تمام ویژگی های جدید Madden NFL 22 را بررسی کنید و امروز بازی خود را با EA Play شروع کنید

Home » تمام ویژگی های جدید Madden NFL 22 را بررسی کنید و امروز بازی خود را با EA Play شروع کنید

که در Madden NFL 22 All Access ، ما برخی از بزرگترین و هیجان انگیزترین ویژگی های جدیدی را که به بازی اضافه می شود ، پوشش دادیم. از حالت فرنچایز مجدد گرفته تا Dynamic Gameday (فقط در Xbox Series X | S موجود است) ، Ultimate Team و موارد دیگر ، قبل از راه اندازی چیزهای زیادی برای جلب نظر وجود دارد. جزئیات برخی از ویژگی های جدید را که در All Access پوشش داده ایم ، بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=rs3BNe-IPe8

یک حالت قدیمی مورد علاقه طرفداران ، ما عمق بیشتری را به Franchise اضافه کرده ایم و کنترل بیشتری را از دفتر جلویی تا میدان به شما می دهیم. با کارکنان جدید Franchise ، می توانید کادر مربیگری خود را استخدام و مدیریت کنید. برای ارتقاء درختان استعداد تخصصی کارکنان خود ، از نقاط کارکنان استفاده کنید. برنامه های تمرینی تیم خود را برنامه ریزی و برنامه ریزی کنید ، برای نقاط قوت حریف خود برنامه ریزی کنید و استراتژی ها را در برنامه بازی هر هفته با استراتژی هفتگی ادغام کنید. بنابراین وقتی گیم دی اتفاق می افتد ، شما آماده هر کاری هستید. سپس ، موتور Seasons وجود دارد. این ابزاری است که لحظات داستانی داستانی را که در سراسر فرنچایز مشاهده خواهید کرد هدایت می کند ، که نشان دهنده یک فصل NFL واقعی است.

در مرحله بعد ، یکی از هیجان انگیزترین ویژگی های جدید که بر گیم پلی در سراسر جهان تأثیر می گذارد Madden NFL 22 حالت ها: Dynamic Gameday (فقط در Xbox Series X | S موجود است). این همه چیزهایی است که در مورد NFL دوست دارید در هر حالت تزریق می شود. Next Gen Stats Star-Driven AI با Gameday Atmosphere ، که از داده های دنیای واقعی استفاده می کند و برای ایجاد گرایش ها و رفتارهای واقعی در محیط Madden ، برای هر دو بازیکن AI و تیم های AI ساخته شده است ، ادغام می شود. تجربه Madden در طول فصل بر اساس گیم پلی و Next Gen Stats که از بازیهای واقعی NFL گرفته شده است ، تکامل می یابد. سپس ، با Gameday Atmosphere احساس کاملاً جدیدی از صندلی ها تا حاشیه داشته باشید. پس از فعال شدن ، M-Factors مزیت اصلی زمین در هر ورزشگاه NFL می تواند حرکت هر بازی را در هر جهت تغییر دهد.

Madden NFL 21

ما همچنین بیشتر به چهره هیجان انگیز و همیشه در حال تغییر حق رای دادن می پردازیم. رویای NFL خود را دنبال کنید در خط داستانی Road to the Draft ، شما یک آینده نژادی در پیش نویس NFL 2021 هستید. حالت حرفه ای با فرصتی برای تمرین و رقابت با برخی از بهترین بازیکنان NFL در ستاد مرکزی نایک آغاز می شود. در طول راه ، به شما این فرصت داده می شود که پیش نویس سهام خود را از طریق پلی آف فوتبال کالج ، مصاحبه های تیم NFL و تمرینات خصوصی با تیم های منتخب بهبود دهید. شما خواهید آموخت که مدیریت زمان و تعهدات شما بخش بزرگی از ستاره شدن است. جدید امسال در Madden NFL 22 کلاسهایی هستند که نحوه بازی هر موقعیت در زمین را مشخص می کنند. امسال چهار موقعیت برای انتخاب وجود دارد. QB ، WR ، HB ، و برای اولین بار در Face of Franchise ، یک موقعیت دفاعی – Linebacker. هر موقعیت دارای چندین کلاس برای انتخاب است که نشان دهنده سبک بازی خاصی در زمین است. صعود کنید ، انتخاب شماره 1 کلی را بدست آورید و آهنگ حرفه خود را تعیین کنید. با پیشرفت یکپارچه ، نماد شما و تمام پیشرفت ها ، پاداش ها و تجهیزات شما بین Face of Franchise و The Yard به اشتراک گذاشته می شود.

Madden NFL 21

وقتی از The Yard صحبت می کنیم ، این حالت جدید محبوب به طرزی بزرگ برای افراد تجسم می شود Madden NFL 22به با بازی در یک کمپین بازطراحی شده با مکانهای خیره کننده در سراسر جهان ، بزرگترین شوید. رویدادها را در مرکز رویدادهای زنده جدید بیابید. سپس ، همه این کارها را با داغ ترین وسایل بازی انجام دهید. تمام پیشرفت شما با نماد به روز شده و سیستم پیشرفت یکپارچه کاملاً یکپارچه شده است. Superstar KO نیز بازگشته است و تیم ها و لیست های NFL را برای اولین بار معرفی می کند. بازی های سریع را در این حالت حذف تعاونی با قوانین پویا ، استادیوم های منحصر به فرد و نمادهای فرهنگ فوتبال انجام دهید.

Madden NFL 21

تیم فوق العاده محبوب Ultimate بازگشته است و برای اولین بار ، می توانید تنظیمات نیمه اول را در Superstar X-Factors انجام دهید تا با استراتژی های حریف خود در طول مسابقات MUT مقابله کنید. موارد استراتژی جدید همچنین سیستم شیمی را ساده کرده و به شما این امکان را می دهد که به بازیکنان یا مجموعه ای از بازیکنان درون تیم خود تقویت کنید. به علاوه ، Dynamic Gameday Next Gen Stats را در Ultimate Team ادغام می کند تا آمار مورد بازیکنان شما را ردیابی کند ، از جمله آمار تاریخی هر کسی که قبل از شما مالک آن مورد بود.

Madden NFL 21

تلاش كردن Madden NFL 22 امروز با EA Play

به EA Play بپیوندید با دسترسی به مزایای عالی بازیکنان و کتابخانه ای از عناوین برتر ، بازی های خود را با ارزش تر کنید. اعضا می توانند ابتدا با یک دوره آزمایشی 10 ساعته فقط برای اعضا به میدان بروند که شامل چالش های تیم نهایی منحصر به فرد و محدود است. 10 discount تخفیف اعضا به معنای صرفه جویی بزرگ در پیش خرید شما است. همچنین یک بسته اختصاصی EA Play Launch Welcome را در آن امتیاز خواهید گرفت Madden NFL 22 تیم نهایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme