تلاشی برای منطقی کردن نشت GeForce Now

Home » تلاشی برای منطقی کردن نشت GeForce Now

“نشت” اخیر که روز دوشنبه رخ داد به نظر می رسد بسیاری از عناوین اعلام نشده و دنباله های پیش بینی شده در راه هستند و همچنین برای رایانه های شخصی در دسترس هستند.

این برنامه شامل پورت های رایانه شخصی برای عناوین انحصاری کنسول های قبلی و موارد دیگر نیز بود. همانطور که در ابتدا مشاهده شد Reddit، توسعه دهنده نرم افزار Ighor جولای یک دیتامین از پایگاه داده GeForce Now انویدیا را انجام داد و با انجام این کار ، لیست بسیاری از بازی های ناشناخته ، دنباله ها ، پورت ها و موارد دیگر را کشف کرد.

تصویری از دیتامین GeForce Now ، اعتبار تصویر: Ighor جولای

آنچه گیمرها می گویند

طولی نکشید که این نشت به سرعت انجام شد. پست اصلی در Reddit نزدیک به 2000 نظر دارد. بالاترین نظر این است “بدون خونریزی؟ باید مشروع باشد” و از راه می رسد ترمیم کننده KingBrolyبه این تمایلی سرگرم کننده به تمایل بسیاری است که می خواهند Bloodborne را به رایانه شخصی بیاورند و نظرات دیگری نیز مانند آن وجود دارد. با این حال ، بسیاری از نظر دهندگان این نشت را صد در صد درست می دانند. برخی نیز وجود دارد ، مانند ارائه دهنده howmadstha، که توجه دارند عناوینی مانند Bioshock 2022 جعلی به نظر می رسند و اعتبار برخی از این داده های بازی را واقعی می گیرند.

رایج ترین برداشت از نظر دهندگان در مورد آن پست reddit اصلی این است که اگر این مورد بزرگ به نظر برسد ، ممکن است یکی از بزرگترین نشتی ها در تاریخ بازی ها باشد ، اما به احتمال زیاد این چیزی نیست که به نظر می رسد. در توییتر ، همه چیز در حال حرکت است “این یک تمرین نیست [INSERT GAME] نشت تأیید شده “ و “خدایا چه کسی می داند ، اینها ممکن است فقط متغیرهایی باشند.” همچنین کسانی هستند که از این فرصت استفاده می کنند تا یک یا دو الگوی خوب از موقعیت ایجاد کنند.

صادقانه بگویم ، این نشت در نگاه اول کاملاً باورپذیر به نظر می رسید. این یک صفحه نمایش بد بازی از روی مانیتور یا فهرستی از چیزهای آینده نبود – لیستی از لیست بازی هایی بود که در پایگاه داده GeForce Now انویدیا تهیه شده بود. GeForce Now سرویس پخش بازی های انویدیا است بی شباهت نیست Google Stadia یا آمازون لونابه مطمئناً اگر این نشت از طریق چنین شرکت عظیم ، برجسته و مهمتر از همه معتبر انجام شود ، باید این نشت مشروع باشد ، درست است؟

پاسخ انویدیا به دیتامین

در ظاهر ، اینطور به نظر می رسید ، اما اکنون می دانیم که لزوماً اینطور نیست. Nvidia روز بعد در 14 سپتامبر پاسخ داد که لیست بازی های دارای لیست شامل “فقط برای ردیابی و آزمایش داخلی استفاده می شود” ، و افزود که برخی عناوین شامل “حدسی” هستند و “تأیید یا اعلام هیچ بازی” نیستند.

انویدیا در بیانیه ای به IGN گفت که اقدامات فوری برای حذف دسترسی به لیست داخلی انجام شد و “هیچگونه بازی محرمانه یا اطلاعات شخصی فاش نشد.” پس همین است ، درست است؟ خوب ، در چشم انداز بازی ها ، چندان طول نمی کشد تا نشت ، شایعه یا یافته دیتامین شروع به کار کند و لیستهای این هفته Nvidia با داده های تفاوتی ندارند.

چرا لیست ها آنطور که به نظر می رسد نیستند

با این حال ، ممکن است موارد بیشتری در این مورد وجود داشته باشد. مطمئنا ، برخی از لیست ها در دیتامین وجود دارد که کاملاً واضح است که “هیچ راهی” نیست – نگاه کردن به شما Bioshock 2022 ، که ظاهراً اشاره به بازی جدید Bioshock در اواخر سال 2019 معرفی شد از استودیوی جدید Cloud Chamber 2K آمده است. همیشه این احتمال وجود دارد که Bioshock 4 یا هر چه نامیده می شود در سال 2022 عرضه شود ، اما این بسیار بعید به نظر می رسد. فقط چند ماه پیش ، آنها چنین بودند استخدام نویسنده برای محیطی بازبه

بیایید چند قطعه پازل را کنار هم قرار دهیم: 2K در سال 2019 یک استودیو جدید با نام Cloud Chamber ایجاد کرد تا بازی بعدی Bioshock را ایجاد کند ، که در آن زمان در حال توسعه اعلام شد. گفته می شود که این بازی جهان باز است و همچنان نویسندگان را استخدام می کند. با توجه به نان و کره Bioshock اغلب نوشته های آن ، به نظر می رسد که یک داستان برای Bioshock 4 حتی هنوز سنگ نشده است. می توانید ببینید چرا یک بازی جدید Bioshock که طبق گزارشات جهان باز است و هنوز نویسنده هایی را برای یک استودیوی جدید اعلام کرده در سال 2019 استخدام می کند ، برای سال 2022 به نظر نمی رسد ، درست است؟

شاید این یک مکان یاب باشد ، یا شاید یک spinoff یا remaster باشد. با در نظر گرفتن اساساً 2K اعلام شده Cloud Chambers ، بعید به نظر می رسد این استودیوی Bioshock. هر سه بازی Bioshock از نظر فنی بازسازی شدند مجموعه Bioshock 2016 توسط Blind Squirrel Games (استودیویی که به دلیل بازسازی هایش معروف است) ، نیز. با این حال ، دیتامین Nvidia از “Bioshock RTX Remaster” (در کنار ریمسترهای Mirror’s Edge RTX و Batman: Arkham Knight RTX نیز نام برده است) نام می برد.

مجسمه BioShock 10th Anniversary Collector’s Edition

شاید “Bioshock 2022” در لیست Nvidia اینگونه باشد ، اما این نیز بعید به نظر می رسد زیرا “Bioshock 2022” و “Bioshock RTX Remaster” لیست های جداگانه ای هستند.

درک آنچه احتمالاً واقعی نیست

بسیاری از عناوین دیگر در datamine وجود دارد که بیشتر شبیه به حدسی شبیه به Bioshock 2022 است تا عناوین واقعی که می توانیم به زودی شاهد آن باشیم. “Kingdom Hearts IV” عنوان دیگری در دیتامین است که گمانه زنی می کند. Kingdom Hearts 3 ، جدیدترین عنوان شماره گذاری شده در این سری ، برای اولین بار در سال 2013 اعلام شد. این فیلم تا سال 2019 منتشر نشد. دنباله چهارم نیز به نظر نمی رسد که با توجه به سابقه این فرنچایز به زودی اتفاقی بیفتد. ابتدا باید اسپین آف هایی انجام شود، گذشته از همه اینها.

عناوین دیگری که ما حدس می زنیم شامل Titanfall 3 است (که ممکن است حتی از طرف انویدیا آرزو داشته باشید زیرا Respawn سال گذشته گفت هیچ بازی جدید Titanfall در حال توسعه نیست) ، Metro Next ، که به نظر می رسد اشاره ای به دنباله احتمالی سری Metro ، Crysis 4 باشد ، احتمالاً توسط Nvidia به لیست اضافه شده است اعلام ریمستر سه گانه Crysis اخیر، و چرخ دنده 6.

درک آنچه احتمالاً واقعی است

در جاهای دیگر در datamine ، بازی هایی وجود دارد که ما قبلاً می دانیم در حال انجام هستند ، بنابراین فهرست در Nvidia GeForce Now برای استفاده داخلی منطقی است. عناوین موجود در دیتامین که قرار است تحت عنوان “بازی هایی که قبلاً می دانیم در راه هستند” طبقه بندی شوند شامل GTA 3 ، Vice City و San Andreas remasters (گفته می شود که در یک ریمستر سه گانه واحد گرد هم می آیند) ، مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves ، که پلی استیشن اعلام شده برای PS5 و رایانه شخصی در جدیدترین ویترین خود عرضه می شود، Payday 3 ، که بود سالها پیش اعلام شد، و Resident Evil 4 Remake ، که هست گفته می شود در دست ساخت است، در میان دیگران.

سپس عناوینی وجود دارد که گنجاندن آنها در لیست Nvidia GeForce Now مشکوک است. مثلا، Dragon’s Dogma 2 از طریق نشت عظیم Capcom فاش شد که در سال 2020 اتفاق افتاد. Nvidia احتمالاً آن عنوان را به عنوان اطلاعاتی که عموم مردم در حال حاضر از آن مطلع نیستند ، به لیست خود اضافه کرد.

عنوان دیگری که مشکوک است Final Fantasy 7 Remake – اخیر است datamine از داده های پشتیبان Epic Games Store نشان داد که ویترین فروشگاه PC این بازی را به ارائه های خود اضافه می کند.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade Screenshots – Ramuh ، Fort Condor Mini -Game ، Nero و موارد دیگر

این هنوز تأیید نشده است اما همان دیتامین پشتیبان Alan Wake Remaster بالقوه را نشان داد و که از آن زمان تأیید شده استبه این تأیید باعث می شود که نسخه رایانه های شخصی Final Fantasy 7 Remake بسیار محتمل تر به نظر برسد و این احتمال وجود دارد که Nvidia از قبل از چنین نسخه ای مطلع باشد. هرچند ممکن است انویدیا به سادگی پس از دیتامین Epic Games Store یک مکان یاب ایجاد کرده باشد.

جلوه پلی استیشن

شاید جالب ترین جنبه کل این نشت Nvidia GeForce Now ذکر نام God of War (2018) ، Returnal و Demon Souls برای رایانه شخصی باشد. هیچ یک از آن بازی ها برای PC اعلام نشده است ، اما اگر چنین اطلاعیه ای رخ دهد ، تعجب آور نخواهد بود. دلیل این امر این است که سونی به آرامی اما پیوسته عناوین انحصاری قبلی خود را برای پلی استیشن به رایانه های شخصی می آورد.

Horizon Zero Dawn سال گذشته به رایانه شخصی اضافه شد و Days Gone به رایانه شخصی اضافه شد امسال. ما میدانیم بازی Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: Lost Legacy برای رایانه های شخصی عرضه می شود سال آینده و در کنار همه اینها ، پلی استیشن اخیراً اعلام کرده که Nixxes را خریداری کرده است، استودیویی که در زمینه پورت های کامپیوتر تخصص دارد.

همه اینها را کنار هم بگذارید و God of War، Returnal و Demon Souls برای رایانه شخصی چندان بعید به نظر نمی رسد. برای افزودن سوخت به این آتش دیتامین ، نشت می گوید هیچ اشاره ای به مرد عنکبوتی Insomniac یا Bloodborne نشده است.

اگر Nvidia فقط حدس می زد ، عجیب به نظر می رسد که Spider-Man و Bloodborne را شامل نشود ، درست است؟ آنچه باعث می شود انویدیا فکر کند God of War ، Returnal و Demon Souls به رایانه های شخصی می آید اما Spider-Man و Bloodborne به آنها نمی پیوندند. کاملاً حدس و گمان ، شاید انویدیا بداند که سه عنوان فوق الذکر در حقیقت برای رایانه های شخصی عرضه می شوند.

حس همه چیز

گمانه زنی ها ، نشت ها و اطلاعات داده شده را کنار بگذاریم ، همه اینها به یک نتیجه مبهم می افزاید: Nvidia ممکن است برخی از چیزهایی را که در حال حاضر عمومی نیست بداند و برخی از این بازی ها ، درگاه ها ، دنباله ها یا IP جدید ، ممکن است واقعی باشند. این احتمال وجود دارد که انویدیا بر اساس آنچه دیده و شنیده است حدس بزند ، درست مانند این قطعه که بر اساس اطلاعات موجود در طبیعت نیز گمانه زنی می کند.

بدنام ترین نشت ها در تاریخ بازی های ویدئویی

واقعیت وضعیت این است که ما احتمالاً هرگز نمی دانیم. این لیست ها ممکن است نگاه بزرگی به بازی ها و پورت های اعلام نشده باشد که هنوز برای عموم دیده نشده است. آنها همچنین ممکن است حدسیات حدس و گمان و مکان یابی باشند. به معنای واقعی کلمه ، فقط زمان نشان خواهد داد.

وسلی لبلانک نویسنده مستقل خبری و راهنمای ساز IGN است. می توانید او را دنبال کنید توییترLeBlancWesبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

BAZI JADID | بازی جدید
© Copyright 2021 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme