توسعه دهندگان سابق CDPR استودیو جدیدی پیدا کردند که روی بازی آنلاین نینجا کار می کردند

Home » توسعه دهندگان سابق CDPR استودیو جدیدی پیدا کردند که روی بازی آنلاین نینجا کار می کردند

توسعه دهنده سابق CD Projekt Red جاکوب بن استودیو جدیدی به نام Dark Passenger تشکیل داده است. کارکنان این استودیو روی سینماتیک بازی هایی مانند Witcher 3: Wild Hunt و Cyberpunk 2077 کار کرده اند.

بن یکی از بنیانگذاران Dark Passenger است، همراه با پاول بیاور به عنوان COO و ماگدالنا فورمن به عنوان یک انیماتور شخصیت سه بعدی. در حال حاضر، استودیو به دنبال استخدام می باشد برای بسیاری از نقش ها از جمله برنامه نویس گیم پلی، هنرمند فناوری، هنرمند محیطی و طراح صدا.

اولین بازی این استودیو یک بازی آنلاین چند نفره است که در فئودال ژاپن ساخته شده است و با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته شده است و شامل Co-op، PVP و PVE می باشد. داستان مهاجمی را روایت می کند که شوگان حاکم را سرنگون کرد و تاج و تخت جدیدی را تأسیس کرد.

“هدف ما ایجاد بازی های آنلاین بسیار هیجان انگیز است که بر همکاری و رقابت تمرکز دارند. ما مجذوب تعاملات انسانی، اتحادها، رویارویی های جسورانه و پیچش های غیرمنتظره هستیم. Dark Passenger در وب سایت خود.

برای اینکه هر بازی منحصر به فرد و غافلگیر کننده باشد، از راه حل های رویه ای زیادی استفاده می کنیم. اگرچه همه بازیکنان هدف یکسانی خواهند داشت، اما هر بار نیاز به تغییر تاکتیک و حرکت در مسیرهای مختلف دارد.

به روز شده: 92 جزئیات بازی Cyberpunk 2077

طبق وب سایت این استودیو، بازیکنان نقش شینوبی و کونویچی را برعهده می گیرند که در آنجا با زیر دستان حاکم و سایر قاتلان روبرو می شوند و در جستجوی مصنوعات مرموز قدرتمند هستند. بازیکنان راه‌های متعددی برای عبور از زمین دارند، مانند دویدن در پشت بام شهر، بالا رفتن از بتکده‌ها و گذر از زیارتگاه‌ها و معابد. همچنین طبقات اجتماعی مختلفی برای شخصیت ها وجود خواهد داشت، از روستاییان ساده گرفته تا نجیب زادگان و سامورایی ها.

یک سیستم شخصی سازی شخصیت وجود دارد که در آن بازیکنان می توانند شخصیت های منحصر به فرد خود را ایجاد کنند و تجهیزات خود را تغییر دهند. سلاح های مختلفی از جمله کاتانا، تانتو و شوریکن در دسترس خواهند بود. بازیکنان همچنین می توانند دوجوی خود را بسازند و دوستان خود را به تمرین با هم دعوت کنند.

Dark Passenger چند استودیوی جدید دیگر را دنبال می کند که توسط توسعه دهندگان سابق CDPR از جمله Rebel Wolves که توسط کارگردان سابق Cyberpunk 2077 تشکیل شده بود و Covenant که یک بازی استراتژی تاریک به نام Gord را معرفی کرد، دنبال می شود.

هیچ پنجره‌ای برای انتشار این بازی برای بازی جدید Dark Passenger مشخص نشده است، اما وب‌سایت رسمی فهرست می‌کند که این بازی از طریق Steam و فروشگاه Epic Games و همچنین PlayStation 5 و Xbox Series X|S برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

جورج یانگ یک نویسنده مستقل برای IGN است. می توانید او را در توییتر @yinyangfooey دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© Copyright 2022 BAZI JADID | بازی جدید
Powered by WordPress | Mercury Theme