تصویرگر مشهور تاکاشی اوکازاکی MLB نسخه کلکسیونی نسخه نمایش 22 را با هنر جلد شوهی اوهتانی ایجاد کرد.

Home » تصویرگر مشهور تاکاشی اوکازاکی MLB نسخه کلکسیونی نسخه نمایش 22 را با هنر جلد شوهی اوهتانی ایجاد کرد.


نسخه‌های Collector’s با دسترسی زودهنگام از ۱ آوریل در دسترس هستند.


شوهی اوهتانی انتخاب متفق القول ما برای حضور روی جلد بود MLB The Show 22، اما می خواستیم برای نسخه(های) کلکسیونر کار خاصی انجام دهیم. شاید این را ندانید، اما شوهی از طرفداران پر و پا قرص مانگا و انیمه است. او از سالهای تحصیل در دبیرستان هاناماکی هیگاشی در ژاپن بوده است. اشتیاق او به بیسبال همیشه بالا بوده است، اما عشق او به یک سری مانگای خاص باعث شد که بیسبال را بیشتر دوست داشته باشد.

شوهی اوهتانی آنچه را می توان یکی از بهترین فصل های تک فصل در تاریخ MLB دانست. می توان گفت که این یک ابرقهرمانی بود، ما مطمئناً این کار را انجام دادیم. با در نظر گرفتن این موضوع و دانستن عشق شوهی به مانگا و انیمه، تصمیم روشن بود. یک جلد نسخه معمولی Collector’s Edition کافی نیست – ما باید آن را به سطح بعدی ببریم.

ما از طریق درخت انگور شنیدیم که هنرمند، کارگردان و نویسنده مشهور مانگا تاکاشی اوزاکاکی (“آفرو سامورایی”، “بتمن نینجا”) از طرفداران بزرگ شوهی اوهتانی بود. همه ما فکر می کردیم چقدر جالب می شد اگر تاکاشی یک نسخه انیمه از شوهی را برای جلد کالکتور نسخه می کشید. MLB The Show 22? شوهی یک ورزشکار نسلی یک بار با توانایی هایی مانند ابرقهرمانان در زمین است. چه راهی بهتر از برخورد دنیاها بر روی پوششی واقعا منحصر به فرد برای زنده کردن آن؟ ما خوشحالیم که نتایج این همکاری را به اشتراک می گذاریم.

اکنون شما تعجب می کنید، “در نسخه ها چیست؟” اول، ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام کنیم Early Access برای هر کسی که با آن خرید کند، بازگشته است نسخه MVP یا نسخه دیجیتال لوکس از MLB The Show 22. دسترسی زودهنگام در MLB The Show 22 از 1 آوریل شروع می شود، تا یک شروع چهار روزه به شما بدهد.

اکنون در فروشگاه ایکس باکس پیش‌سفارش دهید و با دریافت بسته انتخاب طلایی برای استفاده در آن، آماده اقدام باشید MLB The Show 22 فقط برای پیش سفارش

توجه: نسخه های پرمیوم از MLB The Show 22 در کنسول‌های ایکس‌باکس، حقوق Xbox One و Xbox Series X|S وجود دارد. در صورت خرید MLB The Show 22 نسخه استاندارد فیزیکی (Xbox One)، شما فقط به آن نسخه از بازی دسترسی خواهید داشت و بعداً نمی توانید آن را ارتقا دهید.


نسخه MVP


MLB The Show 22 Collector's Edition

نسخه MVP 84.99 دلار آمریکا / 109.99 دلار کانادا (MSRP) است. این Steel Book با نسخه محدود (فقط نسخه فیزیکی) اکنون در خرده فروشی برای پیش‌سفارش در دسترس است. نسخه دیجیتال نسخه MVP اکنون در فروشگاه Xbox برای پیش‌سفارش در دسترس است.

نسخه MVP شامل:

 • بازی (هر دو نسخه Xbox One و Xbox Series X|S)
 • کتاب استیل نسخه محدود (فقط نسخه فیزیکی)
 • [4] روز دسترسی زودهنگام
 • دو پاداش ورود روزانه (برای چرخه عمر MLB The Show 22)
 • موارد اضافی:
  • [10,000] خرد برای MLB The Show 22

نسخه دیجیتال لوکس


MLB The Show 22 Collector's Edition

برای بزرگترین طرفداران دیجیتال ما، شما می دانید که چه کسی هستید… Digital Deluxe Edition به فروشگاه Xbox بازگشت. نسخه Digital Deluxe 99.99 دلار آمریکا / 129.99 دلار کانادا (MSRP) است.. برای آن دسته از شما که به بسته های بسته روی بسته … روی بسته نیاز دارید، این نسخه برای شماست.

در حالی که امسال نمی‌توانیم نسخه فیزیکی کلکسیونی 99.99 دلاری ارائه دهیم، امیدواریم از این جشن انیمه معتبر برای Ohtani-san و تأثیری که آن بر حرفه خارق‌العاده او که در آثار هنری نسخه کلکسیونی نشان داده شده است، لذت ببرید.

Digital Deluxe Edition شامل:

 • [4] روز دسترسی زودهنگام
 • دسترسی به Xbox One و Xbox Series XIS
 • دو پاداش ورود روزانه (برای چرخه زندگی MLB The Show 22)
 • موارد اضافی:
  • [1] کاور بسته انتخاب الماس ورزشکار
  • [25,000] مقالات خرد برای MLB The Show 22

ما نمی توانستیم بیشتر از این هیجان زده باشیم MLB The Show 22 روی کنسول های پلی استیشن، نینتندو سوییچ و ایکس باکس عرضه می شود! منتظر کلاس جدیدی از Legends باشید، راه های جدیدی برای بازی، از جمله با دوستانتان! بررسی TheShow.com و ما را دنبال کنید توییتر، فیس بوک، و حساب های اینستاگرام برای آخرین به روز رسانی های مربوط به MLB The Show 22. برای اطلاعات بیشتر در مورد MLB The Show 22 از جمله یک به‌روزرسانی مهم در مورد صرفه‌جویی‌های سال به سال و موارد دیگر، لطفاً اعلامیه ما را بخوانید سوالات متداول اینجا.

ایکس باکس لایو

MLB® The Show™ 22 Digital Deluxe Edition – Xbox One و Xbox Series X|S

MLB

99.99 دلار

برای دریافت بسته Gold Choice و دسترسی زودهنگام چهار روزه برای شروع بازی MLB® The Show™ 22 از ۱ آوریل ۲۰۲۲، پیش‌سفارش دهید. هر مسابقه. هر ضربه هر برد علامت خود را بگذارید و صاحب نمایش در MLB® The Show™ 22 شوید. این نسخه شامل موارد زیر است: – چهار روز دسترسی زودهنگام. – بازی کامل. حق دوگانه برای Xbox One و Xbox Series X|S – One Diamond Choice pack. – بسته انتخاب الماس ورزشکار یک جلد. – پنج بسته انتخاب طلا. – 20 بسته The Show. – یک بسته بازیکن توپ. – دو بار پاداش ورود روزانه. – پوشش پوست خفاش با تم ورزشکار. – 25K Stubs™. – Diamond Dynasty بازگشته و بهتر از همیشه! بازی کنید، جمع آوری کنید، و بر روی مجموعه کارت های فانتزی خود بسازید و روی الماس زندگی کنید.* حالت جدید Mini Seasons را امتحان کنید، که در آن هر فصل چالش های جدیدی را به همراه دارد که با مجموعه جدیدی از رقابت ها روبرو می شوید! – ایجاد و استفاده از چند بازیکن توپ، فراتر از جاده خود به نمایش تجربه RPG شخصی بیسبال، و بازیکنان توپ خود را به گونه ای که می خواهید به پیشرفت شما کمک کنند، سفارشی کنید. – با دوستان خود با بازی کراس پلتفرم روبرو شوید.** با پیشرفت متقاطع، به پیشرفت خود ادامه دهید و در سایر پلتفرم های کنسول محتوا کسب کنید و از آن استفاده کنید.*** – برای اولین بار به سطح بالا می روید؟ تجربه خود را با سبک‌های گیم‌پلی و دو تنظیمات دشواری جدید تنظیم کنید تا به شما کمک کند از اصول اولیه استفاده کنید. – مارس تا اکتبر را به سبک خود، با ابزارهای حالت به روز شده برای استفاده از یونیفرم های سفارشی، آرم ها و استادیوم های ایجاد شده بازی کنید. – ارائه های مقدماتی جدید فراگیرترین تجربه پارک توپ را ارائه می دهند. – مسابقات بیسبال رویایی خود را با افسانه های جدید که به الماس می پیوندند، زندگی کنید.

ایکس باکس لایو

MLB® The Show™ 22 MVP Edition – Xbox One و Xbox Series X|S

MLB

84.99 دلار

برای دریافت بسته Gold Choice و دسترسی زودهنگام چهار روزه برای شروع بازی MLB® The Show™ 22 از 1 آوریل 2022، پیش‌سفارش دهید. این محصول به شما این حق را می‌دهد که هم نسخه دیجیتال Xbox One و هم نسخه دیجیتال Xbox Series X|S را دانلود کنید. از این بازی این نسخه شامل موارد زیر است: – چهار روز دسترسی زودهنگام. – بازی کامل برای Xbox One و Xbox Series X|S – One Diamond Choice pack. – دو بسته انتخاب طلایی. – یک بسته بازیکن توپ. – 10 بسته نمایش. – دو بار پاداش ورود روزانه. – پوشش پوست خفاش با تم ورزشکار. – 10K Stubs™. هر زمین هر ضربه هر برد نشان خود را بگذارید و در MLB® The Show™ 22 صاحب نمایش شوید. – Diamond Dynasty بازگشته و بهتر از همیشه است! بازی کنید، جمع آوری کنید، و بر روی مجموعه کارت های فانتزی خود بسازید و روی الماس زندگی کنید.* حالت جدید Mini Seasons را امتحان کنید، که در آن هر فصل چالش های جدیدی را به همراه دارد که با مجموعه جدیدی از رقابت ها روبرو می شوید! – ایجاد و استفاده از چند بازیکن توپ، فراتر از جاده خود به نمایش تجربه RPG شخصی بیسبال، و بازیکنان توپ خود را به گونه ای که می خواهید به پیشرفت شما کمک کنند، سفارشی کنید. – با دوستان خود با بازی کراس پلتفرم روبرو شوید.** با پیشرفت متقاطع، به پیشرفت خود ادامه دهید و در سایر پلتفرم های کنسول محتوا کسب کنید و از آن استفاده کنید.*** – برای اولین بار به سطح بالا می روید؟ تجربه خود را با سبک‌های گیم‌پلی و دو تنظیمات دشواری جدید تنظیم کنید تا به شما کمک کند از اصول اولیه استفاده کنید. – مارس تا اکتبر را به سبک خود، با ابزارهای حالت به روز شده برای استفاده از یونیفرم های سفارشی، آرم ها و استادیوم های ایجاد شده بازی کنید. – ارائه‌های مقدماتی جدید، همه‌جانبه‌ترین تجربه پارک توپ را ارائه می‌کنند – مسابقات بیسبال رویایی خود را با افسانه‌های جدید که به الماس می‌پیوندند، زندگی کنید.

ایکس باکس لایو

MLB® The Show™ 22 Xbox Series X|S

MLB


25

69.99 دلار

برای دریافت بسته Gold Choice پیش سفارش دهید. هر زمین هر ضربه هر برد علامت خود را بگذارید و صاحب نمایش در MLB® The Show™ 22 شوید. این نسخه شامل موارد زیر است: – بازی کامل برای Xbox Series X|S – پنج بسته The Show. – 10K Stubs™. – ایجاد و استفاده از چند بازیکن توپ، فراتر از جاده خود به نمایش تجربه RPG شخصی بیسبال، و بازیکنان توپ خود را به گونه ای که می خواهید به پیشرفت شما کمک کنند، سفارشی کنید. – Diamond Dynasty بازگشته و بهتر از همیشه! بازی کنید، جمع آوری کنید، و بر روی مجموعه کارت های فانتزی خود بسازید و روی الماس زندگی کنید.* حالت جدید Mini Seasons را امتحان کنید، که در آن هر فصل چالش های جدیدی را به همراه دارد که با مجموعه جدیدی از رقابت ها روبرو می شوید! – با دوستان خود با بازی کراس پلتفرم روبرو شوید.** با پیشرفت متقاطع، به پیشرفت خود ادامه دهید و در سایر پلتفرم های کنسول محتوا کسب کنید و از آن استفاده کنید.*** – برای اولین بار به سطح بالا می روید؟ تجربه خود را با سبک‌های گیم‌پلی و دو تنظیمات دشواری جدید تنظیم کنید تا به شما کمک کند از اصول اولیه استفاده کنید. – ارائه های مقدماتی جدید فراگیرترین تجربه پارک توپ را ارائه می دهند. – مارس تا اکتبر را به سبک خود، با ابزارهای حالت به روز شده برای استفاده از یونیفرم های سفارشی، آرم ها و استادیوم های ایجاد شده بازی کنید. – مسابقات بیسبال رویایی خود را با افسانه های جدید که به الماس می پیوندند، زندگی کنید. ویژگی‌های نسل بعدی: – افزودنی‌های جدید ایجادکننده استادیوم: پارک رویایی خود را با یک رابط کاربری ساده بسازید و از بازی‌های شبانه در استادیوم خود لذت ببرید. – عملکرد بدون درز: با گیم پلی روان و هدفمند 60 فریم در ثانیه، خود را در لحظه از دست بدهید. – وضوح 4K: درام و هیجان روز بازی را با وضوح واضح و پویا 4K تجربه کنید.****

ایکس باکس لایو

MLB® The Show™ 22 Xbox One

MLB


25

59.99 دلار

برای دریافت بسته Gold Choice پیش سفارش دهید. هر زمین هر ضربه هر برد علامت خود را بگذارید و صاحب نمایش در MLB® The Show™ 22 شوید. این نسخه از MLB® The Show™ 22 شامل موارد زیر است: – بازی کامل برای Xbox One – 5K Stubs™ – ایجاد و استفاده از چندین بازیکن توپ، فراتر از جاده به نمایش شخصی شما بازی RPG بیسبال را تجربه کنید و بازیکنان توپ خود را طوری سفارشی کنید که می خواهید به پیشرفت شما کمک کنند. – Diamond Dynasty بازگشته و بهتر از همیشه! بازی کنید، جمع آوری کنید، و بر روی مجموعه کارت های فانتزی خود بسازید و روی الماس زندگی کنید.* حالت جدید Mini Seasons را امتحان کنید، که در آن هر فصل چالش های جدیدی را به همراه دارد که با مجموعه جدیدی از رقابت ها روبرو می شوید! – با دوستان خود با بازی کراس پلتفرم روبرو شوید.** با پیشرفت متقاطع، به پیشرفت خود ادامه دهید و در سایر پلتفرم های کنسول محتوا کسب کنید و از آن استفاده کنید.*** – برای اولین بار به سطح بالا می روید؟ تجربه خود را با سبک‌های گیم‌پلی و دو تنظیمات دشواری جدید تنظیم کنید تا به شما کمک کند از اصول اولیه استفاده کنید. – ارائه های مقدماتی جدید فراگیرترین تجربه پارک توپ را ارائه می دهند. – مارس تا اکتبر را به سبک خود، با ابزارهای حالت به روز شده برای استفاده از یونیفرم های سفارشی، آرم ها و استادیوم های ایجاد شده بازی کنید. – مسابقات بیسبال رویایی خود را با افسانه های جدید که به الماس می پیوندند، زندگی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme