اینجا درباره Free Play Days بیشتر بیاموزید و با ایکس باکس وایر همراه باشید تا از روزهای بازی رایگان آینده و آخرین اخبار بازی های ایکس باکس مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme