تجربه اصلاح بهتر با تیغ برقی ATEEN

Home » تجربه اصلاح بهتر با تیغ برقی ATEEN

حدود یک دهه پیش، ریش تراش یک بار مصرف بسیار محبوب بود. استفاده از آن برای مردم بسیار ارزان و راحت بود. با این حال، زباله های پلاستیکی زیادی را وارد می کند. تصور کنید برای هر بار اصلاح چقدر پلاستیک به محیط می ریزیم. بزرگسالان معمولی معمولاً 2.3 بار در هفته اصلاح می کنند. که آسیب زیادی به محیط زیست وارد می کند. خوشبختانه، با ظهور تکنولوژی، مردم بالاخره یک جایگزین اختراع کردند: تیغ برقی. و در این مقاله تیغ ATEEN را برای شما به نمایش می گذاریم.

یکی از نگرانی های اصلی زمانی که مردم از سنتی به برقی تغییر می کنند، هزینه است. کنار بمانید، ما تضمین می‌کنیم که در حال گرفتن بیگ بنگ برای دلار هستید. این ماشین اصلاح 5 در 1 است و دارای عملکردهای زیادی است.

مزایای ATEEN

اولین ویژگی که بیشتر به چشم می آید، سرهای ریش تراش شناور است. این دستگاه دارای تیغه های انعطاف پذیر 6 بعدی می باشد. این ساختار در مقایسه با 5 بعدی پوشش بهتری دارد. تیغه اضافی کمی در وقت شما صرفه جویی می کند زیرا برای پوشاندن قسمت لبه نیازی به عقب و جلو رفتن ندارید. علاوه بر این، این تیغه اضافی می تواند خطوط سر، صورت و چانه شما را کنترل کند. حتی برخی از مناطقی که تیغه سنتی شما نمی تواند به آنها برسد. در نتیجه، سرهای شناور ساختار 6 بعدی، اصلاح نزدیک و سریع‌تری را برای شما فراهم می‌کنند.

سرهای شناور 6 بعدی نیز با ساختار Double-Ring بر روی هر تیغه عرضه می شوند. به نظر من، این ویژگی اصلی است که ریش تراش برقی ATEEN را از بقیه متمایز می کند. در این ساختار یک تیغه تیز داخلی در حلقه داخلی وجود خواهد داشت. این نوآوری سطح تماس را 50٪ افزایش می دهد. در عین حال، حلقه بیرونی از پوست شما در برابر این تیغه های تیز محافظت می کند. هیچ گونه بریدگی، بریدگی یا هیچ اثر تحریکی روی پوست شما باقی نمی گذارد. از این رو، از یک اصلاح صاف و راحت لذت خواهید برد.

نگرانی در مورد استفاده؟

خبر خوب این است که ریش تراش برقی ATEEN کاملا ضد آب است. شما می توانید بدون توجه به استفاده مرطوب یا خشک، روال اصلاح خود را انجام دهید. اگر ترجیح شما اصلاح خشک است، فقط می توانید دستگاه کوچک را روشن کرده و اصلاح کنید. در غیر این صورت استفاده از فوم یا ژل را برای اصلاح با آب فراموش نکنید. هد دستگاه علاوه بر ضد آب بودن قابل جدا شدن و شستشو نیز می باشد. این یک ویژگی بسیار مهم به نظر من است. از آنجایی که هر زمان که سرها را تمیز می کنید، زندگی شما را آسان تر می کند. با روش سنتی، بیرون آوردن موهای چسبنده از تیغه ها دشوار است. حتی زمانی که آنها خیس هستند چالش برانگیزتر می شود. ممکن است مجبور شوید به تیغه ها ضربه بزنید تا موها بیرون بیایند. این در مورد تیغ تیغ ATEEN ما صدق نمی کند.

در نهایت، تیغ برقی ATEEN استفاده عالی را ارائه می دهد. با یک بار شارژ، ریش تراش می تواند 90 دقیقه مستقیم کار کند. بخش بهتر این است که با یک بار شارژ فقط 90 دقیقه طول می کشد. بنابراین از نظر ریاضی، یک دقیقه اصلاح برای یک دقیقه شارژ خواهید داشت. که کارآمد است. علاوه بر این، این دستگاه دارای یک صفحه نمایش LED آموزنده نیز می باشد. نمایشگر قدرت باقی مانده، یادآوری باتری کم و همچنین یادآور تمیز کردن را نشان می دهد. این یک ویژگی کاربر پسند است که به شما کمک می کند تا از وضعیت دستگاه خود مطلع باشید.

ریش تراش برقی ATEEN در آمازون در دسترس است ارتباط دادن

دانگ تون

اگر نمی‌توانید من را در برنامه‌نویسی جدول پیدا کنید، می‌توانید من را در یک میز دیگر در حال بازی کردن بازی‌های تخته‌ای پیدا کنید. من می‌خواهم لحظات سرگرم‌کننده، شدید، «آه‌ها»، خرابکاری‌ها، تجربه اعصاب خردکن… که بازی‌های تخته‌ای می‌تواند به جامعه ارائه دهد را به اشتراک بگذارم.

دانگ تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme