تهاجمات بیگانه، کارناوال‌ها، پیت و موارد دیگر در بازی Fallout 76 در سال 2022 موجود است.

Home » تهاجمات بیگانه، کارناوال‌ها، پیت و موارد دیگر در بازی Fallout 76 در سال 2022 موجود است.

در طبیعت هرگز روز کسل کننده ای نیست Fallout 76آپالاشیا پس از هسته ای. چه از ساختن خانه‌های سفارشی خود لذت ببرید، چه از مبارزه با آن با ساکنان نه چندان دوستانه منطقه یا جسارت در قلمروی ناشناخته، چیزی برای همه در سال 2022 وجود دارد که منتظر آن هستند!

می خواهید نگاهی گذرا به سال پیش رو داشته باشید Fallout 76? نقشه راه 2022 ما را بررسی کنید، با چیز بزرگی برای هیجان‌انگیز شدن در هر فصل – برای گنجاندن فصول Fallout بیشتر!


در بهار امسال از تهاجم فرازمینی ها جلوگیری کنید


تهدیدی از فراسوی ستارگان بهار امسال به آپالاشیا راه پیدا می کند مهاجمان از ماوراء. این به‌روزرسانی شامل رویدادهای عمومی جدید و برخوردهای تصادفی با دشمن کاملاً جدید است: بیگانگان قاتل از فضای بیرونی! همچنین به‌روزرسانی‌هایی برای Fallout Worlds، از جمله توانایی کسب امتیاز به‌علاوه انتشار فصل 8: یک زندگی بهتر زیرزمینی در راه است.


این تابستان، قدم به میدان مسابقه بگذارید


یک رویداد عمومی جدید به آپالاشیا می رسد! که در فلز خود را تست کنید، بازیکنان آماده می شوند و آن را در یک عرصه مرگبار که در برابر ربات های حتی مرگبارتر قرار دارد، بیرون می آورند! بازیکنان همچنین می توانند منتظر به روز رسانی های Fallout 1 باشندخیابان پیشرفت جدول امتیازات، به علاوه یک فصل جدید.


اکسپدیشن ها: پیت پاییز امسال می رسد


مرزهای آپالاشیا را ترک کنید و به پیتسبورگ پس از هسته‌ای بروید اکسپدیشن ها: پیت! راه خود را از طریق مکان‌های کاملاً جدید برای کاوش، NPC برای تعامل، دشمنان برای نبرد، ماموریت‌ها برای مقابله و تجهیزات برای غارت راه خود را طی کنید. علاوه بر این، بازیکنان همچنین می توانند فصل جدید را بررسی کنند!


سال را با نمایش جاده ای در سفر به پایان برسانید


نوکا جهان در تور می آید به Fallout 76 این زمستان، کارناوالی را به همراه دارد که نوشیدنی گازدار نمادین Fallout را جشن می گیرد. یک فصل جدید را در کنار رویدادهای عمومی جدید و حتی یک رئیس جدید منطقه برای نبرد بررسی کنید!

فرقی نمی‌کند که شما یک ساکن طاق تازه‌کار هستید یا یک ساکن قدیمی آپالاچی، ما بی صبرانه منتظریم تا ببینیم امسال در زمین بایر خود چه می‌کنید. Fallout 76. و برای کسانی از شما که می خواهید اولین کمپ خود را راه اندازی کنید، دانلود کنید Fallout 76 و بازی را از امروز روی کنسول و ابر با Xbox Game Pass شروع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme