تا 28 آگوست نسخه بتا جمهوری سواران را اعلام کنید

Home » تا 28 آگوست نسخه بتا جمهوری سواران را اعلام کنید

اگر نتوانستید دعوتنامه ای را در آن دریافت کنید جمهوری سواران بتا ، ما اخبار هیجان انگیزی داریم! از امروز ، همه می توانند مقداری برف و خاک را در زمین بازی ورزشی بزرگ چند نفره در فضای باز خرد کنند جمهوری سواران در طول نسخه آزمایشی Xbox Series X | S و Xbox One تا 28 آگوست.

که در جمهوری سواران، شما قادر خواهید بود در دنیای باز و پر جنب و جوش ورزشهای بیرون از خانه مانند دوچرخه سواری ، اسکی ، اسنوبورد ، کت و شلوار بال و بال موشک ، وحشیانه ترین ترفندهای خود را به رقابت بپردازید. این جمهوری سواران نسخه بتا به شما امکان می دهد از طریق سه حرفه مانند مسابقات دوچرخه سواری ، ترفندهای برفی و ورزشهای هوایی یا حالتهای چند نفره ، از جمله مسابقات Race (مسابقات چند ورزشی با بیش از 50 بازیکن در Xbox Series X | S) ، Versus حالت (حداکثر پنج بازیکن می توانند در هر رویداد شغلی شرکت کنند) و Tricks Battle (مسابقه تیمی 6v6 که در آن تیم با بالاترین امتیاز از ترفندها برنده می شود). حالت رایگان برای همه در 27 آگوست در دسترس قرار می گیرد و به شما این امکان را می دهد که تا 11 بازیکن را از طریق لیست پخش رویدادها به چالش بکشید.

جمهوری سواران در 28 اکتبر برای Xbox Series X | S و Xbox One عرضه می شود.

Xbox Live

جمهوری سواران

یوبی سافت

59.99 دلار

این بازی با استفاده از Smart Delivery امکان دسترسی به عنوان Xbox One و عنوان Xbox Series X | S را فراهم می کند. برای تهیه Bunny Pack همین حالا سفارش دهید! شامل لباس اسم حیوان دست اموز و گرافیک اسنوبرد. پرش به Riders Republic ground زمین بازی بزرگ چند نفره! دوچرخه ، اسکی ، اسنوبرد یا لباس بالدار خود را بردارید و در بهشت ​​ورزشهای باز جهان گشت و گذار کنید ، جایی که قوانین برای شما تعیین می شود – یا بشکنید. – نبرد با بیش از 50 بازیکن به طور همزمان در زمین بازی بزرگ چند نفره – بیش از 20 بازیکن در Xbox One. -در یک مسابقه شروع انبوه همه جانبه رقابت کنید-برخورد کنید ، آسیاب کنید و تا انتها مبارزه کنید! – شخصیت خود را سفارشی کنید تا سبک خود را به دوستان خود نشان دهید یا رقابت را نشان دهید. – دوچرخه سواری ، اسکی ، اسنوبرد یا لباس بال از طریق یک جهان باز بدون درز در حالت حرفه ای یا رویدادهای چند نفره. – در پارک های ملی ایالات متحده مانند Yosemite و Zion وحشی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme