تریلر New Anno: Mutationem تاریخ انتشار 17 مارس را فاش می کند

Home » تریلر New Anno: Mutationem تاریخ انتشار 17 مارس را فاش می کند

توسعه دهنده ThinkingStars و ناشر Lightning Games تریلر جدیدی از Anno: Mutationem منتشر کرده اند، یک RPG اکشن ماجراجویی آینده با سبک گرافیکی پیکسلی با ظاهری باورنکردنی که تصاویر دو بعدی و سه بعدی را با هم ترکیب می کند. تریلر نشان می دهد که بازی در تاریخ 17 مارس برای PS5، PS4 و PC عرضه می شود.

در Anno، شما در نقش آن فلورس، یک مزدور بدجنس بازی می‌کنید که با دوست هکرش Ayane در جستجوی برادرش در شهری تحت مدیریت شرکت‌ها و الهام‌گرفته از سایبرپانک تیم می‌کنند. بزرگ‌ترین نقطه عطف بازی، زیبایی پیکسلی آن است، اگرچه سیستم رزمی شیک مبتنی بر ترکیب‌های ترکیبی نیز بسیار جالب به نظر می‌رسد. زمانی که در حال مبارزه نیستید، می‌توانید به ماموریت‌های جانبی رسیدگی کنید و از طریق درخت دیالوگ با شخصیت‌های دیگر چت کنید.

لایتنینگ گیمز در یک بیانیه مطبوعاتی می نویسد که Anno دارای صدای انگلیسی، ژاپنی و چینی خواهد بود. ناشر تخمین می زند که بازی حدود 12 ساعت طول خواهد کشید.

اگر به دنبال بازی‌های مستقل بیشتری برای بازی در سال جاری هستید، فهرست ۲۷ بازی GameSpot را که نباید در سال ۲۰۲۲ نادیده بگیرید، بررسی کنید. به نظر می‌رسد سال بزرگی برای تنظیمات دیستوپیایی الهام گرفته از سایبرپانک و آینده‌نگرانه باشد – در کنار Anno. همچنین قرار است در سال 2022 بازی هایی مانند Citizen Sleeper و Replaced را دریافت کنیم.

گالری

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme