به زودی برای Xbox Game Pass: Sable ، Lemnis Gate ، Aragami 2 و موارد دیگر

Home » به زودی برای Xbox Game Pass: Sable ، Lemnis Gate ، Aragami 2 و موارد دیگر

اگر به شما بگویم 13 بازی دیگر به زودی برای Xbox Game Pass در راه هستند؟ زیرا این اعلامیه به من می گوید که به زودی 13 بازی در راه است. حتی بهتر از این ، 8 بازی از آن 13 بازی حتی در روز اول به Xbox Game Pass می آیند! در اینجا چیزهای زیادی برای پوشش دادن وجود دارد ، بنابراین بیایید وارد شویم!


به زودی


فلین: پسر زرشکی (ابر ، کنسول و رایانه شخصی) [email protected] – 15 سپتامبر
در روز اول با Xbox Game Pass موجود است: فلین: پسر زرشکی یک پلتفرمر اکشن دو بعدی است که بازیکنان را به سفری کشف و درگیری می برد. با فلین و همراه افسانه ای او دکس همراه باشید تا رزانتیکا را از شر آفت نجات دهید. کشف و تسلط بر قدرت Crimson Energy برای متوقف کردن فرمانروای شرور Zealock!

من ماهی هستم (ابر ، کنسول و رایانه شخصی) [email protected] – 16 سپتامبر
در روز اول با Xbox Game Pass موجود است: من ماهی هستم این فیلم یک ماجراجویی جذاب و مبتنی بر فیزیک است که در آن چهار دوست ماهی ترسناک بازی می کنند و به زور از خانه خود در یک مخزن ماهی فروشی جدا شده اند. شنا کنید ، پرواز کنید ، غلت بزنید و راه خود را به سوی اقیانوس باز در تلاش برای آزادی و اتحاد مجدد باز کنید.

پرنده اسکیت (ابر ، کنسول و رایانه شخصی) [email protected] – 16 سپتامبر
در روز اول با Xbox Game Pass موجود است: شما یک پرنده اسکیت سواری تنها هستید و دوست بزرگ شما بورد خود را برای همیشه قطع کرده است. شغل آنها بد است ، و اخیراً ، آنها به سختی در خانه هستند تا با شما بازی کنند. شما همه اینها را برطرف خواهید کرد – با قدرت اسکیت بورد! مهمتر از همه ، پرندگان اسکیت تمام تلاش خود را می کنند.

پرنده اسکیت

فوق جنایتکار (ابر ، کنسول و رایانه شخصی) [email protected] – 16 سپتامبر
ادراک واقعیت است. در این گیج کننده شخص اول شخص با رویارویی با معماهای غیرممکن بر اساس توهمات دیدگاهی و نوری ، از رویای خود فرار می کنید. خارج از چارچوب فکر کنید و منتظر موارد غیر منتظره باشید.

فوق جنایتکار

آراگامی 2 (ابر ، کنسول و رایانه شخصی) [email protected] – 17 سپتامبر
موجود در روز اول با Xbox Game Pass: Aragami به عنوان یک قبیله برای دفاع از خود ظاهر می شود و از سایه ها برای اهداف خود استفاده می کند. آراگامی 2 حق رای دادن را به سطوح جدیدی از مبارزه مخفیانه و مبتنی بر مهارت در روایتی گیرا می رساند که می تواند به صورت انفرادی یا با دوستان به عنوان یک ماجراجویی مخفی کاری مشترک تجربه شود.

آراگامی 2

کلمات گمشده: فراتر از صفحه (ابر ، کنسول و رایانه شخصی) – 23 سپتامبر
برنده بیش از دوازده جایزه ، کلمات گمشده یک ماجراجویی روایی جوی است که در نوشته های خاطرات شخصی متعلق به یک دختر جوان به نام ایزی اتفاق می افتد. صفحات را باز کنید و سرزمین خیالی استوریا را کشف کنید ، جایی که کلمات قدرت فوق العاده ای در آن دارند.

Sable (ابر ، کنسول و رایانه شخصی) [email protected] – 23 سپتامبر
در روز اول با Xbox Game Pass موجود است: سفری فراموش نشدنی را آغاز کرده و Sablethrough Gliding او را راهنمایی کنید. آیینی که او را در صحراهای خیره کننده و شگفتی های باستانی می برد. جهانگردی غنی را با hoverbike کاوش کنید ، معماها را حل کنید ، از ارتفاعات بالا بروید و با ساکنان آن آشنا شوید. کشف کنید که Sableis زیر ماسک است.

Sable

Subnautica: زیر صفر (ابر ، کنسول و رایانه شخصی) [email protected] – 23 سپتامبر
وارد یک ماجراجویی یخ زده زیر آب در یک سیاره بیگانه شوید. دو سال پس از نسخه اصلی تنظیم می شود زیر دریایی، به سیاره 4546B بازگردید تا حقیقت را پشت پرده ای مرگبار کشف کنید. با ساختن زیستگاه ها ، ایجاد ابزارها و غواصی عمیق تر در این جهان فریبنده زنده بمانید.

جام آلوده: فتح (کامپیوتر) [email protected] – 23 سپتامبر
کاوش نقشه های همیشه در حال تغییر ، مبارزه با دشمنان کشنده و یادگیری آنچه در جزیره نفرین شده آوالون در این منحصر به فرد ، بی نهایت قابل بازی ، داستان محور ترکیبی بین Roguelike عرشه سازی و یک بازی RPG اتفاق افتاده است. ترکیبهای خود را از صدها کارت ایجاد کنید و بیاموزید که چگونه در یک دنیای تاریک و نابخشوده که توسط نیروی مرموز و کشنده ای به نام wyrdness پوشانده شده است ، زنده بمانید.

دروازه لمنیس (کنسول و رایانه شخصی) – 28 سپتامبر
در روز اول با Xbox Game Pass موجود است: از توانایی های عوامل قدرتمند در نبردهای 4 بعدی خیره کننده استفاده کنید زیرا گذشته را برای تغییر آینده مختل می کنید. دروازه لمنیس شما را از محدودیت های زمانی خلاص می کند تا یک تجربه چند نفره بی وقفه و مبتکرانه ارائه دهید که عمیقا ریشه در گیم پلی تاکتیکی FPS دارد. از پیچیدگی های نامحدود سفر در زمان استفاده کنید و راه خود را برای پیروزی پیش ببرید.

دروازه لمنیس

صعود آستریا (ابر ، کنسول و رایانه شخصی) – 30 سپتامبر
موجود در روز اول با Xbox Game Pass: دنیای وسیع را در آستانه هرج و مرج در یک JRPG بالغ و احساسی که با تصاویری با شکوه 4K دست کشیده شده است کاوش کنید. شخصیت های خود را با سفارشی سازی گسترده سفارشی کنید و 8 Demigods of Orcanon را برای نبرد در پاداش و مبارزه نوبتی برای محافظت از هارمونی هدایت کنید.

بی بینا (کنسول و رایانه شخصی) [email protected] – 30 سپتامبر
موجود در روز اول با Xbox Game Pass: اندرویدهای کمی که باقی مانده اند در حال تمام شدن Anima هستند ، انرژی که به همه روبات ها هوشیاری می دهد. آلما ، این به شما بستگی دارد که دوستان خود را از نا بینایی نجات دهید. با استفاده از هر ابزاری که پیدا می کنید ویرانه های وسیع آرکادیا را کاوش کنید. زمان در حال گذر. آنها به شما نیاز دارند.

نقطه ققنوس (کنسول) [email protected] – 1 اکتبر
یک تهدید بیگانه جهش یافته ، آخرین بقایای بشر را در زمینی که توسط پاندوراویروس ویران شده است تهدید می کند و این پروژه فونیکس است که سیاره را برای بشریت پس می گیرد. استراتژی مبتنی بر نوبت به موفقیت رسید نقطه ققنوس شامل بهینه سازی ها و تغییراتی است که مخصوص Xbox One و Xbox Series X | S طراحی شده است.


در صورتیکه آن را از دست دادید


ترفند تاج (ابر) [email protected] – در حال حاضر موجود است
به قلمرو کابوس خوش آمدید! راهنمای قهرمان الی در سفری خطرناک در سیاه چال های ایجاد شده از طریق روش ، با دقت در دشمنان و تله های منحصر به فرد حرکت می کند که تنها زمانی حرکت می کند که Elle به لطف ترفند تاجمکانیک منحصر به فرد مبتنی بر نوبت. برنامه ریزی استراتژیک برای هر حرکت برای زنده ماندن ، تسلط بر ترکیبی از مهارت ها ، Familiars و سلاح برای فرار از هزارتوی مزاحم.

تخت هسته ای (ابر) [email protected] – در حال حاضر موجود است
تخت هسته ای یک تیرانداز سرکش و از بالا به پایین است که در دنیایی پسا آخرالزمانی تنظیم شده است. راه خود را در میان مناطق بایر با سلاح های قوی بکشید و با جمع آوری اشعه ، اندام ها و توانایی های جدید را تغییر دهید. شما می توانید همه این کارها و کارهای دیگر را انجام دهید – اگر فقط در این بازی مهارت داشتید. آیا می توانید به تخت هسته ای برسید؟

فرار هنرمندانه (ابر) [email protected] – در حال حاضر موجود است
یک اعجوبه نوجوان گیتار راهی یک سفر روانگردان و چند بعدی می شود تا از شخصیت صحنه خود الهام بگیرد و با میراث یک افسانه مرده مردمی مقابله کند. بازیگران صدا توسط مایکل جانستون ، کارولین کینلی ، لنا هیدی ، جیسون شوارتزمن ، مارک استرانگ و کارل ویدرز.


به روز رسانی DLC / بازی


چرخ دنده 5 عملیات 8 قطره 2 – اکنون موجود است
خط را نگه دارید چرخ دنده 5 عملیات 8. عملیات 8 Drop 2 با چهار شخصیت جدید اضافی و دو نقشه چند نفره گسترش می یابد. به روز رسانی برای همه رایگان است چرخ دنده 5 مالکین و از امروز در دسترس خواهند بود!

مرده توسط نور روز: Hellraiser Chapter – اکنون موجود است
10٪ تخفیف برای اعضای Xbox Game Pass! دیو برای برخی ، فرشته برای برخی دیگر ، قاتل جدید Pinhead است: رهبر یک گروه فوق العاده از موجودات معروف به سنوبیت ها. پینهد که به کاوش در دورترین مناطق تجربه از طریق هیجان بی حد و حصر لذت و درد اختصاص داده است ، از قلاب و زنجیر برای حمله به قربانیان خود استفاده می کند و گوشت و روح آنها را در این راه پاره می کند.


مزایای Xbox Game Pass Ultimate


ما یک امتیاز جدید از تیم Bethesda داریم تا با شما به اشتراک بگذاریم! اکنون در گالری Perks در کنسول Xbox ، رایانه Windows 10 یا برنامه تلفن همراه Xbox Game Pass ادعا کنید.

Fallout 76

Fallout 76 – Fallout 1خیابان (1 ماه رایگان) – اکنون موجود است
با عضویت برتر Fallout 1 ، اعضای نهایی پیشرفت می کنند Fallout 76 تجربه ، با دسترسی به Adventure Private ، Worlds Custom ، ابزارهای کاربردی و لوازم آرایشی ، 1650 اتم در ماه و موارد دیگر.


کنترل های لمسی ایکس باکس به 11 بازی دیگر اضافه شد


کنترل های لمسی ایکس باکس

اعضای نهایی می توانند کنترل های لمسی ایکس باکس را هنگام بازی 11 بازی دیگر از طریق ابر از امروز تجربه کنند! این 11 بازی دیگر با قابلیت لمس است که اکنون می توانید در برنامه Xbox برای رایانه های شخصی Windows ، برنامه تلفن همراه Xbox Game Pass در دستگاه های Android یا xbox.com/play در رایانه های شخصی Windows و تلفن ها و رایانه های لوحی Apple ، نیازی به کنترل کننده نیست. به لیست بازی های جدید با کنترل های لمسی در زیر نگاه کنید:

 • بلینکس: رفتگر زمان
 • آسمان زرشکی: راهی برای انتقام
 • کریستال ها
 • Halo: Spartan Assault
 • Halo Wars: Definitive Edition
 • Halo Wars 2
 • آخرین توقف
 • همه
 • راجی: حماسه ای باستانی
 • متوسط
 • تروپیکو 6

بازی Xbox Pass Quests


درخواست های جدید سپتامبر Game Pass برای تکمیل و ادعای شما در دسترس است! در قسمت Game Pass در کنسول ، رایانه شخصی یا در برنامه تلفن همراه Game Pass ، درخواست های تکمیل شده خود را برای امتیاز در کنسول خود استفاده کنید.

در اینجا برخی از درخواست های ماهانه ای که می توانید از امروز شروع کنید به شرح زیر است:

 • کنکوری (75 امتیاز): شکستن 117 بلوک
 • صحرای سیاه (75 امتیاز): 5،000 کلمه فروش هدیه دریافت کنید
 • وضعیت پوسیدگی 2 (75 امتیاز): 2 بازمانده را به خدمت بگیرید
 • Forza Horizon 4 (75 امتیاز): 5000 نفوذ کسب کنید

خروج 31 سپتامبر


مطمئن باشید که قبل از شروع بازی ها عشق را به آنها نشان می دهید ، شرط می بندم دستاوردهایی برای شما باقی مانده است که می توانید کسب کنید! این نیازی به خداحافظی نهایی نیست ، به یاد داشته باشید که از تخفیف عضویت خود استفاده کنید تا 20 درصد در خرید این بازی ها صرفه جویی کنید!

 • دریک هالو (ابر ، کنسول و رایانه شخصی)
 • ایکنفل (ابر ، کنسول و رایانه شخصی)
 • شب در جنگل (ابر ، کنسول و رایانه شخصی)
 • کتی باران (کامپیوتر)
 • Warhammer Vermintide II (ابر و کنسول)

ماه سپتامبر بسیار خوب به نظر می رسد و ما حتی در این اطلاعیه انگشتان پای خود را به اکتبر فرو بردیم! تنها کاری که برای شما باقی می ماند این است که ما را در توییتر دنبال کنید XboxGamePass و XboxGamePassPC برای به روزرسانی زمانی که این بازی ها در دسترس هستند مطمئن شوید که دارید برنامه موبایل Xbox Game Pass برای نصب این بازی ها از راه دور مفید است! این همه برای این دور است ، دفعه بعد شما را بگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme